- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- ох..объркана
Писла съм и преди, но този път е различно.. На моя пирятелка позната МОЖЕ да гледа и ВИНАГИ казва вярно.. отидох при нея хвана ми ръката и веднага я пусна.. каза, че не може да им гледа,че всичко е лошогледа на другите ми приятелки и все намирше нещо успокояващо да им каже.. обеща в понеделник да ми гледа пак.. През целия ден мислих за това.. не издържах и излязохме Каза ми, че няма да се получи между мен и момчето с което си мислех, че се харесваме. Изброи още хиляди проблеми..
та сега въпроса ми е..
Да се откажа ли от него?
Да перкъсна ли всички връзки преди да съм се превързала много?
Да му пирзная ли за висчко, което чуствам?
Абе майната му на предсказанието.
Ако харесваш това момче и искаш да си с него - бъди. Излизайте, говорете, признай му чувствата си... забавлявайте се.
И прави всичко това с желание и надежда. Повече от ясно е, че ако всеки път отиваш на среща с мисълта, че може да те отреже, няма да се получи.
Колкото повече мислиш и очакваш нещо, толкова повече го предизвикваш... някак.
Та... действай.
For you![]()
Skillet - Never Surrender
I miss you...
"Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън
Аз ти казвам, че дядо коледа е травестит, слънцето изгрява от запад, глобалното застудяване ще ни погуби и, че ако вярваш на всеки, който се мисли за гадател - трябва да повярваш и на мен и да те приемат в психиатрия.
Сама си прави извода к'во трябва да направиш...
супер забавно ще е, ако ти се откажеш от него и след седмица го видиш с втората Ивелина Христова.мухахаха.
Някой ако ми каже "откажи се", все едно ми казва "действай".![]()
явно и в твоя случай е така и ся си се надъхала още повече от преди да му /признаеш чувствата си/. (този израз винаги ме е дразнел)![]()
Първоначално написано от SemperFidelis
не се мисли,а е : )
Какво те интересува какво ти казват другите...
Трагедията е пълна...
Не обръщай внимание на такива гледанки, пробвай с момчето пък каквото стане.Няма да умреш от любов, освен ако не се самоубиеш, така че - спокойно.![]()
ще се боря ,, хаха
тръгна с една от ПРИЯТЕЛКИТЕ МИ
с втората Ивелина Христова или с втората Мария Асенова?тръгна с една от ПРИЯТЕЛКИТЕ МИ![]()
колко смешно...
+1 Пък и ти... Заради някво "предсказание" ще се отказваш? Я се стегниПървоначално написано от onestar
![]()
Я ми дай скайп и да ми гледа и на мене.Сериозна съм.
![]()
Как вярвате на такива неща, не знам! Направи това, което мисллиш, че е редно, послушай интуицията си.
Because everytime when I close my eyes... I'm with you - Only with you!