.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    България
    Мнения
    9

    пъпки по лицето

    Здравейте. На 14 съм и имам пъпки по лицето. Използвала съм какви ли не продукти, но няма ефект. Кожата ми свиква много бързо с тях и няма полза. И на козметик съм ходила, но оттам ми дадоха продукти, които премахват черните точки (нямам оплакване). Ако имате някакви предложения за премахване на пъпките моля ви кажете!
    АЗ предпочитам да си живея живота така както на мен ми харесва, а не така както ДРУГИТЕ искат!

    { LoVe YoUUUuuuuu :* }

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Ами отиди отново на козметик..Обясни й,че искаш нещо против пъпки..
    Или попитай в някоя аптека..

    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3
    Това е нормално за тази възраст и аз имах но ми минаха-ходих на дерматорлог и ми препоръча този крем http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B8%D0...d30062842.html и съм много доволен като се намазах няколко пъти и ми минаха

  4. #4
    Това е нормално, аз съм моче и също имам доста пъпки по лицето. Това следствие, че сме в такава възраст (побертет) където пъпките се размножават и не може нищо да ги спре. На рд-то ми, ми подариха едно на GARNIER, само че, му забравих името точно как се казваше... Отиди в някоя аптека и кажи, че ти трябва GARNIER 2 в 1 (т.е. има две мазила в една опаковка). Или просто кажи, че ти трябва комплект от кремове за отстранявне на кожните несъвършенства, черни точки и други . Ще те разберат . Надявам се да съм бил полезен.

    П.П: Ако не помогне и това, след като си измиеш зъбите (когато си лягаш - вечер) си измиваш лицето с сапун, изплакваш и редуваш топла и студена вода. На мен ми помогнаха и двата начина. В краен случей взимаш мисля, че се казваше силицилов спирт от 2 % и тва вече ще ги изгори. GARNIERA струва двайсетина лева, спирта е не повече от 1 лев

  5. #5
    и аз съм на твоята възраст и имам също пъпки.. пробвах какво ли не но без резуртат.. едно приятелче ми каза да си взема силицилов спир от 2% .. отначалото имаше ефект но след това отново започнаха да си излизат.. както каза maniaka322 пробвай с такъв спирт може при тебе да има по дълготраен резултат.. Но най-важното е да не се затваряш в себе си..С времето всичко се оправя

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    С дерматолог консултира ли се?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    България
    Мнения
    9
    Не съм се консултирала с дерматолог, обаче една моя приятелка се е консултирала и са й изписали някакво мазило. Тя ми каза, че от това мазило пъпките и се премахват, но не за дълго. И плюс това тя има по-усилено акне отколкото аз имам.
    АЗ предпочитам да си живея живота така както на мен ми харесва, а не така както ДРУГИТЕ искат!

    { LoVe YoUUUuuuuu :* }

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от pufsss2
    Не съм се консултирала с дерматолог, обаче една моя приятелка се е консултирала и са й изписали някакво мазило. Тя ми каза, че от това мазило пъпките и се премахват, но не за дълго. И плюс това тя има по-усилено акне отколкото аз имам.


    Може би, няма да ти помогне, кой знае колко. За всяка кожа реагира по различен начин! Вероятно и ти трябва да ходиш на лекар!

  9. #9
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Здравей!Много зависи каква ти е кожата...Има различни кожи,които са чувствителни към различни кремове...а има и много боклуци,които изобщо не действат и не помагат...Аз нямам много пъпки,но за сметка на това черните точки ще ме довършат Взех си Garnier Pure 3 в 1,но не съм много доволна...Една моя съученичка има същия проблем и казва:"Какво ли не изпробвах,какви ли кремове си купувах и не се махат!"...Аз специално не се доверявам на кремове,а си мажа лицето с мед,слагам една мокра кърпа отгоре и чакам 10 минути,след което махам кърпата и от меда не остава и следа Пробвай ако искаш,но трябва да го правиш поне 2 пъти в седмицата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си