.

Виж резултатите на анкетата: Гледате ли сериали?

Гласували
23. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Само ако няма какво да правя

    6 26,09%
  • Не

    3 13,04%
  • Да

    14 60,87%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Български сериал

    Гледахте ли новия български сериал "Стъклен дом" и какво мислите за него. Не очаквах, но май изглежда хубав

    Вижте малко интересна информация за филма:
    "Сериалът "Стъклен дом", който ще тръгне в ефира на bTV от 11 април, скоро ще се завърти и по една от най-големите турски телевизии, съобщи генералният директор на bTV Вики Политова.

    Сделката за продажбата на изцяло българската продукция е финализирана и в Турция ще бъдат излъчени 33 епизода, най-вероятно през лятото.

    До началото на това лято зрителите ще могат да следят "Стъклен дом" общо 10 вечери - всяка неделя, от 20:00 до 21:30 ч. През есенния телевизионен сезон ще бъдат излъчени и останалите серии от първия сезон."

  2. #2
    изненадващо и на мен ми хареса

  3. #3
    Аватара на basscho
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Монтана
    Мнения
    108
    Гледах го, хареса ми! Задава се интересен сериал. Всяка вечер от 20:00h ли ще го дават?

  4. #4
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    май ше си изкарвам неделите интересно.. учудващо (с малки изключения откъм героите) ми хареса... ама първите епизоди вианги са объркващи

  5. #5
    Да,не изглежда лош.
    Diamonds,Mexico,Tequila

    Момиче съм,по кое не ми личи?

    http://www.facebook.com/pages/Rainy-...205109?sk=wall

  6. #6
    Супер фен Аватара на ForzaFelipe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    2 333
    Много добре,жалко че не го дават на мястото на глистопад или там квото дават през седмицата в 8 часа Иначе сериала е супер,надявам се да че нсй-нскрая ще ни тръгне на филми и сериали...стъклен дом..мисия лондон

  7. #7
    Мега фен Аватара на iveetyy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    София
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от ForzaFelipe
    Много добре,жалко че не го дават на мястото на глистопад или там квото дават през седмицата в 8 часа !

  8. #8
    Голям фен Аватара на Tedchy
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    525
    Не успях да го гледам.Мисля довечера да седна и да го гледам във Вбокс,и ще изкажа мнение за него.Мисля,че го дават всяка Неделя в 20:00.

  9. #9
    Мега фен Аватара на mrtn
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В галактическото пространство..
    Мнения
    8 431
    Интересен е и много ми хареса, с интерес ще го следя.
    Жалко, че е само неделя..
    Вафла..

  10. #10
    На мене ми хареса! Супер се изненадах като убиха оня! Невярвах наистина да го убият(както в повечето сериали само ги застрелват ама после нищо им няма)
    Пък и актьорите са хубави!

  11. #11
    Не го гледах.

  12. #12
    Супер фен Аватара на BladeDancer
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    2 290
    На мен лично не ми допада идеята за сериал сапунка заради това и няма да го гледам. Но се радвам че поне ще има хубави български филми и сериали и ще се реализираме пред Европа и света. Дано да заместят турските сериали!
    ваУ рокс
    Grell

  13. #13
    Озвучението и визията като цяло ми харесаха,актъорите са обещаващи,а и сюжета няма изгледи да е изключително плосък и с очебийна развръзка,така че ще го следя =D>
    Yesterday, upon the stair,
    I met a man who wasn’t there
    He wasn’t there again today
    I wish, I wish he’d go away...

  14. #14

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Шумен
    Мнения
    168
    И аз се изненадах че ми хареса, обикновено много преиграват, а тук само гаджето на Дани ми се стори малко изкуствена, ясно е че искаше да представи образа на алчна и лекомислена богаташка, ама нещо...
    А, и също синът от първия брак като каза на няколко пъти "Боряна" малко неестествено беше, ама му е простено

    Иначе голяма мафия ни изкараха (то не че не вървят натам нещата...)
    Cherry_girl@_@ -> mtg1992bg

  15. #15
    Супер фен Аватара на sunshine955
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 285
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    Не го гледах.
    +
    smile-it's the second best thing you do with your lips

  16. #16
    Супер фен Аватара на psych0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 019
    Цитирай Първоначално написано от sunshine955
    Цитирай Първоначално написано от BlackKeys
    Не го гледах.
    +
    Paint me a picture of eyes that never see
    With flashes of lightning
    that burn for only me

  17. #17

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    В.Търново
    Мнения
    742
    На нищо не са се научили българите със времето.. очаквах по-модерен начин на снимане, по естесвени актьори.. вместо това единственото модерно нещо е пръснатите пари по камери, декор, дрехи и ефекти.. Репликите са толкова изкуствени.. (доктора каза: "направихме всичко възможно.." ПФ!). +това са събрали всички актьори, които са известни, почти няма нови лица-следователно няма изненади.. Има много участници, които не са достатъчно добри.. и ти стига просто един недобър актьор за да излезеш от атмосферата на сценария и буквално да видиш 'играта' и заучената реплика.. Камерите се движат неадекватно и типично, няма никакъв по-интересен ъгъл в нито един момент. Пълно разочарование...каквото очаквах да бъде...
    Наточила съм се на Мисия Лондон и мисля че ще е добър, надявам се да не си дам парите на вятъра..

  18. #18
    Гледах първия епизод и честно казано не ми хареса особено.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си