.

Виж резултатите на анкетата: Колко често ви домързява да направите нещо?

Гласували
47. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Понякога

    22 46,81%
  • Всеки път

    25 53,19%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Голям фен Аватара на SkiCatA
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    711

    В борбата срещу мързелът

    Няма начин - всеки един от нас малко или много е обзет от този феномен на човешкото съществуване. Аз съм момче на 14 години от малко градче и с много вола се приборих с мързела, за да напиша тази темичка, която се надявам, че ще бъде сполучлива. Всички си казват сега - "Кво толкова има човек малко да го домързява".И аз така си мислех преди, докато тази болест не се разви повече при мене - мноого, ама много ме беше мързел да правя каквото и да било (примери има колкото искате, но не за това пиша тази тема).Темата е предназначена, за да видя каква част от потребителите в TeenProblem имат признаци на мързеллл.

    Вие сте на ход !
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

  2. #2
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    ЕЕЕ мързел си падам, ама ся до кенефа или до хладилника ще отиде. Мързи ме примерно да стана рано, да стана от компютъра, да отида до магазина - зависи за какво, да чистя понякога. Не че другите неща ги правя с огрооооомно удоволствие. Ама не съм толкова голяма мързел, мисля.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  3. #3
    Супер фен Аватара на cherrygloss
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Бургас
    Мнения
    2 028
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE
    ЕЕЕ мързел си падам, ама ся до кенефа или до хладилника ще отиде. Мързи ме примерно да стана рано, да стана от компютъра, да отида до магазина - зависи за какво, да чистя понякога. Не че другите неща ги правя с огрооооомно удоволствие. Ама не съм толкова голяма мързел, мисля.
    Същото.
    Но за учене никога не ме мързи.Искам да имам бъдеще.
    I found someone I can trust..can you see that I am bound to you? ?

  4. #4
    Аватара на basscho
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Монтана
    Мнения
    108
    Голяяямм мързел съм!

    btw: nIkEnCeTy_bE много си сладичка!

  5. #5
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE
    ЕЕЕ мързел си падам, ама ся до кенефа или до хладилника ще отиде. Мързи ме примерно да стана рано, да стана от компютъра, да отида до магазина - зависи за какво, да чистя понякога. Не че другите неща ги правя с огрооооомно удоволствие. Ама не съм толкова голяма мързел, мисля.
    Същото..
    Само да добавя,че понякога ме мързи и да уча
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  6. #6
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    много весела темичка
    Понякога се отчайвам от тая моята болест-мързела.. Не винаги ме мързи но когато ме домързи става лошо. Мързяло ме е да чистя;да уча;да подреждам;да стана от компа.. и да стана рано..
    Едно нещо никога не ме мързяло да правя(и ако се стигне до там ще стане много тежък случай.. ) - да спортувам !!!

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  7. #7
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Мен ме домързяднеска да пиша по темата

    Мързелът е страшно нещо. От колко време се мъча ад го преборя, а то все по-лошо става. Абе ще го преодолявам някак си, ама айде от другата седмицаа
    Lexynnka

  8. #8
    Хора, повярвайте ми, мързелът е велико нещо. Който го притежава, трябва да се гордее с него. Заради мързела човек е изобретил колата(щот го мързи да ходи), асансьора и ескалатора(щот го мързи да качва стълбите), мотора(щот го мързи да върти педалите на колелото), електронния часовник(мързи го да гледа стрелката), калкулатора(мързи го да смята) и т.н и т.н, така че ако имате мързел - използвайте го и се гордейте с него.
    87% от българското население е неграмотно,ако си от останалите 59%, сложи това в подписа си!

  9. #9
    Има една поговорка "Накарай мързелив човек на работа та да те научи как се работи" Това се отнася за поста над моя И наистина това е много вярно.Иначе мен ако ме болеше толкова колкото ме мързеше до сега да съм труп Мързи ме да уча,но не ме мързи да чета книги.Всъщност за нищо не ме марзи само за ученето

  10. #10
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от porshe9118
    Хора, повярвайте ми, мързелът е велико нещо. Който го притежава, трябва да се гордее с него. Заради мързела човек е изобретил колата(щот го мързи да ходи), асансьора и ескалатора(щот го мързи да качва стълбите), мотора(щот го мързи да върти педалите на колелото), електронния часовник(мързи го да гледа стрелката), калкулатора(мързи го да смята) и т.н и т.н, така че ако имате мързел - използвайте го и се гордейте с него.

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  11. #11
    и мен много ме мързи...даже в момента разчистването на масата се състои в това аз да седя и да подавам нещата на сестра ми...понякога я ползвам за робиня

  12. #12
    Супер фен Аватара на Jessie
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    1 610
    ОФМ .. Какво да се прави ... Остра Форма на Мързел, де

    I'm inlove with a criminal...

  13. #13
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Цитирай Първоначално написано от Jessie
    ОФМ .. Какво да се прави ... Остра Форма на Мързел, де
    ОФТМ - Остра Форма на Труднолечим Мързел

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  14. #14
    Фен Аватара на Witch94
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Плевен
    Мнения
    200
    Питайте когото и да е , всеки знае, че по-голям мързел от мен няма... Сутрин ме мързи да стана, мързи ме да си среша косата, мързи ме да сляза по стълбите, и така с всяко едно действие. о_О Страшна работа е това. В комбинация с нелечимия заплес и световъртежите, причинени от анемия, просто нямам равен.
    ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си