.

Виж резултатите на анкетата: Имате ли регистрация в Lockerz?

Гласували
11. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Не

    8 72,73%
  • Да

    3 27,27%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Как да направя сайт?

    Здравейте!
    За съжаление нямам никакъв опит /а и много малко, почти никави познания/ за т.нар Уеб билдинг! Но сега ми се наложи да създам нещо доста лесно, според мен, и мисля, че някой с повече познания ще може да ми помогне. Та това, което ми трябва е страница с приятен Background, в която ще напиша няколко изречения за един сайт (Lockerz). Това е сайт, който раздава истински награди, но за да се регистрираш ти трябва покана. Смятам да опиша сайта с няколко изречения и след това: "Ако желаете и Вие достъп до сайта, моля изпрате Вашия имейл". И да има поле, в което да се написва имейла и да ми се изпраща, за да давам покана!

    Та така дали наистина е просто, или изисква много усилия? Много ще съм благодарен на всички помогнали!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Кога пуснат наградите за Европа?

  3. #3
    Ами предполагам, че са САЩ и Канада ще е днес или утре а Интернационалния утре или вдругиден. Но точни дати и аз не знам

    Мен още ме е яд, че изпуснах този на 15ти Април, защото точно тогава летях за Барселона! Ама какво да се прави късмет...

  4. #4
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    имам нужните точки за това където го искам но незнам какво да правя

  5. #5
    И аз си имам нужните точки и уж знам какво да правя. Дано само имам късмет да го хвана на пускането, иначе и 10 минути да закъснееш, мисля че ще е фатално.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на Ice_b0x
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    372
    Petrow влизаш си в акаунта и рефрешваш hallway-a (там дето са новините) като има редемпшън излиза съобщение Redemption is started . Отиваш на ptzplace.lockerz.com и ако си късметлия поръчваш

    Иначе аз имам сайт , но като събрах нужните приятели не го ползвам много. И няма да кажа как става http://lockers.hit.bg/

  7. #7
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Доста относилтено е.. ако ме хване докато съм на даскало ще го глътна

  8. #8
    Повече от фен Аватара на Ice_b0x
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    372
    Еми да относително е И аз искам айпод тъч 32гб ама я хвана редемшъна , я не

  9. #9
    Мега фен Аватара на Petrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Барселона
    Мнения
    6 483
    Преди малко пишеше The international redemption is now in progress at http://ptzplace.lockerz.com оначе не ме пусна пишеше ми колко точки имам и това си беше и сега сичко си е нормално... май изпуснах този търг?

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 867

    Re: Как да направя сайт?

    Цитирай Първоначално написано от rado0201
    Здравейте!
    За съжаление нямам никакъв опит /а и много малко, почти никави познания/ за т.нар Уеб билдинг! Но сега ми се наложи да създам нещо доста лесно, според мен, и мисля, че някой с повече познания ще може да ми помогне. Та това, което ми трябва е страница с приятен Background, в която ще напиша няколко изречения за един сайт (Lockerz). Това е сайт, който раздава истински награди, но за да се регистрираш ти трябва покана. Смятам да опиша сайта с няколко изречения и след това: "Ако желаете и Вие достъп до сайта, моля изпрате Вашия имейл". И да има поле, в което да се написва имейла и да ми се изпраща, за да давам покана!

    Та така дали наистина е просто, или изисква много усилия? Много ще съм благодарен на всички помогнали!
    Ако искаш може да участваме двамата за наградата.Разбирам как се прави сайт,и мога да ти помогна ти само даваш материалите и казваш как искаш да бъде .Мога да създам статичен сайт имам нужните програми и познания ( и мога да създам уникално лого)Ако искаш мога да ти помогна.Само пиши ако искаш.

  11. #11
    Супер фен Аватара на Valento
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софиянче съм ....турбо гъзаррр
    Мнения
    2 298
    Има сигурно 50 теми от сорта "как да си направя сайт"!!Разберете че да си направите сайт се ПЛАЩА!!!
    Ето ви няколко линка с безплатни хостинки но едва ли е това което вие искате...
    http://www.zizuweb.com/services/
    http://www.click.bg/?navigate=view_cat&sub_cat_id=12
    http://www.bulhosting.info/free-hosting.html

    и преди да пускате теми които се повтарят в раздела ползвайте търсачката!!!
    Цитирай Първоначално написано от tuning.bg
    Осъзнаваш ли колко си прост?
    K O 6 M A R A

  12. #12
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Мойеш да си направиш сайт ,но не е задължително да плащаш....

    Co.Cc

    Byehost...


    ....
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си