.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    Никога няма да ги разбера...

    Жените...тези прекрасни създания, без които не можем...ето я и моята история, от сега предупреждавам че ще е ааадски дълга и които няма нерви да чете да не се захваща въобще...

    Беше топла августовска нощ, петък...вече беше призори и както обикновенно не ми се прибираше вкъщи, возех се безцелно из града и гледах как пияните тийнове крещят из улиците, замъкнах се на една бензиностнция дето работеше една моя позната, седяхме и си говорехме, от време на време идваше някои почерпен младеж или девойка и си взимаше бира или цигари и продължаваше към вкъщи със танцова стъпка.
    Беше ми приятно да си говоря с нея, тя е много готин човек и също така е адски забавна! Няма как да ти е глупаво с нея, скоро щеше да заминава да учи във Варна, далеч от нашия град искаше да се махне и да започне на ново, беше изпълнена с мечти и надежди, говорехме си как и какво ще прави там и за други неща от живота, като никога си говорехме на сериозни теми.
    Привлекателно момиче е, доста момчета се навъртаха около нея, но мен някак не ме привличаше като жена, възприемах я само като приятелка, а и тя си имаше приятел тогава и явно държеше на него, както и да е да не се задълбавам в подробности, защото тя не е главният участник в моята история. По едно време телефона и звънна, беше някаква неина приятелка, тъкмо излизала от дискотеката с приятеля си и щяла да мине през бензиностанцията да се видели. Малко преди да дойде въпросното момиче тя ми каза че ще бъдат съквартирантки във Варна, заминавали и двете заедно.
    Точно след 5 минути стар очукан Форд влезе в бензиностанцията и мина на милиметри от джипа ми, в следващия момент колата спря и от шофьорското моясто с гръм и трясък слезе най-прекрасното създание на света, крещейки на излизащото с треперещи крака от дясната врата момче, че е некадърник и да не я учел той как да кара, да се застрелял и подобни цветущи изрази. Момичето беше явно пияно, но това не и е попречило да шофира из гъмжащия от полиция град...
    Приближи се и ни поздрави с усмивка, аз бях вцепенен..не успях дори да я поздравя...толкова беше красива. След малко и въпросното момче се приближи, явно беше излязъл от шок-а, стиснахме си ръцете и се запознахме, разменихме си по 2-3 реплики, но аз не можех да откъсна поглед от момичето..посъвзех се малко и я попитах как не я е страх да кара по това време пияна, защото гъмжи от полиция и ако я хванат ще и вземат книжката, а тя ме погледна с прекрасните си черни очи и повече от спокойна ми отговори - "Аз нямам книжка."
    Е вече бях влюбен! Без книжка, с на приятеля си колата, пияна в петък нощта да шофира из града - луда глава! Казах си - "Това момиче ТРЯБВА да е твое!"
    Обърнах се и погледнах приятеля и, слаб, нисък, невзрачен...просто не си отиваха...
    В следващите 15 минути се скараха около 5 пъти, той искаше да се прибира защото е на работа сутринта, а тя му казваше да се прибира без нея, че тя ще си викнела такси за да се прибере, аз разбира се веднага си предложих услугите, след което въпросното момче ме излгеда доста странно, а онова прелестно същество което седеше на сантиметри от мен каза: "Ето момчето ще ме закара, върви си!"
    Той естествено не си тръгна и я изчака, аз почти не разговарях с нея, само и се любувах и се чудех как момиче като нея може да се хване с такъв невзрачен тип като него...
    След поредната караница тя си тръгна с него...
    Обърнах се към момичето което работеше на бензиностанцията и и казах че съм намерил жената на мечтите си! Започнах да я разпитвам за нея, тя ми каза че са заедно с това момче от близо година, но тя няма чуства към него а и е само за разнообразие - БИНГО!
    След около 2 седмици щяха да заминават за Варна и ме покани да им гостувам когато пожелая, че апартамента бил голям и даже приятел мога да взема с мен...ПЕРФЕКТНО!

    Втора част - по-късно че ме заболяха пръстите...
    (интересното тепърва предстои...) Благодаря ви за търпението ако сте го изчели до тук

  2. #2
    Мога да ти пожелая само късмет(и дано не реши да ти запрати джипа в някоя канавка).

  3. #3
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Странен вкус ...
    Какво да кажа , нямам думи. Страхотно - пияна , цветущи изрази, кара без книжка ... Но важното е , че е красива , буйна ... Защо не оцени някое друго качество в нея?
    Няма да се оправиш с това твърдоглаво същество. В началото ще ти е приятно, забавно, но после ще ти писне.
    И ти ще бъдеш за нея "само за разнообразие" - влюбен глупак , който ще й тича по дупето.

    Дано греша.

    И мен ме "накефи" мацката . Но не всеки би могъл да се справи с нея.

  4. #4
    Да на напиша сега и развръзката на историята...
    Заминаха те за Варна, и се чувахме по телефона почти всеки ден в продължение на една седмица с Габи (момичето дето работеше на бензиностанцията), не исках веднага да им гостувам, за да ги изчакам да се устроят там, да си наредят мебели, дрехи и т.н.
    Минаха около 2 седмици през които не спирах да мисля за онова прекрасно момиче... и един слетобяд бях излязал с приятели да пием кафе, и телефона ми звънна - беше Габи, каза ми че съм несериозен, защото съм обещал да им гостувам, пък още не съм го направил - е това и чаках, в следващия момент бях вкъщи и нахвърлих малко дрешки в един сак и тръгнах към Варна, нощта някъде бях там, спомням си го сякаш беше вчера как седяха на терасата и ме чакаха да пристигна, качих се и Никол (мацката в която се влюбих) ми се стори дори още по-красива от първия път когато я видях...седяхме почти цяла нощ и си говорехме, оказа се че и Никол е адски забавен човек, а и говореше открито за всичко без да се притеснява, още на втория ден усетих че флиртува с мен, но аз го карах полека, не исках да избързвам с това момиче, наистина я харесвах много и не исках да сгреша, слушах я внимателно какво харесва, какво не, и я анализирах така да се каже.
    Оказа се че я привличат курварите, несигурността че всеки един момент човека с които е може да е с друга и естествено аз и разказах за някои мои изневери което в последствие се оказа най-големия ми коз.
    Направи ми впечатлени също че когато станеше въпрос за приятеля и (които също беше отишъл да учи във Варна заради нея предполагам..) тя ми отговаряше с нещо от рода на - "Абе той не ми е точно приятел" или сменяше темата.
    Седях една седмица във Варна, всичко беше супер, но трябваше да се прибирам, нощта когато пътувах обратно тя се разделила с приятеля си, не изпитвала нищо към него (така ми каза) и започнахме да се чуваме всеки ден по телефона или по скайпа, говорехме си с часове, и вече бях свободен да действам - тя беше сама.
    След около 10-на дни пак тръгнах за Варна, но без да им казвам, исках да ги изненадам - когато Никол ме видя направо ми скочи на врата, показваше че явно има нещо към мен, а аз все още седях настрана и се правех на недостъпен.
    Карахме го така около 2 месеца, аз през седмица бях във Варна, а когато не бях там седях пред компютъра и си говорехме с часове, тя започна да ме ревнува когато ми се обади друго момиче по телефона или когато кажа нещо за някоя друга, и вече беше ясно - и тя искаше да е с мен.
    Поредното ми ходене до Варна, в денят в които отидох Габи (съквартирантката и) се прибираше и ние бяхме сами в целия апартамент, тя беше на лекций, а аз отидох и накупувах алкохол, мезета и готова храна и "приготвих" вечеря. Тя беше адски изненадата, вечеряхме и седнахме да пийнем по нещо, след втората чаша ТЯ първа ми призна че МНОГО я привличам (аз до тогава бях показал интерес към нея, но нищо конкретно - само намеци) направо сияех! Бях постигнал целта си! Същата нощ правих най-якия секс в живота си! Това момиче беше направо лудница в леглото (или по-скоро на масата, дивата, пода и т.н....) на другата сутрин пак, и на другия ден пак и пак и пак... това траеше някъде около една седмица, след това Габи се прибра а аз си отидох вкъщи, не знаех заедно ли сме не сме ли и я попитах по телефона - "А ние с теб какво правим?" Отговора беше - "Не знам...ще видим..." Когато ги пуснаха зимна ваканция отидох да я прибера за да не пътува с влаковете (естествено пак правихме секс...) прибрахме се и тя ми каза че е много объркана и точно сега е неподходящ момент да започва нова връзка, и не иска и мен да обърква повече, за това най-добре да не се виждаме, а когато била готова щяла да ми каже (все едно сме първи клас...) казах и че я разбирам (въпреки че не беше така), на следващата вечер цъфна пред вратата без да казва че ще идва, което за мен означаваше че е избрала да бъде с мен и седнахме да "гледаме филм" предполагам сещате се как свърши вечерта и вече си мислех че ще сме заедно.
    На другата вечер отиде на дискотека и на другия ден излязохме да пием кафе, когато загледах че на врата има смучка...попитах я какво е това а тя се засмя и ми каза: "Е смучка е какво може да е..." попитах я кои я е направил и тя ми каза, че един от бившите и приятели снощи бил там и се видяли и се натискали в дискотеката, и ми го разправяше с тон все едно това е нещо адски нормално...аз побеснях и и казах че е най-добре повече никога да не се виждаме...станах и си тръгнах, въпреки че бях малко време с нея така да се каже, това момиче ми допадаше адски много, тя е луда глава (имам слабост към тях), тя е забавна, красива, всичко което искам от едно момиче...показа ми явно че има интерес към мен, а и много пъти съм си говорил с Габи и тя ми е казвала че според нея Никол е влюбена в мен, и изведнъж това ми дойде като гръм от ясно небе...
    След 2 дни тя се върна при стария си приятел (ония дето заряза защото нямала чуства към него), това ме шокира още повече, толкова лоши неща е говорила за него и накрая пак се върна там...е не мога да ги разбера тея момичета мамка му, не мога! В мен уж влюбена, натиска се със един от бившите си гаджета и накрая се връща при бившия си приятел, който по нейните думи мрази от дуното на душата си...е иди ги разбери...жени... но не може без вас мамка му
    Не искам съвети, просто исках да споделя тази история (то е по скоро като авантюра) защото тази нощ се сетих пак за нея и още не мога да си обясня какво точно стана...
    Благодаря на всички които са имали търпението да го прочетат!.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Странен вкус ...
    Така е не споря!

    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Но не всеки би могъл да се справи с нея.
    По принцип, все откачени си ги избирам, и се справям с тях, аз обичам предизвикателствата, но с тази специално не успях...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Странен вкус ...
    Какво да кажа , нямам думи. Страхотно - пияна , цветущи изрази, кара без книжка ... Но важното е , че е красива , буйна ... Защо не оцени някое друго качество в нея?
    Няма да се оправиш с това твърдоглаво същество. В началото ще ти е приятно, забавно, но после ще ти писне.
    И ти ще бъдеш за нея "само за разнообразие" - влюбен глупак , който ще й тича по дупето.

    Дано греша.

    И мен ме "накефи" мацката . Но не всеки би могъл да се справи с нея.
    Аз съм особено впечатлен от :

    Е вече бях влюбен! Без книжка, с на приятеля си колата, пияна в петък нощта да шофира из града - луда глава! Казах си - "Това момиче ТРЯБВА да е твое!"
    Good luck, Bad luck, Luck...

  7. #7
    ...е иди ги разбери...жени...
    Недей заради една жена, която предварително е показала, че не е психически добре и, че няма отговорност пред нищо, да си правиш и да насаждаш СТЕРЕОТИПИ и за всички останали момичета!
    Същата грешка правят и много момичета - избират си някой "интересен" и после като:

    -изядат един хубав бой
    -като им изневери
    -като им открадне нещо...и т.н.,

    вземат че пишат как МЪЖЕТЕ не били добри...
    Good luck, Bad luck, Luck...

  8. #8
    "confused10" - Каза, че не искаш съвети, но аз искам да те питам нещо... Как очакваш от "несериозно" момиче, да бъде сериозна точно с теб? Хем казваш, че тя си падала по "курвари" - ами не се ли досети на мига, че и тя самата попада в подобна категория... Може да е била забавно момиче, да се разбирате чудесно и т.н., но един ден да е твоя, а на другия с бивше гадже... Аз на твое мясно изобщо нямаше да се занимавам с нея! Даже още след като прочетох за случката на бензиностанцията, ми стана пределно ясно що за момиче става на въпрос...

  9. #9
    Голям фен Аватара на MissDeadly
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    929
    Според мен с такъв човек никой не би могъл да има нормална връзка... Нищо чудно, че е била с такова момче преди това.. кой би търпял..
    Постъпил си добре. Недей да съжаляваш, приеми го като урок. Намери си някоя луда глава която да те обича лудо и истински

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от gir
    ...е иди ги разбери...жени...
    Недей заради една жена, която предварително е показала, че не е психически добре и, че няма отговорност пред нищо, да си правиш и да насаждаш СТЕРЕОТИПИ и за всички останали момичета!
    Далеч съм от мисълта да слагам всички жени под общ знаменател, може би само тези по които си падам аз

    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Как очакваш от "несериозно" момиче, да бъде сериозна точно с теб?
    За съжаление си много прав, проблема е че тя доста добре го прикриваше до момента в които не я излових.

    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Даже още след като прочетох за случката на бензиностанцията, ми стана пределно ясно що за момиче става на въпрос...
    Това не е критерий..

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от MissDeadly
    Според мен с такъв човек никой не би могъл да има нормална връзка... Постъпил си добре. Недей да съжаляваш, приеми го като урок. Намери си някоя луда глава която да те обича лудо и истински
    Точно това е моя така да се каже "проблем" аз не искам нормална връзка, пробвал съм, но ми писва точно след най-много месец...трябва постоянно да има някакво напрежение за да съм с дадено момиче...
    Може би аз не съм нормален...

  12. #12
    Голям фен Аватара на MissDeadly
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    929
    Цитирай Първоначално написано от confused10
    Точно това е моя така да се каже "проблем" аз не искам нормална връзка, пробвал съм, но ми писва точно след най-много месец...трябва постоянно да има някакво напрежение за да съм с дадено момиче...
    Може би аз не съм нормален...
    Тогава не знам... не би трябвало да е задължително напрежението да е нещо свързано с неща, който могат да станат причина за раздяла... Може да измислиш нещо друго, което да ти вдига адреналина... Дано намериш това, което търсиш

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от MissDeadly
    Тогава не знам... не би трябвало да е задължително напрежението да е нещо свързано с неща, който могат да станат причина за раздяла... Може да измислиш нещо друго, което да ти вдига адреналина... Дано намериш това, което търсиш
    Знам, нормалните хора ако търсят спокойна връзка с човек, гледат да не се карат и да нямат разногласия - при мен е абсолютно наопаки! На мен не ми ли е гадно, значи няма как да съм с въпросния човек. (не е нормално нали?)

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    "confused10" - Каза, че не искаш съвети, но аз искам да те питам нещо... Как очакваш от "несериозно" момиче, да бъде сериозна точно с теб? Хем казваш, че тя си падала по "курвари" - ами не се ли досети на мига, че и тя самата попада в подобна категория... Може да е била забавно момиче, да се разбирате чудесно и т.н., но един ден да е твоя, а на другия с бивше гадже... Аз на твое мясно изобщо нямаше да се занимавам с нея! Даже още след като прочетох за случката на бензиностанцията, ми стана пределно ясно що за момиче става на въпрос...
    Ами ето, Думкилърът е в час! Аз съм със същата логика и усещане за нещата.
    Good luck, Bad luck, Luck...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от confused10
    Цитирай Първоначално написано от MissDeadly
    Тогава не знам... не би трябвало да е задължително напрежението да е нещо свързано с неща, който могат да станат причина за раздяла... Може да измислиш нещо друго, което да ти вдига адреналина... Дано намериш това, което търсиш
    Знам, нормалните хора ако търсят спокойна връзка с човек, гледат да не се карат и да нямат разногласия - при мен е абсолютно наопаки! На мен не ми ли е гадно, значи няма как да съм с въпросния човек. (не е нормално нали?)

    Ами може и да не си истински мазохист, щото като ти е показала смучката ти е станало гадно, но от това не си се кефел...тъй че, по-скоро не ти омръзва това да няма гадости, а ти омръзва жената с която си...Просто хипотеза за размисъл...
    Good luck, Bad luck, Luck...

  16. #16
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Ах, неприятна история.
    Казах ти - не всеки може да се справи с такова чудо.
    Ти си падаш по този тип жени, хубаво ... Но не си тийн, ако търсиш нещо сериозно, замисли се- тази жена би ли била добра майка на децата ти. По-скоро - ще бъдеш ли сигурен, че са твои.

    Внимавай с какво се захващаш, защото някоя "дива" с прилично количество акъл така ще ти завърти главата, така ще те омае ... Сам няма да знаеш какво правиш , ще си дадеш всичко за нея ... А тя всяка вечер ще ти се прибира със смучки и т.н. И ти , като кученцето на Никол - ще търпиш.

    Внимавай с жените . Могат да бъдат много опасни.
    Пожелавам ти да намериш чудна женица - луда глава, но и да ти е вярна.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от gir
    Ами може и да не си истински мазохист, щото като ти е показала смучката ти е станало гадно, но от това не си се кефел...тъй че, по-скоро не ти омръзва това да няма гадости, а ти омръзва жената с която си...Просто хипотеза за размисъл...
    Е не чак такива неща са прекалени, ако ми беше казала че се е одрала някъде просто щеше да уцели в десятката, защото щях да се усъмня, но няма как да докажа дали е така или не, а тя ми каза истината и сгреши...аз точно това искам, да се съмнявам, да не съм сигурен и да ми е гадно

    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Ах, неприятна история.
    Казах ти - не всеки може да се справи с такова чудо.
    Ти си падаш по този тип жени, хубаво ... Но не си тийн, ако търсиш нещо сериозно, замисли се- тази жена би ли била добра майка на децата ти. По-скоро - ще бъдеш ли сигурен, че са твои.

    Внимавай с какво се захващаш, защото някоя "дива" с прилично количество акъл така ще ти завърти главата, така ще те омае ... Сам няма да знаеш какво правиш , ще си дадеш всичко за нея ... А тя всяка вечер ще ти се прибира със смучки и т.н. И ти , като кученцето на Никол - ще търпиш.

    Внимавай с жените . Могат да бъдат много опасни.
    Пожелавам ти да намериш чудна женица - луда глава, но и да ти е вярна.
    Благодаря за пожеланията! За нещо по сериозно ми е още много рано, аз съм едва на 21, камо ли за деца..търся нещо и аз не знам точно какво, може би занимавка, но не с някоя 16 годишна (от тях бол, не мога да гу търпя вече...) а с някоя дето поне имаме общи теми за разговор, за сега на сериозните неща съм ударил пауза, да видим до кога
    А иначе за жените знам аз, минало ми е веднъж такова чудо през главата и си имам вече едно на ум за всички, и все пак "нормалните" така да се каже момичета са ми безинтересни, продължавам да търся малко по лудичките (не със жълта книжка, не ме разбирай погрешно...)

  18. #18
    Авторе, ако не мислиш да сменяш целевата група, следва коренно да промениш стратегията си. В противен случай резултатите ще са приблизително същите....

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от minus273dot15
    Авторе, ако не мислиш да сменяш целевата група, следва коренно да промениш стратегията си. В противен случай резултатите ще са приблизително същите....
    Целевата група не мисля че ще я сменя скоро, а относно стратегията - работи безотказно с дребни изключения (като конкретния случай за който написах..)

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Ах, неприятна история.
    Казах ти - не всеки може да се справи с такова чудо.
    Ти си падаш по този тип жени, хубаво ... Но не си тийн, ако търсиш нещо сериозно, замисли се- тази жена би ли била добра майка на децата ти. По-скоро - ще бъдеш ли сигурен, че са твои.

    Внимавай с какво се захващаш, защото някоя "дива" с прилично количество акъл така ще ти завърти главата, така ще те омае ... Сам няма да знаеш какво правиш , ще си дадеш всичко за нея ... А тя всяка вечер ще ти се прибира със смучки и т.н. И ти , като кученцето на Никол - ще търпиш.

    Внимавай с жените . Могат да бъдат много опасни.
    Пожелавам ти да намериш чудна женица - луда глава, но и да ти е вярна.
    Тези със смучките, дето им даваш пари са по-лесни. Лесно се вижда какво става и можеш навреме да се разделиш с нея. Ама има едно по-опасно ниво - те не изневеряват и се държат добре, а като изсмучат всичко и те напускат като паразит.
    Good luck, Bad luck, Luck...

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от confused10
    Цитирай Първоначално написано от minus273dot15
    Авторе, ако не мислиш да сменяш целевата група, следва коренно да промениш стратегията си. В противен случай резултатите ще са приблизително същите....
    Целевата група не мисля че ще я сменя скоро, а относно стратегията - работи безотказно с дребни изключения (като конкретния случай за който написах..)
    Пилците се броят на есен...Ти казваш, че тази целева група и стратегията с нея е успешна, но в резултат си сам. (А аз не мисля, че това е зле човек да си ергенува и цял живот, така че не е упрек, ама ако някой ден решиш да НЕ СИ сам, тогава тези от целевата група няма да са дълго с тебе или ще те вкарат в някоя беля, понеже са с рисково поведение повече от останалите).
    Там за дето било много хубаво да те излъже, че да се съмняваш ...те повечето лъжат, ама това с откровено-патологичен лъжец да си...не може да се получи за дълго в повечето случаи...
    Good luck, Bad luck, Luck...

  22. #22
    Не мисля, че е ненормално да харесваш такива момичета.. аз съм същата (само, че с момчета де xD). Няма ли тръпка (такава, че на моменти чак да изтръпвам) нямаме шанс повече от 2 седмици..не мога да изтърпя да го знам постоянно къде е, с кой е, да ми докладва всичко, хъх.. или пък той да ми държи сметка и т.н. Трябва да ми е хем гадно, хем интересно,, иначе не се получава
    I want ya closer and closer . . .

  23. #23
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от Hook
    Не мисля, че е ненормално да харесваш такива момичета.. аз съм същата (само, че с момчета де xD). Няма ли тръпка (такава, че на моменти чак да изтръпвам) нямаме шанс повече от 2 седмици..не мога да изтърпя да го знам постоянно къде е, с кой е, да ми докладва всичко, хъх.. или пък той да ми държи сметка и т.н. Трябва да ми е хем гадно, хем интересно,, иначе не се получава
    И един ден просто писва ... Нервите започват да не ти издържат . Появяват се дурги проблеми и изобщо не ти е до мъж/жена , който / която те кара да се чувстваш гадно и те занимава с глупости ,или ти прави иначе напрегнатия живот "интересен".

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Hook
    Не мисля, че е ненормално да харесваш такива момичета.. аз съм същата (само, че с момчета де xD). Няма ли тръпка (такава, че на моменти чак да изтръпвам) нямаме шанс повече от 2 седмици..не мога да изтърпя да го знам постоянно къде е, с кой е, да ми докладва всичко, хъх.. или пък той да ми държи сметка и т.н. Трябва да ми е хем гадно, хем интересно,, иначе не се получава
    Ето точно това имах предвид

    Цитирай Първоначално написано от gir
    Пилците се броят на есен...Ти казваш, че тази целева група и стратегията с нея е успешна, но в резултат си сам. (А аз не мисля, че това е зле човек да си ергенува и цял живот, така че не е упрек, ама ако някой ден решиш да НЕ СИ сам, тогава тези от целевата група няма да са дълго с тебе или ще те вкарат в някоя беля, понеже са с рисково поведение повече от останалите).
    Там за дето било много хубаво да те излъже, че да се съмняваш ...те повечето лъжат, ама това с откровено-патологичен лъжец да си...не може да се получи за дълго в повечето случаи...
    Ааа реша ли някои ден че искам деца и т.н. със сигурност избранницата ми няма да е от въпрсните момичета, а ще е някоя захлупена селянка дето да си седи вкъщи и да си гледа децата, токато аз продължавам да се занимавам със въпросния тип момичета

    Цитирай Първоначално написано от gir
    Тези със смучките, дето им даваш пари са по-лесни. Лесно се вижда какво става и можеш навреме да се разделиш с нея. Ама има едно по-опасно ниво - те не изневеряват и се държат добре, а като изсмучат всичко и те напускат като паразит.
    И на такава съм попадал...

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Цитирай Първоначално написано от Hook
    Не мисля, че е ненормално да харесваш такива момичета.. аз съм същата (само, че с момчета де xD). Няма ли тръпка (такава, че на моменти чак да изтръпвам) нямаме шанс повече от 2 седмици..не мога да изтърпя да го знам постоянно къде е, с кой е, да ми докладва всичко, хъх.. или пък той да ми държи сметка и т.н. Трябва да ми е хем гадно, хем интересно,, иначе не се получава
    И един ден просто писва ... Нервите започват да не ти издържат . Появяват се дурги проблеми и изобщо не ти е до мъж/жена , който / която те кара да се чувстваш гадно и те занимава с глупости ,или ти прави иначе напрегнатия живот "интересен".
    Всичко си зависи от човека..
    Мен, ако ми е някой напълно сигурен и без грам тръпка.. мога да кажа, че ме натоварва много повече психически, отколкото в другия случай.

    confused10 , щом така ти е интересно и ти се е превърнало в начин на живот - няма лошо, ама нали знаеш, че всичко е до време
    I want ya closer and closer . . .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си