- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- У дома
- Чувствата на родителите ви
Родителите ви показват ли по някакъв начин чувствата си към вас,как и колко често....интересува ме,защото мама доста често ми изкарва от час,за да ми каже колко много ме обича и не ми се струва нормално..
п.с. ако темата ви се струва ненормално тъпа,заключете я![]()
На колко години си? И... какво работи майка ти (и баща ти също)? Ъм... едва ли ще схванеш целта на въпросите, но и на мен ми е интересно.![]()
Иначе с нашите почти не си говоря и нямаме възможност да изразяваме чувствата по между си.
For you![]()
Skillet - Never Surrender
I miss you...
"Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън
на 15 съм..тати има фабрика за обувки ,а мама работи в ДАИ (не се и надявам да разбереш какво е и аз не знам точноПървоначално написано от onestar
)
можеш да ми кажеш целта![]()
Сетих се за един филм, всъщност. ^^
Та... ще ти разкажа на кратко.
Семейство - баща, майка, две деца (едно момиче, едно момче). Майката е полицайка. В училищетов, което учат децата й влиза психопат и започва да избива всичко наред. Обажда се на родителите на пострадалите деца, а гледката и емоциите покрай всичко случващо се, не й понасят. Сънува кошмари. Буди се през ноща... събужда и съпруга си с думите, че трябва да показват обичта към децата си. Трябва по-често да им казват, че ги обичат. Трябва да ги прегръщат при всеки удобен момент, да ги обгръщат с грижи и прочие...
Много филми гледам, нали?![]()
И така... мисълта ми беше, че майка ти може да е била повлияна от нещо.
Или пък да е чела някоя статия (история) из нета, която я е накарала да се замисли над държанието си спрямо теб, и... да е решила да го попромени. Не знам... защо не поговориш с нея?
For you![]()
Skillet - Never Surrender
I miss you...
"Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън
и какво да й кажа...мамо,не искам да ме обичаш вече,ли?![]()
пък относно филма..може психопата да съм аз![]()
Ами, баща ми веднъж в живота ми ми е казвал, че ме обича. Беше пиян в Чехия. Каза ми го по скайп. Щях да умра от мъка.
Иначе с него си показваме чувствата като се шляпаме на шега.
С майка ми се гушкаме. говорим си. Винаги казва, че аз съм всичко за нея, и прочее , както и тя за мен , но директно - обичам те и т.н. никога не е имало.
http://save-darina.org/
ПРОДАВАМ бижута по 2лв !!! -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=362666
Ем нашите не толкова,но кака ми (тя е голяма) постоянно ми казва,че ме обича,прегръща ме и т.н.
а моята сестра,едва я карам на рд-те ми да ми каже,че ме обича..Първоначално написано от danibebi
![]()
Не.
Не знам каква в причината, но вече
не ми казват, че ме обичат.
В смисъл, може да се държат мило с мен
но по-често, се караме и така на татъка
и нищо не им споделям.
Или аз или те са поставили някаква граница между нас.![]()
Ами..мама много често ми праща смс-и, когато съм в час, за да ми каже, че ме обича![]()
Живея живота си,с усмивка минавам през дните.. Живея живота си,не раздавам безплатно сълзите..![]()
може би не сте толкова привързани една към друга,моята постоянно ми доказва обичта си и винаги ще и бъда благодарна за това.Първоначално написано от petinkataaa
![]()
Майка ми с думи няма да се изрази, или доста трудно - но понякога се лигави с мен, прегръща ме, щипе ме и всеобщи лиготии.А сестра ми, за съжаление е далеч от мен, но ми показва, че ме обича. И знам, че ме обичат и двете, колкото и да не го показват.
"Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"
Поговори с нея,не е нормално да те изкарва от 4ас за това.
Ние с маика ми сме в много добри отношения.Но много много не си падаме по лиготии,просто си се прегръщаме.
Еми тате ми е казвал, че мен и сестра ми ни обича най-много от всичко на света, че сме си неговите дечица . . мамаа ми го казва от време на време, иначе с нея си се лигавим и т.н. . .![]()
![]()
.. Бубо, бубо да не стане грубо ? .. Бубаа лази да не те прегазии !? [ musicc ]
и какво да й кажа ?Първоначално написано от ivcheto0o
![]()
Ми промерно да не те търси в у-ще.Първоначално написано от petinkataaa
И при мен е такаНие с маика ми сме в много добри отношения.Но много много не си падаме по лиготии,просто си се прегръщаме.![]()
Родителите ми постоянно показват чувствата си към мен, което наистина е много хубаво ( а и както съм само едно дете) Мама всеки ден след като се върне от работа и аз като се прибера от училище ме прегръща, целува ме, казва ми колко ме обича, как цял ден съм и липсвала и е мислила за мен. На мен чак ми става неудобно, но е много хубаво чувството. Тате е малко по-сдържан, но във всеки удобен момент ме прегръща и също доказва чувствата си. Наистина се радвам, че родителите ми не ме пренебрегват и игнорират.
![]()
а защо да и го казва? майка ти,ти казва колко те обича,мисля,че само можеш да се радваш на това.Първоначално написано от ivcheto0o
Та дори и да е в училище.И на мен много пъти кака ми,ми го е казвала в училище
![]()
Страх ме е да не я обидя нещо..Първоначално написано от ivcheto0o
Баща ми го казва,ама той е по-''мек'',пък аз с него малко...не мога да се разбера..абе няма зн...
Майка ми много я обичам,но тя е по-сдържана.Знам,че ме обича,но даже двете си се бъзикаме,че при нея целувките са на промоция и трябва да уцеля момента за такива жестове![]()
Шофирай разумно - стигни жив!
+Първоначално написано от CherryS
аз с наште постоянно се карам,остава и да ми кажат,че ме обичат..
последния път татко ми каза че съм лайно и искал да има момче
яко,а?
Сега сме в такава възраст, в която е нормално да се държим така едни другиго. След време, когато завършиш, и ако трябва да заминеш за Чужбина или някъде далеч, вярвай ми нещата КОРЕННО ще се променят. Колкото и да се карате, когато усетят липсата ти, ще почнат да те търсят, и по един или друг начин да доказват обичта си. Лошото е, че го правят, само когато стане нещо с нас. Но няма нищо по важно от детето за една майка. Караниците са нещо нормално, и ние постоянно се караме с майка ми, но трябва да знаете, че те ви обичат, защото това наистина е така.![]()
"Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"