.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867

    Препоръчайте ми добър уиндолс7(за преинсталация)

    Значи искам да питам 1-во дали уиндолс7 се инсталира като уиндолс хп.И коя е най-добрата версия за компютър с 3-4 гб рам.И дали и5 процесор се натоварва лесно?

  2. #2
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Мда...лесно се натоварва и5-то . На абс, че мога да го натоваря? Глупави въпроси задаваш, имах си аз една 7-ца да го натоварва.

    Иначе аз карам с pre-activated версия от замундата (не ми се търси линк сега). Общо взето е няква OEM версия (или пък се казваше по друг начин, ддз), само че сама се активира. До сега на сума си му и компютри съм я сложил, от месеци работи без нито 1 проблем (освен нормалните си работи)...

    Инсталацията е стандартна, не мисля че има къде да се сбърка.
    Lexynnka

  3. #3

    Re: Препоръчайте ми добър уиндолс7(за преинсталация)

    Цитирай Първоначално написано от koko95
    Значи искам да питам 1-во дали уиндолс7 се инсталира като уиндолс хп.И коя е най-добрата версия за компютър с 3-4 гб рам.И дали и5 процесор се натоварва лесно?
    Първо - Windows 7 се инсталира хем по-бързо, хем по лесно от ХР-то!
    Второ - Най-добра версия е тази, която не е променяна или е променена малко - примерно са добавени всички нови ъпдейти, като задължително си изтегли "x64" битова версия!

  4. #4
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259

    Re: Препоръчайте ми добър уиндолс7(за преинсталация)

    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от koko95
    Значи искам да питам 1-во дали уиндолс7 се инсталира като уиндолс хп.И коя е най-добрата версия за компютър с 3-4 гб рам.И дали и5 процесор се натоварва лесно?
    Първо - Windows 7 се инсталира хем по-бързо, хем по лесно от ХР-то!
    Второ - Най-добра версия е тази, която не е променяна или е променена малко - примерно са добавени всички нови ъпдейти, като задължително си изтегли "x64" битова версия!

    Тука е момента да ми обясниш има ли смисъл от 64 итова версия на уин. Попринцип съм чувал, че досега тези версии са нещо като "емулации" и голяма разлика няма. Тука познанията ми са много бегли, затова питам
    Lexynnka

  5. #5

    Re: Препоръчайте ми добър уиндолс7(за преинсталация)

    Цитирай Първоначално написано от L0ST
    Тука е момента да ми обясниш има ли смисъл от 64 итова версия на уин. Попринцип съм чувал, че досега тези версии са нещо като "емулации" и голяма разлика няма. Тука познанията ми са много бегли, затова питам
    Да има смисъл, ако компютъра ти е с повече от 3.5 GB инсталирана РАМ памет, тъй като 32-битовите операционни системи разпознават само толкова най-много! Другото нещо е че програми писани за 64-ри битова операционна система работят много по-добре - примерно Photoshop x64 и т.н. Може да са малко тези програми, но в бъдеще ще стават все повече!

    П.С. - При 64-ри битовите операционни системи емулацията се отнаса за всички програми писани за 32-битови ОС, защото иначе няма как да вървят на тях!

  6. #6
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259

    Re: Препоръчайте ми добър уиндолс7(за преинсталация)

    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Цитирай Първоначално написано от L0ST
    Тука е момента да ми обясниш има ли смисъл от 64 итова версия на уин. Попринцип съм чувал, че досега тези версии са нещо като "емулации" и голяма разлика няма. Тука познанията ми са много бегли, затова питам
    Да има смисъл, ако компютъра ти е с повече от 3.5 GB инсталирана РАМ памет, тъй като 32-битовите операционни системи разпознават само толкова най-много! Другото нещо е че програми писани за 64-ри битова операционна система работят много по-добре - примерно Photoshop x64 и т.н. Може да са малко тези програми, но в бъдеще ще стават все повече!

    П.С. - При 64-ри битовите операционни системи емулацията се отнаса за всички програми писани за 32-битови ОС, защото иначе няма как да вървят на тях!
    Да бе, да бе, съвсем бях изключил за рамта. Преди малко си мислех защо по дяволите съм със 64 битова, затва беше. Поптинцип и аз знам, че има приложения за 64 битови, но мисля че са много малко (вждал съм и solid works / cad za x64).
    Lexynnka

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си