.
Отговор в тема
Страница 12 от 12 ПървиПърви ... 289101112
Резултати от 276 до 297 от общо 297
  1. #276
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    452

  2. #277
    аз мисля че чара на едно момиче се крие в характера нежността му чувството за живот не мисля че едно момиче трябва да бъде определяно спрямо размера на гърдите му защото за една дама е много обидно да чуе че е отхвърлена за нещо, а още повече ще се обиди ако я отхвърлят за нещо толкова маловажно колкото гърдите

  3. #278
    моите най си ги харесвам- нито големи нито малки

  4. #279
    Цитирай Първоначално написано от raqgeorgieva
    аз мисля че чара на едно момиче се крие в характера нежността му чувството за живот не мисля че едно момиче трябва да бъде определяно спрямо размера на гърдите му защото за една дама е много обидно да чуе че е отхвърлена за нещо, а още повече ще се обиди ако я отхвърлят за нещо толкова маловажно колкото гърдите
    Ти сигорно си релефна колкото дъска за гладене или по-лошо
    - Луд съм мамо луд съм
    - Пиян си сине въри си лягай

  5. #280
    Повече от фен Аватара на selenasky
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    САЩ (Бостън) - някогаааа
    Мнения
    491
    Големите цици правят моми4ето да изглежда дебела и освен това като к*рва ... нз вие кво толкова харесвате в това ... за да е една жена женствена трябва да има размери на деколтето не пове4е от 103
    Sam <3 & Dean <3



    I'mma girl ;dd

  6. #281
    Цитирай Първоначално написано от selenasky
    Големите цици правят моми4ето да изглежда дебела и освен това като к*рва ... нз вие кво толкова харесвате в това ... за да е една жена женствена трябва да има размери на деколтето не пове4е от 103
    Демек ти си сдухана малоцицеста зубърка с шини и цайси

  7. #282
    Повече от фен Аватара на selenasky
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    САЩ (Бостън) - някогаааа
    Мнения
    491
    не е въпроса какво съм аз, а кви сте повърхностни мом4етата
    Sam <3 & Dean <3



    I'mma girl ;dd

  8. #283
    Е тва е ясно,па ти кат си дълбокомислена-едно бананче и един презерватив и за кво са ти повърхностно 'ора

  9. #284
    Аватара на wtf2
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Кембридж
    Мнения
    257
    Цитирай Първоначално написано от selenasky
    не е въпроса какво съм аз, а кви сте повърхностни мом4етата
    http://vocaroo.com/?media=vGy77yS6zZD0nrumH

  10. #285
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от selenasky
    Големите цици правят моми4ето да изглежда дебела и освен това като к*рва ... нз вие кво толкова харесвате в това ... за да е една жена женствена трябва да има размери на деколтето не пове4е от 103
    Как ги изчисли?

    По темата: Няма какво да се лъжем, важни са. И ако бях момче, нямаше да излизам с плоско момиче... говорете ми за характера, обаче като видиш някого, първо гледаш външния вид (тоест, ако си момче, гледаш дупе, гърди, лице, врат, коса - незадължително в този ред). И ако някой не ми допада на външен вид, автоматично отпада, колкото и гадно да звучи. И като момиче мисля така, и като момче пак бих имала това мислене.
    По тази логика като момче бих излизала с момиче с готин характер и среден размер гърди

    Чувствам се къде-къде по-женствена откакто не съм като дъска за гладене, въпреки че определено трябва още.

  11. #286
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    452
    Цитирай Първоначално написано от wtf2
    Цитирай Първоначално написано от selenasky
    не е въпроса какво съм аз, а кви сте повърхностни мом4етата
    http://vocaroo.com/?media=vGy77yS6zZD0nrumH
    \/

  12. #287
    Важното е да не са като на Минка Стафидата...Разбирате що и викаме стафида, нали? Пъпка на ребро...

  13. #288
    ^ ауч. Тая тема `и е време да умре.
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  14. #289
    Хапчета за увеличаване на бюста - http://breastfast.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

  15. #290
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от dernete Виж мнението
    Хапчета за увеличаване на бюста - http://breastfast.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.
    И гърди ли имаш бе, травестит смачкан?

  16. #291
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Как ги изчисли?

    По темата: Няма какво да се лъжем, важни са. И ако бях момче, нямаше да излизам с плоско момиче... говорете ми за характера, обаче като видиш някого, първо гледаш външния вид (тоест, ако си момче, гледаш дупе, гърди, лице, врат, коса - незадължително в този ред). И ако някой не ми допада на външен вид, автоматично отпада, колкото и гадно да звучи. И като момиче мисля така, и като момче пак бих имала това мислене.
    По тази логика като момче бих излизала с момиче с готин характер и среден размер гърди

    Чувствам се къде-къде по-женствена откакто не съм като дъска за гладене, въпреки че определено трябва още.

    Ето нагледен пример колко има между ушите на ппинкпантхер.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  17. #292
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от dernete Виж мнението
    Хапчета за увеличаване на бюста - http://breastfast.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.
    Такоз нещо като натурално увеличаване на бюста с естетична цел няма. Има патологично такова, което едва ли някой иска.
    За протокола, какъв е вълшебният, уникален и приказен състав на тази разкошна добавка??? Нишесте в желатинова капсула?

  18. #293
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    Такоз нещо като натурално увеличаване на бюста с естетична цел няма. Има патологично такова, което едва ли някой иска.
    За протокола, какъв е вълшебният, уникален и приказен състав на тази разкошна добавка??? Нишесте в желатинова капсула?
    Хаха, да. И аз отворих да разгледам и не пише нищо за състав. Баси мошенниците.
    На мен ми растат от противозачатъчни, но в момента, в който ги спра се връщат в изходна позиция.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  19. #294
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Хаха, да. И аз отворих да разгледам и не пише нищо за състав. Баси мошенниците.
    На мен ми растат от противозачатъчни, но в момента, в който ги спра се връщат в изходна позиция.
    Рекламираха добавка за отслабване, добавка за уголемяване на гърди, ми нещо за пенис няма ли да има?

  20. #295
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Еми, пропускаш! Може да са открили някоя иновация!
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  21. #296
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Нещо за пенис му трябва на партньора ти, на теб за какво ти е?
    Внимавай леко какво казваш

  22. #297
    Аз лично нямам абсолютно никакви претенции относно размера на циците.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си