.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Аватара на bl0odyS0uL
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    М/у kpakaта тii ;] [[xD]]
    Мнения
    46

    Хм.. Помощ.. [[проблем на идиот]]

    Абе да ви кажа.. Някой знае ли как да прекратя растежа на тялото си? Тоест, да не раста на височина.. Висока съм 1,69, а съм само на 12.. И то ненавършени.. В моето даскало момчетата са много ниски.. Чак 8 клас са двуметрови.. Ама 3 години.. Не ги искам! .. Помогнете.. Ако въобще това е възможно.. хД Знам, че въпроса е за "идиоти" и умствено изостанали, ама.. Може и да може.. ;Д

    Кълna se иmam lи wъzmoжnostt .. nяma Da sse wърnna .. !




    Akk0 гosпod e sъss meн da wиdq k0й e sрeщУ meнн !

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Ако толкова те притеснява поговори с родителите си, настоявай им, че не се харесваш толкова висока и искаш да те заведат да си направиш хормонални изследвания, за да ти помогнат един ден да не изглеждаш като кобила...
    Разбирасе не мисля, че ще изглеждаш така, по-вероятно е растежът да спре от самосебе си щом достигнеш 1.80, като в близките 4 години примерно растеж с все по-бавни и по-бавни темпове, а крайния резултат да не е никак лош и дори да станеш модел примерно... Но като толкова много се притесняваш, освен лекар на базата на специални изследвания, друг не би могъл да ти даде по-точна прогноза.
    Цигарите и наркотиците спират растежа, но това дори не беше хубаво да го споменавам. Вярвам, че си умно момиче и ще посегнеш към този вариант едва в краен случай.

  3. #3
    Аватара на bl0odyS0uL
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    М/у kpakaта тii ;] [[xD]]
    Мнения
    46
    Много ти, благодаря. Мисля след Великден да попитам майка си, дали ще ми разреши.. Много ми помогна..

    Кълna se иmam lи wъzmoжnostt .. nяma Da sse wърnna .. !




    Akk0 гosпod e sъss meн da wиdq k0й e sрeщУ meнн !

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi
    Ако толкова те притеснява поговори с родителите си, настоявай им, че не се харесваш толкова висока и искаш да те заведат да си направиш хормонални изследвания, за да ти помогнат един ден да не изглеждаш като кобила...
    Разбирасе не мисля, че ще изглеждаш така, по-вероятно е растежът да спре от самосебе си щом достигнеш 1.80, като в близките 4 години примерно растеж с все по-бавни и по-бавни темпове, а крайния резултат да не е никак лош и дори да станеш модел примерно... Но като толкова много се притесняваш, освен лекар на базата на специални изследвания, друг не би могъл да ти даде по-точна прогноза.
    Цигарите и наркотиците спират растежа, но това дори не беше хубаво да го споменавам. Вярвам, че си умно момиче и ще посегнеш към този вариант едва в краен случай.

    и аз съм съгласна

    П.с Аз пък съм на 13 и съм само 1.56 а искъм да съм много по висока

  5. #5

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    64
    Цитирай Първоначално написано от LittleCuteStar
    П.с Аз пък съм на 13 и съм само 1.56 а искъм да съм много по висока [/b]
    Ами аз съм на 12 и съм 161 Чувала съм, че баскетбола и плуването подпомагало за разстежа
    А за спиране на растежа не съм чувала, но това за цигарите и наркотиците изобщо не ми допадна Постепенно ще спреш да растеж, а и защо не искаш 8 клас ?? Аз точно тях заглеждам
    °•° КрАсИвА, мНоГо ДиВа, зАкАчЛиВа, ЗаЯдЛиВа, рЯдКо ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас •°

  6. #6
    спокойно най-вероятно ще спреш да растеш скоро, а момчетата ще почнат да растат до година две.. а и кво ти пука за момчетата от твойто даскало? има и други училища и момчета

  7. #7
    Споко... имам съученичка, която на твоята възраст беше около 1.72 м
    Пак и аз сега съм на 13 и съм 1.70м. Така че няма кво да се притесняваш. При момичетата пубертета настъпва по-рано от момчетата. След 1-2 години момчетата от класа ти ще са по високи...
    който си мисли че работата е песен нищо не разбира от музика!

  8. #8
    Аз ти предлагам първо да дрепнеш до 1,75см.Ако след тази височина продължи растежа ,тогава се опитаи да го забавиш/спреш.И аз на твоята възраст имах проблем с ръста - бях много нисък.Всички момичета ми се подиграваха че съм 1 глава под тях.Е всичко се връща разбира се Сега аз съм доста по-висок от тях. 1,76 на 18г. не е много за момче на моята възраст,но с годините разбрах ,че има по-важни неща от това колко си висок.И ти ще го разбереш.
    И все пак ако толкова те притеснява растежа,има някои упражнения във фитнеса,които набиват ръста.Например клякане с щанга зад врата(не е типично упражнение за момиче,но определено забавя растежа)


  9. #9
    Аватара на bl0odyS0uL
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    М/у kpakaта тii ;] [[xD]]
    Мнения
    46
    Цитирай Първоначално написано от sashit0
    Цитирай Първоначално написано от LittleCuteStar
    П.с Аз пък съм на 13 и съм само 1.56 а искъм да съм много по висока [/b]
    Ами аз съм на 12 и съм 161 Чувала съм, че баскетбола и плуването подпомагало за разстежа
    А за спиране на растежа не съм чувала, но това за цигарите и наркотиците изобщо не ми допадна Постепенно ще спреш да растеж, а и защо не искаш 8 клас ?? Аз точно тях заглеждам
    Щото имаме 3 години разлика..

    Цитирай Първоначално написано от an0nimenn
    спокойно най-вероятно ще спреш да растеш скоро, а момчетата ще почнат да растат до година две.. а и кво ти пука за момчетата от твойто даскало? има и други училища и момчета
    Ти да не ми казваш да си хвана няк'во лапе от 4-ти клас? Защото в моят град, само моето у-ще е до 12-ти клас, другите две са само до 4-ти.. ;Д

    Кълna se иmam lи wъzmoжnostt .. nяma Da sse wърnna .. !




    Akk0 гosпod e sъss meн da wиdq k0й e sрeщУ meнн !

  10. #10
    Аз на 12 бях 165см, сега съм на 21 и съм 168.Не се притеснявай.Обикновено като им дойде цикъла на момичетата и забавят растежа.Не мисля, че има начин да спреш да растеж

  11. #11
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Цитирай Първоначално написано от LittleCuteStar
    Цитирай Първоначално написано от filmimilmi
    Ако толкова те притеснява поговори с родителите си, настоявай им, че не се харесваш толкова висока и искаш да те заведат да си направиш хормонални изследвания, за да ти помогнат един ден да не изглеждаш като кобила...
    Разбирасе не мисля, че ще изглеждаш така, по-вероятно е растежът да спре от самосебе си щом достигнеш 1.80, като в близките 4 години примерно растеж с все по-бавни и по-бавни темпове, а крайния резултат да не е никак лош и дори да станеш модел примерно... Но като толкова много се притесняваш, освен лекар на базата на специални изследвания, друг не би могъл да ти даде по-точна прогноза.
    Цигарите и наркотиците спират растежа, но това дори не беше хубаво да го споменавам. Вярвам, че си умно момиче и ще посегнеш към този вариант едва в краен случай.

    и аз съм съгласна

    П.с Аз пък съм на 13 и съм само 1.56 а искъм да съм много по висока
    е що се оплакваш? аз съм на 14 и съм около 1.58

  12. #12
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Браво бе, аз съм 1.73 и съм почти на 16. Нищо, всеки е различен. Може да те изследват за нивото на хормоните, но все пак всичко си е до ген. Това е глупаво да пиеш разни блокери, че да не растеш. По-добре почвай баскет
    Lexynnka

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от yoanamp3
    Споко... имам съученичка, която на твоята възраст беше около 1.72 м
    Пак и аз сега съм на 13 и съм 1.70м. Така че няма кво да се притесняваш. При момичетата пубертета настъпва по-рано от момчетата. След 1-2 години момчетата от класа ти ще са по високи...
    +1

  14. #14
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    когато бях на 12 бях 1.67 сега съм почти на 15 и съм 1.73 ::]
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  15. #15

    Re: Хм.. Помощ.. [[проблем на идиот]]

    Цитирай Първоначално написано от bl0odyS0uL
    Абе да ви кажа.. Някой знае ли как да прекратя растежа на тялото си? Тоест, да не раста на височина.. Висока съм 1,69, а съм само на 12.. И то ненавършени.. В моето даскало момчетата са много ниски.. Чак 8 клас са двуметрови.. Ама 3 години.. Не ги искам! .. Помогнете.. Ако въобще това е възможно.. хД Знам, че въпроса е за "идиоти" и умствено изостанали, ама.. Може и да може.. ;Д
    това сиг е просто ген..
    утре у др ден може да станеш модел...
    да не си мислиш,че тея мацки дет се разкарват по подиумите са 1.60 ?!? всичките са над 1.70 и повечето ca 1.80
    аз лично бих искала да съм висока ама няма как след като наще са по 1.60 така,че по-добре се радвай ;]]

  16. #16
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Не може ти да решаваш,кога да спреш да растеш,или да се развиваш...Колкото е рекъл Господ,толкова ще растеш Аз съм на 16 и съм 1.81 и винаги съм стърчала над другите...Не можеш да направиш нищо,трябва да се примириш...Е,не е толкова лошо да си висока

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си