.

Виж резултатите на анкетата: Shte prisastvate li?

Гласували
10. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Ne

    8 80,00%
  • Da

    2 20,00%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: NO TABU

  1. #1

    NO TABU

    NO TABY
    Здравейте разкрепостени хора от БГ!!!! Всички ние търсим любов,близост,емоция ,секс - вoобще, искаме да усетим пулса на живота, но все пак да не забравяме, че личните отношения се създават САМО на живо, а не пред PC-то!!! Затова, съвместно с екипа на GEPIME.CO...M, организираме партита НО ТАБУ, на които всички задръжки ще паднат, както следва в: 1. София - 13.05.2010г 2. Варна - 22.05.2010г 3. Пловдив - 29.05.2010г 4. Бургас - 28.05.2010г. ИЗЖИВЕЙТЕ МИГА НА 100%, ЗА ДА НЕ СЕ ЧУДИТЕ КАКВО СТЕ ПРОПУСНАЛИ!!!!!!! За вас сме организирали наелектризираща програма, еротични игри ,танцьорки и естествено много промоции ... Най - опияняващото питие е това което се поема от горещото женско тяло, а в нашите игри ще имате възможноста да го вкусите точно от там! За записване на e-mail: notabuparty@abv.bg или на телефон: 0894 46 13 65. В e-mail-а напишете името с което ще сте в листата за гости!!! Системата с e-mail записването е направена от съображения за сигурност! На входа на заведението ще ви посрещне наш представител, който ще приема единствено гостите които са се записали чрез e-mail или по телефона. Ако желаете да вземете някой със себе си, моля въведете и неговото име и емейл-адрес в писмото или в обаждането. На партито няма да се допускат снимки и каквито и да са други записи с цел конфиденциалност, която ние гарантираме!!!!!!! Очакваме Ви

  2. #2
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    За оргия ли става дума?

  3. #3
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Мисля да пропусна, колко жалко. Нещо не съм в настроение за загорели некъпани типове пълни с всякакви болести, буби и т.н.
    И все пак, някой от форума ще отиде ли ? Да ми каже какво пропускам Може да не съм права ... ^

  4. #4

    pff

    Abe vie poludqhte li !!!orgii ...ne kapani tipove DD mai neshto mnogo filmi gledate !Nqma smisal da obqsnqvam taka ili inache mestata veche sa zaeti

  5. #5
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Жалко ;( Закъсняла съм.

  6. #6
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Мисля да пропусна, колко жалко. Нещо не съм в настроение за загорели некъпани типове пълни с всякакви болести, буби и т.н.
    И все пак, някой от форума ще отиде ли ? Да ми каже какво пропускам Може да не съм права ... ^
    разби мечтите на съфорумците ти !



    ахахахахахахахахахахаха ебем ти темата

  7. #7
    Аватара на spenZo
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    asfasfasfasfasfas
    Мнения
    617
    Само видях, че анкетата е на шльокавица и се отказах...

  8. #8
    нещо в мен се къса, че няма да отида..
    "И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."

  9. #9
    Оргия? Набираш участници в teen форум?
    "I have seen the universe yawning, Where the black planets roll without aim - Where they roll in their horror unheeded, Without knowledge or luster or name."

  10. #10
    Супер фен Аватара на Riot
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 524
    Ти еба майката гнусна
    Моля ?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си