.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Помощ проблем с пайнт

    Хора без да исках си изтрих Paint на windows xp и сега немога да намеря от каде да си го изтегля ?? Хора моля ви кажете от каде ????

  2. #2
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Поразрових се и не намерих нищо за сваляне но виж какво открих но трябва да имаш инсталационния ти диск на Уиндоус :

    Uninstall and reinstall MS Paint in Windows XP

    You require the Windows XP CD-ROM to reinstall the Windows components such as Paint

    * Click Start, Run and type control appwiz.cpl,,2
    (or, use Add/Remove Programs applet, Add/Remove Windows Components)
    * Double-click Accessories and Utilities
    * Double-click Accessories
    * Uncheck Paint and click OK, OK.
    * Click Next.

    Windows will now uninstall Paint brush. Now, insert your Windows XP CD in the drive and repeat the above procedure, but enable the Paint entry in the 4th step and click Next. The required files are extracted from Windows XP CD-ROM and Paint is now reinstalled.
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  3. #3
    Добре, че и аз го изтрих един път, и го търсих доста време...
    Ето качих го в тоя сайт, който щи дам долу

    http://4storing.com/jooz7t/c5f58960f...895509e3a.html

  4. #4
    А как по точно се трие "Paint" - щото, ако го изтриеш от Start -> менюто НЕ означава, че си изтрил самата програма! Тя се намира в папката на Windows!

  5. #5
    Ами незнам, преди бях направил нещо, сички игрички и "Paint-a" ги нямаше...Търсих ги в търсачката и ги нямаше, и накрая го търсих в нета..
    А къде точно се намира в папката на Windows?

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Reaper93
    Ами незнам, преди бях направил нещо, сички игрички и "Paint-a" ги нямаше...Търсих ги в търсачката и ги нямаше, и накрая го търсих в нета..
    А къде точно се намира в папката на Windows?
    Игрите и пейнт се намират в папката: "С:\WINDOWS\system32\"

    А още по точното местонахождение на пейнт е следното: "С:\WINDOWS\system32\mspaint.exe"

    П.С. - Само да не се намери някой "умник" който да почне да трие неща от тази папка, че тогава ще стане "много" лошо!!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от Reaper93
    Ами незнам, преди бях направил нещо, сички игрички и "Paint-a" ги нямаше...Търсих ги в търсачката и ги нямаше, и накрая го търсих в нета..
    А къде точно се намира в папката на Windows?
    Игрите и пейнт се намират в папката: "С:\WINDOWS\system32\"

    А още по точното местонахождение на пейнт е следното: "С:\WINDOWS\system32\mspaint.exe"

    П.С. - Само да не се намери някой "умник" който да почне да трие неща от тази папка, че тогава ще стане "много" лошо!!!
    Не правете това у дома си! Аз от там си бях изтрил пейнта. Мисля, че в дата.бг го имаше на отделно приложение.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от Reaper93
    Ами незнам, преди бях направил нещо, сички игрички и "Paint-a" ги нямаше...Търсих ги в търсачката и ги нямаше, и накрая го търсих в нета..
    А къде точно се намира в папката на Windows?
    Игрите и пейнт се намират в папката: "С:\WINDOWS\system32\"

    А още по точното местонахождение на пейнт е следното: "С:\WINDOWS\system32\mspaint.exe"

    П.С. - Само да не се намери някой "умник" който да почне да трие неща от тази папка, че тогава ще стане "много" лошо!!!
    Не правете това у дома си! Аз от там си бях изтрил пейнта. Мисля, че в дата.бг го имаше на отделно приложение.
    Аз го намерих в b359.com ;д

  9. #9
    Ако имате инсталационен диск с Windows и чрез помоща на "Add/remove windows components" си го инсталирате обратно "Paint"-а, игрите с картите, калкулатора и още там какво се сетите...

  10. #10
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Ето ви най-новия paint за windows XP,7,vista ! свали го от ТУК

  11. #11
    Мерси Reaper93
    имам вече пайнт

  12. #12
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Аз защо незнам как да си изтрия пейнта

  13. #13
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Аве хора за вас няма ли System Restore ?? Така като махате и слагате системни компоненти windows-а се прецаква ...
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от MaGuSs
    Аве хора за вас няма ли System Restore ?? Така като махате и слагате системни компоненти windows-а се прецаква ...
    То и нищо да не правиш, пак се прецаква...

    На един стар компютър Win-а си работеше безпроблемно, но не съм го пускало от около година и половина... Преди няколко дни се наложи да го пусна и Windows-а почна с "безкрайното зареждане"...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си