.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897

    Модеми БТК ;д

    Сигурно ви писна от теми за тоя интернет,но реших да си направя,че въпросите ми станаха доста
    Става въпрос за това -> http://www.vivacom.bg/bg/residential...com_net/wi_fi/
    Найстина ли е напълно безплатно и само за новоподписани договори ли е,защото аз си поднових моя миналото лято.
    Някой сменил ли си го е и доволен ли е от него?
    А и лесно ли се инсталира?
    Ъъ..и също трябва ли да им занеса стария модем...
    Шофирай разумно - стигни жив!

  2. #2
    Безплатен!
    Лесно се инсталира.
    Пълен боклук.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    При стана следното : бях си със старият докато един ден нещо му стана и нямах нет вихнах "техниците" от виваком те направо ми го смениха и сега съм с подобен на този на снимката ( има wi-fi 4 пц-та можеш да вържеш) всичко точно... безплатно е ... но само при думата че е безплатно трябва да се сетиш че е китайски боклук така че не се знае колко ще работи...а иначе те ми взеха старият модем писиха някви номера подписах се и това беше.. напълно безплатно

  4. #4
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Цитирай Първоначално написано от Petrow
    При стана следното : бях си със старият докато един ден нещо му стана и нямах нет вихнах "техниците" от виваком те направо ми го смениха и сега съм с подобен на този на снимката ( има wi-fi 4 пц-та можеш да вържеш) всичко точно... безплатно е ... но само при думата че е безплатно трябва да се сетиш че е китайски боклук така че не се знае колко ще работи...а иначе те ми взеха старият модем писиха някви номера подписах се и това беше.. напълно безплатно
    Хм... Чудя се дали да го сменя..на моя си лампичката на Ethernet не свети постоянно,а ''премигва'' и ме дразни,май не трябва да е така,затова се чудя.. Май е по-добре да си стоя с тоя..
    Шофирай разумно - стигни жив!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    257
    Аз съм със стария "zte zxdsl 531b"-Hacked ...Модема като модем е добър,но фирмуера който са сложили от БТК е лайно!Малко ровене из нета как да се модне с друг фирмуер и сега не забива и нямам никакви проблеми с него

    И да "безплатно е"...
    Дъжд кола не мие и срам путка не ебе!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от KOSOVALI
    Безплатен!
    Лесно се инсталира.
    Пълен боклук.


    Остави си стария

  7. #7
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Мерси И аз мисля,че е най-добре да си стоя с тоя..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си