.
Отговор в тема
Страница 1 от 12 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 297
  1. #1

    Размера на циците

    Темата е предимно за момчета. Ако искат да пишат и момичета. Въпросът е този. Обръщате ли внимание колко са големи циците на момичетата? Бихте ли ходили с едно момиче само защото има големи цици? Въобще размера на циците дали има значение за вас момчета или не е толкова важен и търсите други качества в момичето?

  2. #2
    Принципно... за мен - няма особено голямо значение, но не бих тръгнал с плоска дъска, нали ме разбираш?

    Харесват ми средно големи... Повдигнати и по възможност с голямо деколте...
    Не бих тръгнал с момиче, заради цицитИ ...
    It's too late...

  3. #3
    o0ooo.. повярвай, повечето хора, с които съм ходила са ходили с мене заради циците 99%, което е мн тъпо !
    Винаги се цели в Луната.. И да не я оцелиш, поне ще си сред звездите

  4. #4
    Голям фен Аватара на Callisto
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    956
    Според мен среден размер цици са перфектни. Хубави са на допир, стават по време на секс, стоят добре на слаба фигура, стоят добре с блузка, понеже по-големите цици издърпват блузата напред и при талията изглежда все едно имаш коремче, а всъщност там е само празно пространство м/у теб и блузата.
    На мен ми е много трудно понеже съм слаба с големи гърди или дрехите ще са ми широки или ще са ми тесни на гърдите и ще късам с тях копчетата на ризите. (което е много брутално, ако си в училище, слизаш по стълбите, циците ти се друсат и копчето на ризата кайва "прас" и се къса, а с/у теб са чикибойците от долния клас, които те имат за секс икона и безнадежно се опитват да се запознаят с теб)
    За диколтето: гаджето не е много доволен, ако ходя с голямо диколте навън, затова избягвам и съм само пред него с по-разголени дрешки или без.

  5. #5
    Фен Аватара на loffgame
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    147
    Цитирай Първоначално написано от yYniiKaLnAa
    o0ooo.. повярвай, повечето хора, с които съм ходила са ходили с мене заради циците 99%, което е мн тъпо !

  6. #6
    за мен не е важен размера
    .



    Лазерно гравиране на плочки, запалки Zippo и други предмети по избор!
    За повече информация посетете >>> http://gravirane.pulslight.net/ <<<



    .

  7. #7
    Може ли някое момиче да сложи своя снимка да видя тяхната представа за среден размер гърди

  8. #8
    Супер фен Аватара на buuu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 148
    http://prikachi.com/images.php?files/1539128k.jpg ми нз дали са средни ма аз си ги харесвам
    If I played you like a toy?

  9. #9
    Снимка няма да пращам, но и според мен златната среда си е златна. Големите гърди могат да изглеждат вулгарно, особено с по-голямо деколте, а прекалено малките няма да казвам, защо не ги харесвам чак толкова . Има си причини А да е acceptable, B - beautiful, C - colossal, D - dreadful, E - enormous и F - frightening. B сме си най-добре , много момчета могат да потвърдят.

  10. #10
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Циците са смисъл на живота.
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  11. #11
    Голям фен Аватара на sifon4o
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    812
    Мне и аз съм на мнение, че D e много, но пък B e малко Следователно C (малко по-големи, но не прекалено) е златната среда
    the game

  12. #12
    Според мен гърдите на buuu са пример за "средни " .Наистина прекалено големите изглеждат доста груби . Аз съм любител на именно "средните гърди"

  13. #13
    Супер фен Аватара на buuu
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Бургас
    Мнения
    1 148
    Цитирай Първоначално написано от musiclife
    Според мен гърдите на buuu са пример за "средни " .Наистина прекалено големите изглеждат доста груби . Аз съм любител на именно "средните гърди"
    If I played you like a toy?

  14. #14
    Голям фен Аватара на sifon4o
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    812
    квото и да си говориме едно момче като види момиче и гледа циците първо
    the game

  15. #15
    Фен Аватара на Haker4ity
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    anywhЕrЕ, ямаЙка, Еvrope
    Мнения
    162
    Цитирай Първоначално написано от sifon4o
    квото и да си говориме едно момче като види момиче и гледа циците първо
    даа
    Студентска тройка - двама се еб*т, третият се прави, че спи.




  16. #16
    buuu Може ли да дадеш снимка не в деколтето /не че не го харесвам / а в лице ако може де

  17. #17
    големите гърди са отблъскващи за мен а и за момчетата,с които съм ходила.Къде къде по приятно е да видиш среден стегнат бюст

  18. #18
    Повече от фен Аватара на c0ci
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    458
    За едно момиче е важно,ако има хубави гърди да се постарае и задникът и да стане такъв Повечето момичета с големи цици имат и голям задник,което е трагедия..и после се сърдят защо момчетата тръгвали с тях само заради циците

  19. #19
    Супер фен Аватара на NeZaPoznat
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    2 002
    Цитирай Първоначално написано от buuu
    http://prikachi.com/images.php?files/1539128k.jpg ми нз дали са средни ма аз си ги харесвам
    6+

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Принципно... за мен - няма особено голямо значение, но не бих тръгнал с плоска дъска, нали ме разбираш?

    Харесват ми средно големи... Повдигнати и по възможност с голямо деколте...
    Не бих тръгнал с момиче, заради цицитИ ...
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  21. #21
    Ето примерно c0ci си е идеал според мене :P

  22. #22
    Голям фен Аватара на sifon4o
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    812
    Цитирай Първоначално написано от ludiq0maks
    Ето примерно c0ci си е идеал според мене :P
    Определено - ама нейните в никакъв случай не ги определям като средни
    the game

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от sifon4o
    Цитирай Първоначално написано от ludiq0maks
    Ето примерно c0ci си е идеал според мене :P
    Определено - ама нейните в никакъв случай не ги определям като средни
    За мене не е толко важно колко са големи, а дали отиват на момичето и също така как й седат на тялото , защото от това което сме обсъждали с приятели всеки има различно виждане за средни, големи или малки

  24. #24

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    sofia
    Мнения
    27
    моят размер е Б и мисля че на мен ми отва определено

  25. #25
    buuu Влюбих се в циците ти... Просто това е моя идеал за цици на момиче ! Не прекалено малки,не и прекалено големи! ПЕРФЕКТНИ!
    I believe...whatever doesn't kill you... simply makes you... STRANGER !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си