.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Сметка за телефон

    Ся това не е поредната тема "Нямам гадже а др-те имат"еми е за сметката ми за телефон.Вчера Виваком ме известиха че имам сметка 40 КИНТА.И аз к'во-о-о.Трябва да я платя до 5 дни иначе наще ще разберат.Миналия път когато стана тоя гаф ми казаха че другия път няма да имам комп до 15 години а ся сам на 12.Моля как да изкарам пари...

  2. #2
    Говориш с ваще по този проблем и най-много да ти забранят компютъра за 1-2 дена. И се ограничавай с разговорите. Сигурен съм че ще ти изпишат много мръсотии относно как да изкараш парите, но не ги чети.
    Аз съм момче на 11 години, което не е наясно с живота. Обичам да ме псуват. Обичам да ме мразят. Обичам да създавам конфликти.

  3. #3
    Според мене няма да те накажат за 3 години !!! Най-мн седмица без комп и толкова. А, ако искаш може да поискаш пари назаем от някой fr и после ще му ги върнеш . . .


    Всяка сутрин ваще ти дават пари (или така си мисля) за закуска, а ти си ги спестявай, като междувременно си прайш сандвичи у вас без да те видят И така за около месец ще върнеш парите на fr-то . . .

  4. #4
    Съгласна съм с мненията преди ман. Но следващия път се ограничавай и си проверявай сметката. За да не стане така, че отново да изпаднеш в същата ситуация. А ти тез 40 кинта как си ги направила?!
    [23:35:32] Big toN каза: просто ти си си няква такава леко побъркана

  5. #5
    Обмислям да продам орган,ок?Може да продам нещо.Ама те наще ще ми одрежат главата и ще ми я фърлат през терасата ако разберат.Ся не мо'а звъна на никои.Мерси на сички за подкрепата!

  6. #6
    Аватара на jimei
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Hueco Mundo
    Мнения
    290
    Цитирай Първоначално написано от 3lItA
    Обмислям да продам орган,ок?Може да продам нещо.Ама те наще ще ми одрежат главата и ще ми я фърлат през терасата ако разберат.Ся не мо'а звъна на никои.Мерси на сички за подкрепата!
    Стани турски роб та да не ти забранят компа.

  7. #7
    Аватара на pamii
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    В бурканче Nutella ;дд
    Мнения
    2 707
    Обмислям да продам орган,ок?Може да продам нещо.
    На 12 кво говориш толкова бе ..?
    [size=2][b]I believe, I can fly .. PLATSCH! .. Schei

  8. #8

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    64
    Цитирай Първоначално написано от 3lItA
    Обмислям да продам орган,ок?Може да продам нещо.
    Ти не си добре !!! И аз бях навъртяла кън 30лв., и наще ме наказаха ушким до 14 години (аз съм на 12) ама то стана 1 седница Поискай от приятели или ако не можеш да платиш им кажи В никакъв случай не си продавай органите бе момиче Айде успех !

  9. #9
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Вземи назаем от някого (баба,дядо,приятел,братовче д,леля и т.н. - все някой ще ти даде),после ще си спестиш парите и ще ги върнеш..

    Относно компютъра - най-много за седмицата да ти го спрат,не повече..

    И друг път се ограничавай от разговорите си
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  10. #10
    Тва с органа ме разбива

    ... виж сега, ако не се базикаш, удари шамар на тоя дето ти го е предложил ... а ако се базикаш: Рано ти е да продаваш оргран за да си платиш сметката от 4 лева... по късно си продай бъбрека и си купи апартамент , а за сметката, чух че изкупуват коса някаде, нали си момиче, обръсни се гола глава и си продай косата - към 70-100 лева ще изкараш


    всичко е в кръга на шегата
    Аз съм момче на 11 години, което не е наясно с живота. Обичам да ме псуват. Обичам да ме мразят. Обичам да създавам конфликти.

  11. #11
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от ltgreen
    чух че изкупуват коса някаде, нали си момиче, обръсни се гола глава и си продай косата - към 70-100 лева ще изкараш
    всичко е в кръга на шегата
    Внимавай,може да го вземе и на сериозно ,все пак е на 12 и всичко се очаква
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  12. #12
    Голям фен Аватара на elito6754
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    855
    Това с ограничаването на компютъра до 15 е пълна глупост. Иначе...просто им кажи. Иначе откъде ще ги дадеш тези 40 лв?

  13. #13
    Ами според мен вземи от някой фр и после от джобните ще му ги върнеш ако имаш баба и дядо (смисъл ако не са починали ) питай ги обясниим че ще ти се карат у вас и те няма как да не заемат 40 лв на любимата им внучка а лятото ще им помагаш да копате на нивата и повече се уграничавай :P
    ~Little Miss Planet 2009-2010~ in London

  14. #14
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Говори с вашите. Кажи им. Извини се, кажи им че повече няма да правиш така и ще внимаваш ! Заеми не е добра идея според мен. Или да дадеш орган, ти мислиш ли малко изобщо?! Пък и си прави сметката, сега си още на 12, след някоя друга година не си представям колко сметка ще направиш.. ограничавай се малко. направи си регистрации в глобул и емтел и пращай съобщения от там. Но наистина кажи на ваще, това е моят съвет. Ще издържиш и без комп. Ще трябва да си носиш последствията.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  15. #15
    Просто ще си преебан !
    1. Ти си малолетен и нямаш право да работиш!
    2. За по - малко от 5 дена няма никав шанс да изкараш 40 лева, ако изобщо си намериш работа някъде.
    Остава да излезнеш на улицата и да просиш , за това съм сигурен, че няма ограничения във възраста


    Браточка, преебан си, наиграй се на компа сега, тези последните 4 дена . Ако не ти остава самода се молиш на ваще или както казват другите седни и поговори с тях

    П.П: Не съм я навартял тази сметка аз, за да ти казвам какво да правиш, затова каквото си, си надробил това ще си сърбаш !

  16. #16
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Ем колко, аз имам приятели които правят по 100лв на месец, затова на тях смо им презвънявам, няколко лв повече няма ида забележат . Аз правя по 15лв (като се има на предвид, че имам бая ебзплатни минути).

    Иначе ми е чудно с кого говориш толкоз на 12 години. Кажи на ваще 1-2 седмици без РС, няма кой знае колко да ти навреди.
    Lexynnka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си