.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459

    MALL Girls - филмЪТ

    http://zamunda.net/details.php?id=218885&hit=1

    Това е то! Мечтите ни се сбъднаха! Филм за МОЛА! Филм за посетителките му!
    Алиция вън от МОЛА!

    Всеки ден и час МОЛА ще е с нас!
    Grumpy old madman

  2. #2
    Повече от фен Аватара на kotence_91
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    на Луната :)
    Мнения
    380
    сега ще си го дръпна

  3. #3
    Дават ли го на киното в МОЛА?

  4. #4
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Дали не го взехте тоя МОЛ за мезе, а?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Не е смешно!
    Темата защо не е важна?
    Всичкитеми за мола - важни!
    Ново правило:
    Неходенето в МОЛА поне веднъж седмично е достатъщно основание за бан!
    Grumpy old madman

  6. #6
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^Ти как ще удостовериш ходенето си в МОЛА? А?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    ^Ти как ще удостовериш ходенето си в МОЛА? А?
    За доказателство имам 2 килограма банани от МОЛА на цена под 1 лев. пише го на етикета. Сбих се с три баби, една циганка и една млада майка с малко бебе, за да се добера до тях!

    Сега всеки път щом си отхапя от вкусния банан си спомнян за МОЛА и неговото величие!


    Всеки път, когато съм в София си отделям задължително време да посетя МОЛ-а. Той е първия от този род големи магазини. Зашеметен бях, когато влязох там за първи път модерен и изискан интериор, високи тавани и много цветя и саксии, които висят над магазините и създават уюта на това място. Лъскави витрини на скъпи маркови магазини привличаха вниманието. И най-вече чистота , нетипично за нас българите, но наистина беше много чисто . Обстановката ми харесва, а има и голям паркинг, което си е голямо улеснение. Хубави марки се предлагат там, но цените дори и на намаление са по-високи, в сравнение с други Молове вече. Няколко пъти имам желание да гледам 3Д кино, но все билетите са свършили, затова обикновено сядам да похапна, като разбира се не пропускам да посетя и сладкарницата. Тръгвайки си задължително си вземам нещо за спомен за семейството, все пак не съмот София и рядко имам възможност да посетя МОЛ-а.
    Всеки ден за Софийския МОЛ ми напомня закупената от там ухаеща свещ, която краси кухнята ми.
    Grumpy old madman

  8. #8
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777

    Не си убедителен! Ти си срам и позор за МОЛ културата!

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  9. #9
    бхахахахахахах

    резюмето е КУЛТОВО
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  10. #10
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Аз също засвидетелствах любовта си към МОЛА в сайта trivago

    Цъкни тук сега!
    Grumpy old madman

  11. #11
    Фен Аватара на loffgame
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    147
    Леле

  12. #12
    Ти си тотален маниак.
    "Идваме от нищото и в нищото ще отидем. Какво е животът? Той е светлината на светулката през нощта, диханието на бизона през зимата. Малка сянка, която се прокрадва през тревата и се изгубва със залеза."

  13. #13
    batkodimi написа:
    Напоследък забелязвам, че някои се позволяват да критикуват МОЛ-а и неговите посетителки.
    Какво е това питам?
    ВСИЧКИ трябва да обичат МОЛА!
    Филма е гаден, а Алиция е тъпа крава, която никога няма да е на нивото на моладжийките!
    ДА ЖИВЕЕ МОЛА!


    nice,a?

  14. #14
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    А вие какво превзехте и замундата. Химнът се разпространява успешно. Канис, надявам се, че и нашето студио ще придобие такава популярност и ще му правиш такава реклама.


    А темите "анти мол" станаха повече от тези за моловете дори, така че нека тази да е последната.

  15. #15
    тея предлагат "орални ласки"




Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си