- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- Пак Любов
Знам, че звучи тъпо,но съм влюбена в едно момче от интернет.Живеем в различни градове, но не мога да спра да мисля за него.За пръв път се чуствам така. Помогнете ми !! Направо съм луда по него !! Как да го забравя !?!
Така става, защото бързо се привъзрваш към хората и се доверяваш. Ако не си седеше по цял ден на компа, а си излизаше надали ще си мислиш за него, и щеше да се влюбиш. Но все пак случва се, явно си на 12-13 години. Мисля, че знаеш, че няма смисъл. Така или иначе сте от различни градове, и надали ще се видите. Излизай по-добре, изтрий му скайп, просто няма смисъл. Любов от разстояние, рядко има. А и не вярвам да си толкова голяма, за да се жертваш по някакъв начин за тази "връзка". Само ще се нараняваш.
"Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"
Не си влюбена.Изживей си... ммм, трепета, и той ще си мине от само себе си , след време.
For you![]()
Skillet - Never Surrender
I miss you...
"Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън
съгласна съм много е права знам го от личен опитПървоначално написано от nIkEnCeTy_bE
![]()
не ли от твоя град не става + ако пък се видите и нещо по серизно идва въпроса с парите пак ако и е скъпо тогава няма смисал![]()
Няма начин да го забравиш напълно, освен ако не си удариш главата достатъчно жестоко в някоя стена..., но можеш да го преодолееш. Ако имаш желание за нещо сериозно, а не просто чат за губене на време, пиши си с момчета от твоя град.
Няма смисъл..Любовта от разстояние е доста трудна и само напразно ще се мъчиш да поддържаш тази връзка..
Най-добре е да се ориентираш към момче от твоя град..Да излизаш редовно с приятелите си,да се намериш някакво хоби и да се опиташ да си "разсееш" мислите си..
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
Твоята идея направо ме разбиПървоначално написано от filmimilmi
![]()
![]()
моя проблем е същия .. но наистина преодолей го .. иначе след време ще стане по - трудно .. при мен вече немога да му се разсърдя .. пробвала съм да не му пиша, но пак после му отговарям .. така че забрави го сега .. иначе както казах после ще ти е трудно !
Успех в забравянето !![]()
mersii na wsi4kii ;]] poslashah s1wetiite wii ii uspqh ;]] sq se 4ustwam 4udesno ii ne mi puka ;]]
Развличай се с неща ,които обичаш.И не прави повече тази грешка да се привързваш,като те отсвирят е много гадно после.