.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Пазаруване Онлайн..???

    Здравейте,моя проблем не е голям,ама пък да се поинтересувам :P . Искам да попитам някой дали знае сайтове за поръчване на маратонки и спортни стоки (Adidas,Puma,Nike,Londale...) ,които да се доставят до България.И ако някой е пазарувал от въпросния вид сайтове,моля да сподели относно цена на продукта,на доставката,бързината...знае те за основните неща които ни интересуват Аз набарах един,ама доставката е нечовека,а и не намирам точно каквото търся Та ако ми драснете някое сайтче-цена няма да имате! Благодаря ,предварително
    Got me feeling like extaZy...

  2. #2
    www.ebay.com най-популярния

    в www.aukro.bg също има доста стоки, и е български сайта, тоест когато пусне пратката продавача, на другия ден е при теб.

    не знам от кой град си,но ако търсиш обувки или анцузи иди в мола ( city center ) зад НДК и там има магазини на изброените марки без на lonsdale.

    просто от нета ако ти излезе по евтино самата стока то тя е менте + цена за доставката ще ти излезе г/д колкото от магазина.

    дано съм помогнал

  3. #3

  4. #4
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Тук пазаруваме само офлайн - в МОЛА

    От тия сайтове носят само ментета! В МОЛА е истината! кецове в МОЛА. В МОЛА за кецове!

    В КЕЦА за МОЛОВЕ! За МОЛОВЕ в КЕЦА!


    Васко КЕЦА знаете ли го?
    А брат му Ваньо МОЛА?
    А другия му брат Петьо СИТИЦЕНТЪРА?
    А сестра му СЕРДИКАТА?
    А?
    А?
    Grumpy old madman

  5. #5
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    .!.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си