.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148

    Болки в гърдите

    Скоро трябва да ми дойде и днес още сутринта ме заболяха гърдите ужасно много както и зърната.Чувствам ги тежки и са много чувствителни на докосване.От доста време не ми се е случвало да ме болят така,а последния път май дори почти не ме боляха.Вчера имах интимни отношения с приятелят ми и той доста се заигра с тях така да се каже.Чудя се дали е нормално да ме болят така много и да ги чувствам тежки.Има ли нещо,което мога да пия за да не ме болят толкова,но от това хапче(или каквото е там) да не ми закъснее менструацията?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на Bukmop
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    453

    Re: Болки в гърдите

    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt
    Скоро трябва да ми дойде и днес още сутринта ме заболяха гърдите ужасно много както и зърната.Чувствам ги тежки и са много чувствителни на докосване.От доста време не ми се е случвало да ме болят така,а последния път май дори почти не ме боляха.Вчера имах интимни отношения с приятелят ми и той доста се заигра с тях така да се каже.Чудя се дали е нормално да ме болят така много и да ги чувствам тежки.Има ли нещо,което мога да пия за да не ме болят толкова,но от това хапче(или каквото е там) да не ми закъснее менструацията?
    Ааааааа майка нямаш ли ? Питай я ....
    Трудните неща ги правя на момента ... за невъзможните ми трябва минутка


  3. #3
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Нямам намерение да я питам,нито да й казвам какво съм правила с приятеля си.Ако исках да я питам нямаше да пиша тук.

  4. #4
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Добре де,още някой отговор не може ли ?

  5. #5
    Супер фен Аватара на WaterLilly
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    2 716
    Нормално е да те болят гърдите като ти дойде. При някои момичета е в кръста, в корема, при всеки различно. И мен понякога ме болят така, че даже не мога да легна по корем.

  6. #6
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Нормално е, преди цикъл.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си