.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: cigari

  1. #1

    cigari

    dr teen iskam da popitam kak da spra cigarite kogato nashte pravqt kakvo li ne samo i samo da me poburkat na 15 sum i ot 2 godini pusha

  2. #2
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    дай си воли и си наложи,че няма да пушиш започни да се занимаваш с нещо и не мисли за цигари- едва ли живота ти зависи от тях


  3. #3
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Здравей!!!Наложи си ВОЛЯ,това е най-важното...Стани утре сутринта и си кажи:"Повече няма да пуша"!!!Майка ми и баща ми така ги спряха,като имаш предвид,че баща ми е бил пушач от 30 години Имат воля хората

  4. #4
    майка ми и баща ми пушат и по едно време и аз почнах ама си наложих воля защото ставаме зависими от тях и ги търсим навсякаде наложих си воля защото не ми се умира на 35 или пък да имам затруднено дишане а от там ... не ми с мисли .. и като се изнервя дъвча дъвки
    ONE TEAM, ONE DREAM, BULGARIA !

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Воля ти трябва. Консултирай се със специалист и се насочи към пластири.

    П. С. 24 часа имаш да си кирилизираш темата!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Пфууу на модераторите ще им излязат пришки на устата да ви повтарят, че трябва да се пише на кирилица. Тука да не ти е скайп. Иначе по темата според мен спорта ще ти помогне най много.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  7. #7
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Охх, поредният "пристрастен". Като искаш да ги спреш, спираш ги. Като майка ти ти дига кръвното, пий валериан, поне е билков!
    Lexynnka

  8. #8
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Воля..Воля..И пак Воля..
    Казваш си - "вече няма да пуша,спирам ги.." и го изпълняваш..
    А и не е добре на тези години да пушиш - вредно е за организма ти
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Обещан ключ.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си