.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    217

    Шофиорски курсове

    Значи като ме скъсаха на карането 1 път искам да се явя в друг град
    Какви са документите и има ли такса, листовките ги взех.
    БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    За да се явиш в друг град трябва да се запишеш при друг инструктор, който провежда изпитите в съответния град. Трябва и да платиш за допълнителните часове, които ще курмуваш, за да се явиш на следващ изпит.

  3. #3
    Banned Фен
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    217
    Цитирай Първоначално написано от Nadelina
    За да се явиш в друг град трябва да се запишеш при друг инструктор, който провежда изпитите в съответния град. Трябва и да платиш за допълнителните часове, които ще курмуваш, за да се явиш на следващ изпит.
    Да обаче какви документи ми трябват

  4. #4
    Попринцип трябва да изплатиш целия курс за да си вземеш документите за съответния изпит. Няма смисъл. По-добре си го карай целия курс там дето си почнал. И аз съжалявах,че се писах там дет изкарах моя курс, но нямаше как. Взех си всичко от първия път. Преди 2 дни ми беше кормуването. у В.Търново.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Warxcell
    Попринцип трябва да изплатиш целия курс за да си вземеш документите за съответния изпит. Няма смисъл. По-добре си го карай целия курс там дето си почнал. И аз съжалявах,че се писах там дет изкарах моя курс, но нямаше как. Взех си всичко от първия път. Преди 2 дни ми беше кормуването. у В.Търново.
    Да по-добре е да си доплатиш за повторното явяване само на курмувките, от колкото да ходиш в друга област да ги караш...

    П.С. - Така едно приятелче си спомних, че го късаха на кормувките 2-3 пъти, като на 4-тия път го взе най-накрай тоя изпит! - От тогава се бях наплашил с тея курмувки, но след 1 година, когато дойде и моя ред не усетих кога мина изпита... Аз тъкмо седнах да шофирам и след 15-тина минути изпитващия ми каза: "слизай - да се качва следващия..." - а аз исках още да карам!

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357
    По-добре дай 50 лева за нов изпит и 100 на изпитващия . Така няма да се разправяш с ненужни премествания и повече пари , а пък и в другата община не е 100% че няма да те скъсат !


    Лино мое мнение !!!
    Аз не съм различен а просто вие сте еднакви !
    Истинското момиче има достойнство,самочувствие,н о не е нагла..Тя е силна,но е мила..Има свой стил,свой вкус..Готина е ,но не е фукла.. Sexy e,но не е к*рва

  7. #7
    Аз карам от 12 годишен не се притеснявам ама изопщо за тия кормуваня по скоро за листовките...

  8. #8
    Мега фен Аватара на 7227
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Някъде в нищото
    Мнения
    3 405

    Re: Шофиорски курсове

    Цитирай Първоначално написано от loko1
    Значи като ме скъсаха на карането 1 път искам да се явя в друг град
    Какви са документите и има ли такса, листовките ги взех.
    БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    Защо искаш в друг град?
    Кажете нещо за "купуването на книжка" Колко пари,на кого се дават...???? Изобщо възможно ли е това?

  9. #9
    Фен Аватара на naikki
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Salzburg
    Мнения
    107

    Re: Шофиорски курсове

    Цитирай Първоначално написано от 7227
    Цитирай Първоначално написано от loko1
    Значи като ме скъсаха на карането 1 път искам да се явя в друг град
    Какви са документите и има ли такса, листовките ги взех.
    БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    Защо искаш в друг град?
    Кажете нещо за "купуването на книжка" Колко пари,на кого се дават...???? Изобщо възможно ли е това?
    Възможно е, не го прави...

  10. #10
    това с "купуването на книжки"не ми харесва много... щом си зел листовките явявай се пак на кормуване ще го земеш и него то е по лесно от листовките

  11. #11
    Голям фен Аватара на Callisto
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    956
    Недей да си купуваш книжката.

    Иначето аз имам един приятел, който с години се опитваше да го мине този изпит и десетки пъти го бяха късали.

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Ех,смотаняци.Един изпит не можете да си взимете.Некадърници с некадърници.На вас,въобще не трябва да ви дават книжка,бе

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Цитирай Първоначално написано от Belair
    Ех,смотаняци.Един изпит не можете да си взимете.Некадърници с некадърници.На вас,въобще не трябва да ви дават книжка,бе

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Belair
    Ех,смотаняци.Един изпит не можете да си взимете.Некадърници с некадърници.На вас,въобще не трябва да ви дават книжка,бе
    Абе и аз си взех книжката без проблеми от първия път ама не обиждам хората като теб

    По темата - Ако искаш да се местиш,защото мислиш, че инструктора ти е мошенник и прави някакви далавери няма смисъл - на всякъде са такива

    Книжка може да се купи за 1200/1400 лева
    =================================
    http://vbox7.com/user:inv3097
    =================================

  15. #15
    anonymous546178
    Guest
    а изпита по кормуване за 100

  16. #16
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    Гъзолизец

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    Интересно е как слагате цена на смърта! Още по-интересно е как слагате цена на живота на другите! Вие сте най-големите идиоти че да ви хрумне да си купувате книжките след като сте толкова смотани че да не можете да минете 1 тест. След като нямате уменията необходими за шофиране то смърта на някой е сигурно! Просто е въпрос на време!

    Боже опази ме от тези кретени!

  18. #18
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    Интересно е как слагате цена на смърта! Още по-интересно е как слагате цена на живота на другите! Вие сте най-големите идиоти че да ви хрумне да си купувате книжките след като сте толкова смотани че да не можете да минете 1 тест. След като нямате уменията необходими за шофиране то смърта на някой е сигурно! Просто е въпрос на време!

    Боже опази ме от тези кретени!
    АМИН

  19. #19
    Аватара на Nikotincho
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    тук - там ...
    Мнения
    105
    аз от 3тия път изскарах листовките (след интервал от 3ти години... на 18 започнах курсовете, изскарах ги, късаха ме 2 пъти на листовки и ми писна да се занимавам и наскоро се заех сериозно и ги взимах)

    смело мога да твърдя, че съм бил голям глупак, толкова време да бездействам, само и само за едни скапани листовки ....

    остана ми БЧК и изпит кормуване..

    да питам БЧК-то какво представлява ? Късат ли там изобщо, че съм чувал, че е нищо особено.

  20. #20
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    незнам мене първият път даяджията ме прееба и ме скъса но втория път бях вече с камерите и си я взех без никви грижи според мене няма смии да се местиш за мен това е супер глупаво
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  21. #21
    Аватара на Slawi92
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Улицата
    Мнения
    1 778
    Цитирай Първоначално написано от Nikotincho

    да питам БЧК-то какво представлява ? Късат ли там изобщо, че съм чувал, че е нищо особено.
    представлява висене от 6 часа и повтаряне на 10 неща по 20 пъти ... ( според мен процедурата от 6 може на 2 часа да бъде свалена ама не зависи от мене ) и накрая имаш да направиш един тест от не помна колко въпроса 15-10 мисла че бяха и имаш право на 3 или 4 грешки не помна вече ... ако те скъсат правиш още един тест пак ако го вземеш ясно ако пак не го вземеш доплащаш 20 лева и се записваш за друг ден и пак същата процедура
    Итал. Посланик: Да Бъдеш Алфист Това Е Религия

    Lancia Alfa Romeo Мотори

  22. #22

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    253
    Шофьор се пише с "ь" а не с и !!!
    Same shit,different day .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си