.
Отговор в тема
Страница 9 от 11 ПървиПърви ... 567891011 ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 269
  1. #201
    Мии^^ на мен ми казват, че Essence била по-добрата марка, ама мисля да си взема и от двата вида и да преценя...
    До спирала мисля да си поръчам на Maybelline >> http://www.maybelline.com/Uploads/Im...hot_091610.jpg << ... не съм много на "ТИ", но май тая е най-новата...може и да се бъркам D

  2. #202
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от titi_boianova Виж мнението
    Мии^^ на мен ми казват, че Essence била по-добрата марка, ама мисля да си взема и от двата вида и да преценя...
    До спирала мисля да си поръчам на Maybelline >> http://www.maybelline.com/Uploads/Im...hot_091610.jpg << ... не съм много на "ТИ", но май тая е най-новата...може и да се бъркам D

    Аз си взех онази в цвят корал ли е, ще те излъжа. Четката е гумена, без косми и миглите ми са ужасни с нея, а имам дълги.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  3. #203
    То, те тия дет най-много ги рекламират, те са най-забутани ^^
    Ще падам! Ще ставам! Ще се усмихвам и ще плача! Ще усещам радост и болка! Ще вървя и ще пълзя, но няма да спра да се боря!
    Няма да се откажа нито за момент! Няма да се предам! Няма да пречупят волята и силата ми!

  4. #204
    Много полезна тема.Браво!

  5. #205
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Аз си взех онази в цвят корал ли е, ще те излъжа. Четката е гумена, без косми и миглите ми са ужасни с нея, а имам дълги.
    аз пък съм много доволна от нея имам дълги и гъсти мигли и на мен ми харесва как стой
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Аз едно време Харибо ядях, сега гледам Ескапелът е нашумял...

  6. #206
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    Страхотна тема!Много полезна,особено за начинаещи като мен.Браво за труда който си положила,за да я направиш толкова дълга
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  7. #207
    хубава тема

  8. #208
    здравейте, първо да ви кажа, че темата е страхотна и супер полезна. Момичета, благодаря за съветите, ще ги пробвам в най-скоро време. Искам обаче да ви споделя впечатленията си от изкуствените мигли, които трябва да имат траен ефект. Аз си сложих такива и наистина беше много красиво, козметичката ми каза, че трябва да издържат около 2-3 седмици. Уви, издържаха само една! Освен това, през цялото време избягвах да слагам друг грим, защото дегримьорите спомагали за по-бързото падане на миглите. С две думи - не бях доволна. Тези мигли, които аз си сложих бяха на снопчета и цялото удоволствие ми струваше около 20 лева. Чух, че вариантът с мигли, които се поставят една по една, е по-добър, но пък и по-скъп - към 70 лева, включва се и поддръжка. Ако някой се реши да пробва този вариант, моля да даде отзиви.

  9. #209
    Фен Аватара на AmNesiA
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    руsee ~
    Мнения
    135
    Цитирай Първоначално написано от ekaterina_kokushkina Виж мнението
    здравейте, първо да ви кажа, че темата е страхотна и супер полезна. Момичета, благодаря за съветите, ще ги пробвам в най-скоро време. Искам обаче да ви споделя впечатленията си от изкуствените мигли, които трябва да имат траен ефект. Аз си сложих такива и наистина беше много красиво, козметичката ми каза, че трябва да издържат около 2-3 седмици. Уви, издържаха само една! Освен това, през цялото време избягвах да слагам друг грим, защото дегримьорите спомагали за по-бързото падане на миглите. С две думи - не бях доволна. Тези мигли, които аз си сложих бяха на снопчета и цялото удоволствие ми струваше около 20 лева. Чух, че вариантът с мигли, които се поставят една по една, е по-добър, но пък и по-скъп - към 70 лева, включва се и поддръжка. Ако някой се реши да пробва този вариант, моля да даде отзиви.
    Като цяло и от миглите, които са ''една по една'' пак могат да се разлепят бързо от дегримьорите. Което значи, че трябва да внимаваш при отстраняването на грим в областта на очите. Иначе съм чувала хубави работи за тези мигли и мисля догодина за балът ми и аз да си направя такива.. но ще видим, има много време, а може и да излезе нещо по-хубаво.

  10. #210
    Вижте какъв грим ви подхожда според формата на очите http://bgstylezone.blogspot.com/2012...post_8718.html

  11. #211
    супер е !!! браво

  12. #212
    Уникална теме! БРАВО на авторката.

  13. #213
    Супер фен Аватара на rakiQ
    Регистриран на
    May 2007
    Мнения
    2 585

  14. #214
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    http://prodavalnik.com/ysl-ochna-liniya-i14395331
    не знам дали тук е мястото, но какво мислите за тази очна линия

  15. #215
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Не харесвам очните линии с четчица. А и предпочитам да ги тествам в магазина, преди да купя.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  16. #216
    Здравейте. Знам, че тук не е мястото, но искам да ви попитам. Тъй като тази година съм абитуриентка, можете ли да ми препоръчате добър гримьор и фризьор от В.Търново.
    Ще съм ви адски благодарна !

  17. #217
    Фен Аватара на Madlenita
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    Вкъщи
    Мнения
    267
    Имам дълги мигли и питам дали ще може да ми препоръчате хубава спирала ?
    По-хубавото от едно гърненце с мед,,са две гърненца с мед!!!!
    Мечо Пух

  18. #218
    Страхотна тема! Да дам и аз нещо полезно. Отскоро следя онлайн видео клиповете за грим на Боряна Стефанова. Възхитена съм от нея и видео уроците й. Дава страхотни идеи и съвети. http://wonders.bg/interview/boryana-...-is-my-passion

  19. #219
    Повече от фен Аватара на BlackMeow
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    318
    Хора, използвам тая тема да се оплача от "пернатата" спирала на мейбълин!
    Невероятна отврат! Знаех си, че нещата им са със силно съмнително качество, но това чак не го очаквах!
    Миглите ми по принцип са прави - трябват хубава миглоизвивачка и спирала за да станат както ги искам. Миглоизвивачката супер, но тази спирала изобщо не държи, всъщност не прави нищо. Когато я нанеса към обяд до вечерта все едно съм без спирала, само дето имам да си чистя очите от още едно нещо!
    Когато пипнах конюктивит миналото лято купих една спирала на golden rose за 3 лева със съзнанието, че просто ми трябва някаква спирала, която най-вероятно ще изхвърля след 3-4 ползвания. На фона на мейбълинския боклук, спиралата за 3 лева беше по-прилична!
    Das Feuer liebt mich

  20. #220
    Да ви споделя един съвет против сплъстяване на мигли значи преди спиралата слагате на миглите пудра - най-добре черни сенки, но да е обилно и след това спиралата.. така спиралата издържа по-дълго и миглите не се сплъстяват

  21. #221

  22. #222
    Цитирай Първоначално написано от Madlenita Виж мнението
    Имам дълги мигли и питам дали ще може да ми препоръчате хубава спирала ?
    Пробвай на Maybelline One by one или Rimmel Scandaleyes , моите лични фаворити . (:

  23. #223

  24. #224
    Супер фен Аватара на aniezina
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Някъде там....
    Мнения
    1 113
    Цитирай Първоначално написано от ekaterina_kokushkina Виж мнението
    Уви, издържаха само една! Освен това, през цялото време избягвах да слагам друг грим, защото дегримьорите спомагали за по-бързото падане на миглите. С две думи - не бях доволна.
    Целият си грим ли сваляш с един дегримьор, т.е. и на лицето и на очите? Бъди внимателна с околоочния си контур, препоръчвам ти мицеларна вода. Вече много марки я предлагат, гледах реклама, че и Лореал са пуснали. Предпочитам тази на Биодерма, все пак технологията си е тяхна. Не мисля, че е скъпа, в различните аптеки е на различни цени, но за 250 мл ще дадеш от 18 до към 24-25 лв, зависи къде я намериш. Страхотна е за сваляне на гримът от очите, а и от цялото лице, по мое мнение. Вярно, ако си с водоустойчив грим няма да ти свърши работа, но все пак е нежна и ефективна грижа, няма как да разгради миглите ти защото си е вода. =) Успех!
    Хвърлиха ме в Пирифлегетон а сега преплувам Ахерон. После ще се гмуркам в Мнемозина. Следва Кокит а след нея Стикс. Сетне ще се давя в Лета, докъто изтезаната ми душа се моли за водите на Еридан...
    http://bgpentagram.bulboard.com

  25. #225
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    377
    И аз съм трърдо за мицеларната вода като средство за почистване.Използвам тази на Avene за чувствителна кожа с която много лесно и бързо почиствам цялото си лице.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си