.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1

    Нямам цикъл

    Здравейте имам проблем ! На 15 години съм и още нямам цикъл. Имам желание да извърша полов акт може би скоро не знам ... въпроса ми е дали това че нямаш цикъл може да ти създаде проблем повреме на и след полов акт

  2. #2
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Можеш да си спестиш проблема. Още си на 15, не мисля че си готова да правиш секс. Последстията от него, също може да се избегнат. Не мисля, че ще повлияе това на цикъла ти, но недей да нарувашаваш растежа си.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  3. #3
    още не си станала "жена" пък ще ми се е*еш
    беги бе

  4. #4
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    скоро ще ти дойде. просто изчакай малко
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Всеки организъм е различно устроен..На някои им идва на 12-13,на други 15-16..Споко..Но след 16г. трябва да започне да се притесняваш.. + но ако пък и сега се притесняваш - отиди на гинеколог..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    изчакай цикала и тогава дейсвай

  7. #7
    имаше един дето беше казал да 'бега' не е станала жена апък ще се е*е..нормално е да иска вече..15 годишна е някой от 12 години почват..15 си е нормална възраст,НО трябва да почакаш да ти дойде..иначе недей!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от marcy
    имаше един дето беше казал да 'бега' не е станала жена апък ще се е*е..нормално е да иска вече..15 годишна е някой от 12 години почват..15 си е нормална възраст,НО трябва да почакаш да ти дойде..иначе недей!
    О, Господи!! Нормално ми било то.. Това, че някой още на 12 започват не означава, че на 15 е нормално.. Да разбирам ли, че ако някой забременее на 12, значи на 15 вече е нормално?? Просто не знам какви са тия глупости, които говориш..

    Към авторката: Цикълът трябва да ти дойде до 16, ако ли не потърси специалист, а отностно половия акт - няма да повлияе на цикъла или обратното, така че ти си решаваш
    3 words, 8 Letters, say it and I'm YOURS..

  9. #9
    НЕ ТИ И ТРЯБВА!! радвай се на последните си "чисти" "безболезнени" днии...радвай се на детството!!

  10. #10
    g0ssip :: явно ти не се чуваш какво говориш ;] щом на момичето и се прави секс значи за нея е дошло времето..нормално е разбира се..ти какво искаш на 18 ли..щом иска нека си прави..на 12 правят..но да не са пък забременели..за тая работа си има презервативи и т.н.

  11. #11
    И аз ще повторя-всеки организъм се развива по различен начин. И на теб ще ти дойде, бъди спокойна.
    you know my name.
    NOT MY STORY.

  12. #12
    Кирилицата е задължителна.
    kalpazanka

  13. #13
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    по темата: спокойно, ще ти дойде. А за това дали можеш да го правиш преди да ти е дошло по-добре отиди на генеколог. Там ще получиш по-точна информация. [/i]

    Редактирано от kalpazanka
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  14. #14
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Питай майка си кога е имала за първи път - ако каже 15-16, значи и на теб тогава някъде ще ти дойде, това се предава по гените. А, не мисля, че "акта'' ще окаже влияние.
    Ти решаваш!

  15. #15
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от marcy
    имаше един дето беше казал да 'бега' не е станала жена апък ще се е*е..нормално е да иска вече..15 годишна е някой от 12 години почват..15 си е нормална възраст,НО трябва да почакаш да ти дойде..иначе недей!
    Ти трябва да си луд/а... Ся кво аз като есента ставам на 15 дай да ходим да се чукам с някой че съм закъсняла, а?

    Колкото до авторката не бързай, винаги можеш да го направиш, но направиш ли го връщане няма. Според мен трябва да изчакаш поне докато ти дойде. Пък дори и като ти дойде се замисли наистина ли го искаш и дали това е човека, когото обичаш наистина много. Недей да се залъгваш ако е някой който познаваш от скоро щото просто те "харесва".
    Знам, че съм по-малка и може би изглежда тъпо да ти давам съвети ама тва е моето мнение ти сама можеш да прецениш какво искаш.
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  16. #16
    О,боже, да ти имам проблемите! Напълно нормално е. Виж ако си на 30 и нямаш цикъл тва е проблем. Може би ти е кофти, че приятелките имат цикъл..като ти чета поста и проблема за ебането, сигурно някой от тях са и бременни.. но честно да ти кажа можеш само да се радваш, че нямаш. Като ти дойде, ще ти четем темите:
    1. ХОРААА, ДОЙДЕ МИ ЦИКЪЛЪТ!
    2. ХОРААА, НЕ МОГА ПОВЕЧЕ - БОЛИ МЕ КОРЕМЪТТ!!
    3. ХОРААА, ЗАЩО СЪМ ПОДУТА?!


    и прочие..
    Айде стегни се

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Djenka
    Питай майка си кога е имала за първи път - ако каже 15-16, значи и на теб тогава някъде ще ти дойде, това се предава по гените. А, не мисля, че "акта'' ще окаже влияние.
    Ти решаваш!
    нее е задължително на майка и дошло на 15 пък на мен на 11

    По темата: според мен нямаш проблем да го направиш, тва че нямаш цикъл даже е хубаво няма опасност да забременееш

  18. #18
    Дам прекалено малка си за секс ..омг до къде стигнахме само момичетата всички на 14 години не са девствени бахти и ... няма да коментирам ама вие не сте достигнали тази полова зрялост за да правите секс..а и все пак секса не е за малки деца нищо лично ,но 15-16 годишните са още малки

  19. #19

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    85
    Аз ти предлагам по една малка бира на ден!
    "Науката потвърждава истината, че бирата вреди на мъжката потентност. Някои от нейните компоненти стимулират изработката на женските полови хормони естрогени. Напитката съдържа и фитоестрогени, които имитират хормоналното въздействие на естрогените. Продължителната злоупотреба с бира може да доведе до хормонален дисбаланс в организма и да предизвика "феминизация" на тялото: постепенно се оформят закръглен корем, пищни бедра и женствени гърди - затлъстяване, характерно за женския тип. Успоредно с това намаляват мускулната маса, окосмяването по тялото и лицето и дори половото влечение. "
    бирата помага при бременност и цикъл също така съдържа в малки количества женски хормони - по една малка бира и сичко ще си дойде на мястото

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си