.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Повече от фен Аватара на lubo111
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    razgrad, bulgaria
    Мнения
    413

    Mp3 player trekstor

    имам проблем с http://www.trekstor.de/en/products/d...pid=106&page=6 неможе да се слушат песни и да се прехвурлят въобще не я засича на компа

  2. #2
    Супер фен Аватара на SolusChristus
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    1 038
    Махнал ли си батерията когато я пускаш в компа?

  3. #3
    Повече от фен Аватара на lubo111
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    razgrad, bulgaria
    Мнения
    413
    Цитирай Първоначално написано от SolusChristus
    Махнал ли си батерията когато я пускаш в компа?
    зарежда се с USB неможе да се маха батерията освен ако не се разглоби до болче

  4. #4

  5. #5

    м

    Ми ако имаш диск с това чудо , просто вкарай диска иснтал ако има някакви драйвери и готово.

  6. #6

    Re: м

    Цитирай Първоначално написано от Sexer
    Ми ако имаш диск с това чудо , просто вкарай диска иснтал ако има някакви драйвери и готово.
    Дори да са необходими драйвери, би трябвало да се засича от компютъра като "неиндифицирано" устройство...

    От кога е този проблем? След като го включиш в USB-то започва ли да се зарежда батерията? Можеш ли да го пуснеш тогава?

  7. #7
    Повече от фен Аватара на lubo111
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    razgrad, bulgaria
    Мнения
    413
    Няма драйвъри и като пусна на USB да се зарежда УЖ само светвва лампичката и като пробам да слушам музика не става нищо дори не го засича USB-to пробах друго мп3 стана. От вчера ми е мп3-то е на брат ми беше и я е оставил без батерия 2/3 дена

  8. #8

    м

    Ми може да е от това чудо , ако е още е в гаранция иди да ти го погледнат.

  9. #9

  10. #10

    е

    Еми примерно може да идеш на ел.техник.Ако не ти се дават пари пробвай да го отвориш , изкарай батерията за няколко минути и пак е сложи (за да ти се ресетне мп3-ката) , но ако имаш копче за рестарт пробвай първо през него.Но недей прави сега нищо може да се окаже и софтуерен проблем.Изчакай сега да видим какво ще кажат и другите от форума. А пробвали да смениш кабела с който го свързваш към компа ти?

  11. #11
    Повече от фен Аватара на lubo111
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    razgrad, bulgaria
    Мнения
    413
    няма друг кабел това беше с мп3то а USB-тата ми работят и на брат ми на компа не стана

  12. #12

    д

    doomkiller те пита по горе "От кога е този проблем?".Преди тази случка можеше ли без проблемно да го зареждаш и слушаш музика.

  13. #13
    Повече от фен Аватара на lubo111
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    razgrad, bulgaria
    Мнения
    413
    ами мисля че да от вчера е брат ми слушал на нея и не я зареждал 2 дена но не я изклучил от копчето като е свършила батерията е угаснала и той забрайл да я угаси от копчето. От тогава не се е включила само като я пъхна в USB-to светва само лампичка това е

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от lubo111
    ами мисля че да от вчера е брат ми слушал на нея и не я зареждал 2 дена но не я изклучил от копчето като е свършила батерията е угаснала и той забрайл да я угаси от копчето. От тогава не се е включила само като я пъхна в USB-to светва само лампичка това е
    Остави малко батерията да се позареди и след това пробвай да го пуснеш... Изчакай примерно 20-тина минути!

  15. #15
    Повече от фен Аватара на lubo111
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    razgrad, bulgaria
    Мнения
    413
    пробвах да я заредя и след това да я пусна.Нищо не стана

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си