.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49
  1. #1
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251

    Хора мога ли да питам нещо ?

    Знам че въпросът ми не е за този форум но в другите никой няма да ми види темата И така ето го и въпросът тренирам си у дома гирички коремни от 6 месеца и няма никъф ефект само бицепсите малко са се уголемили др не на корема ми е най-големият зор добре стегна ми се ама плочките ги няма правя 2 серии по 100 коремни и съм вегитарианец даже спазвам диета и нямам плочки и мн се ядосвам и ако може да ми кажете къф е проблема и се извинявам че пиша тук но както гледам този форум ви е най-интересен и забравих да кажа най-горните плочки малко ми се виждат и на 2-рия ред дясната съвсем малко и тва е а един тренира от 3 месеца и вече има и мн се дразня

    ____________________
    Грешен раздел
    Преместена от Punisherrr
    След като знаеш,че не си в правлния раздел, другия път си публикувай темата там, където и е мястото.
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  2. #2
    Не съм диетолог, ама като не ядеш месо как искаш да ти пораснат мускулите?

  3. #3
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    ами то с месо ли ставало
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  4. #4
    Е ти с марули и домати мускули ли искаш да направиш?

  5. #5
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    същност аз не съм чист вегетарианец хапвам малко месо ама мн не смисъл ям шпек луканка, кебап ама мн рядко даже не искам да ям просто не ми е вкусно и ти като ми каза така направо ми уби надеждите не че ти казвам нещо ама мн искам някой ден да се видя с плочки и половин година се мъча за нищо ли ве
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  6. #6
    Супер фен Аватара на maksimal
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    В къщи...
    Мнения
    1 417
    не ги прави 2x100пъти ами по по малко и в повечко серии примерно - 4 серии по 20 - 25 повторения.. яже месо, риба, яйца, млечни продукти, ядки, банани и др.. да видиш как след 1вия месец ще има добър резултат..
    Dream..
    Think...
    Do...
    Live...
    Be...

  7. #7
    Месото попринцип ли не ти е сладко или преди си консумирал и сега му се мръщиш?

  8. #8
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    човек ти добре ми казваш ама от както ги правя не баш откакто съм опчнал ама от 3 месеца секи ден съм със 2 салати плодова и шопска .Значи шсе ядосам вече ше спра гирите само за корем ще работя гирите шси ги дигам нормално за корема както ми каза сериите ще пробвам и едни упражнения от нета ще пробвам
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  9. #9
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Цитирай Първоначално написано от SemperFidelis
    Месото попринцип ли не ти е сладко или преди си консумирал и сега му се мръщиш?
    по принцип не ми е сладко както казах тези 3 неща по горе мн рядко ги ям иначе като огладнея мн и месо ще ям но се сдържам
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  10. #10
    Ако искаш да изкараш пресата намали въглехидратите.Вкарай някаква физическа активност.Хапвай качествена храна в умерени количества,повтаряй това упражнение няколко пъти на ден и нещата ще се оправят.Трябва да промениш нещо щом си в застой,както е казал Айнщайн-"Не може да правиш едно и също нещо и да очакваш различен резултат".
    Всичко зависи само от теб,никой друг просто ти...


  11. #11
    Зимаш гиричката и нея почваш да ги правиш.И ги правиш бавно и концентрирано.След това ядеш мляко, боб, леща и като цяло трябва да си похапваш стабилно белтъчини.Това с въглехидратие е добра идея само ако вече си натрупал мускулна маса и искаш да чистиш.

  12. #12
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    мс на всички ако още някой може да се изкаже . Значи ще променя по повечко серии и др упражнения и храната и ще практикувам паркур това е и да се надявам но всеки съвет е добре дошъл
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  13. #13
    Яж месо Тва е най-добрият съвет

  14. #14
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Червеното месо повишава нивото на тестостерон, с тея треви дето ги "пасеш" не виждам как ще стане.
    n00bs

  15. #15
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298


    Това е направено за 1 месец + тичане....яде се повече млечни продукти,ядене по 5 6 пъти на ден в зависимост от количеството храна и не на последно място...оставяй мускулите да почиват!
    веднага ти правя програтам:
    понеделник,сряда,петък 4х25
    вторник,четвъртък-тичане по 30 40 мин
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  16. #16
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298
    Цитирай Първоначално написано от ОНЯ
    Цитирай Първоначално написано от Valento
    ...
    Е предполагам че не си бил 100кг с провиснало шкембе.Но наистина тичането има най-голям ефект за чистене.
    Имах малко шкембе,но с правилната диета и храна и най-вече воля , всичко се постига!
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  17. #17
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Цитирай Първоначално написано от Valento


    Това е направено за 1 месец + тичане....яде се повече млечни продукти,ядене по 5 6 пъти на ден в зависимост от количеството храна и не на последно място...оставяй мускулите да почиват!
    веднага ти правя програтам:
    понеделник,сряда,петък 4х25
    вторник,четвъртък-тичане по 30 40 мин
    имам 2 въпроса . Ядеш ли месо и в събота и неделя почивка ли ?
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  18. #18
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298
    имам 2 въпроса . Ядеш ли месо и в събота и неделя почивка ли ?
    Ям месо...пилешко,свинско...съб та и неделя почивка.
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  19. #19
    Забрави за коремните преси и тренирай корема само изометрично. Функцията му е да стабилизира, затова го тренирай според това, за което го има. Виж упражненията L-seat, Front lever, dragon flag, hanging leg raises.

    Забрави за гиричките и отивай на лостовете. Но специално за корема - направи си услуга и забрави за коремните преси, ако искаш някога да имаш хубава и обемна преса.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Има още един важен момент: на колко си, колко си висок и колко тежиш?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  21. #21
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    Цитирай Първоначално написано от Chacho
    Има още един важен момент: на колко си, колко си висок и колко тежиш?
    тва лято ще прая 14 висок съм 163 см. и съм 54-56 кг.
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  22. #22
    Супер фен Аватара на Everytime
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 232
    тия салати само ? аз не мога да не ям месо , ти как се сдържаш не знам : )

    не прай серия с много повторения а няколко упражнения примерно до 10-15 : )

    за плочките треа и кардио : ) въпреки че си само на салати пак тряя тичаш : )

    и както ти казаха яж месо,яйца : )
    A journey of a thousand miles begins with a single step..
    You are never a loser until you quit trying..!

    skype - adrenalincho__
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100000929970991

  23. #23
    Кардиото изобщо не е важно Всичко е в храненето

  24. #24
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Малък си на възраст, затова мускулите са малка част от тежестта ти в момента (в сравнение с колкото ще бъдат в края на пубертета, при едно стабилно здраве). Второ килограмите ти са малко в повече за ръста ти, за да имаш плочки, според мен. Иди си направи тест за процент подкожни мазнини, там ще проличи най-добре. Такива тестове могат да се направят на специални апарати в много аптеки. Между другото, килограмите ти за възрастта ти не са лоши, има време да направиш плочки. Аз на 13 (14 хайде) нямах, на 15 вече имах. Тогава боледувах и не съм се занимавал почти със спорт, а килограмите ми не мръднаха от болестта. Според мен е до възраст. Да не говорим, че ти предстои да израстнеш на височина, от което ще заслабее фигурата ти и ще се попокажат плочките. Ти тренирай за форма, сила, издръжливост. Мускулите на малко по-късен етап ще ги направиш.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  25. #25
    Голям фен Аватара на play23
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    634
    Абе тоя пич е вегетарицанец и мускули не му липсват

    П.п Тренира и от 25 години де Почнал е сравнително късно на 23.

    На сайта му има полезни работи за плочките
    - http://www.scoobysworkshop.com/TruthAboutAbs.htm
    - http://www.scoobysworkshop.com/6packabs.htm
    - http://www.scoobysworkshop.com/cardio.htm
    - http://www.scoobysworkshop.com/abs.htm

    Успех !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си