.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    Проблеми в училище..

    Такам .. Проблемът ми в училище , е че се се мъкна с момчетата .. Това от една тсрана е яко ,но и тъпо .. и все пак .. не това е най-важното .. Проблемът е ,че дупето ми е хубаво (мн скромна го раздавам ;dd) ... а циците ми са големии .. ии .. се съм убект на обарвания и усвирквания в коридора ...постоянно ме карат да ходя да се еба с различи .. но аз им отказвам .. гадното е че .. като се натискаме с някои момче винаги .. потърпевши са циците ми .. ухапани,със смучки и т.н. .. как а спре това .. помощ .. ?

  2. #2
    Е ти пък защо им се даваш така лесно? Все пак си имаш достойнство...насочи се само към един който наистина те цени и не му пука дали имаш цици или не

  3. #3
    ами .. не им се давам .. ама като те заобиколят 7-8 момчета дет тренират .. малко трудно ..

  4. #4
    Ако не ти харесваше да си се оплакала я на даскал, я на родител -> друго си е обаче да се изфукаш, че си обект на сексуални желание на някакви момчета там.

  5. #5
    Голям фен Аватара на liim0nka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    791
    Ебавай се ти..
    It's hard to wait around for something that you know might never happen, but it's even harder to give up, especially when it's everything you ever wanted

  6. #6
    Това е доста голям проблем аз имах приятелка също като теб която не я оставяха на мира хвана си гадже и всичко спря

  7. #7
    SemperFidelis
    Пуснато на: Пон Май 03, 2010 8:31 pm Заглавие:
    Ако не ти харесваше да си се оплакала я на даскал, я на родител -> друго си е обаче да се изфукаш, че си обект на сексуални желание на някакви момчета там.
    <<
    съвсем случайно това е новото ми даскало ,смених предното заради същия проблем .. ++ тфа кфо да казвам на даскалите .. то тва става и в часовете .. те вийдат .. ама неможеш да кажеш на 10 човека на въпреки

  8. #8
    mylive1,имах приятел ..от класа .. но те бяха на едно с него .. едва ли не .. не ме {P} както той мене .. те си делят сичко като братя .. имах приятел 10 клас .. доста мощен .. пак нищо ..

  9. #9
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    Минутки за реклама

  10. #10
    С желание всичко става, не си търси оправдания - много били, здрави били, тинтири-минтири.

  11. #11
    Мега фен Аватара на SilverRain
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    4 819
    ай уонт пикчър оф ю
    уан куестчън : Защо викаш все се мъкнеш с момчетата ?

  12. #12
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Имай си малко достойнство. За какво им се даваш. Те само за това те вземат май.. естествено, че като си надарена, ще почнат да се ебават и да пускат намеци. Какво им се връзваш.. Не им давай поводи, остави ги.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  13. #13
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Добре, разбрахме какво парче си, поне да беше казала от де си ...
    Lexynnka

  14. #14
    Значи, мойто момиче, това са МЪЖЕ...за нищо друго не могат да мислят. Ти не им се връзвай и като ти свиркат се прави, че те "боли фара". Не им се давай толкова лесно, защото ще сметнат, че си само затова там.

  15. #15
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    Цитирай Първоначално написано от DqVoLsKoJeLaNiE
    Значи, мойто момиче, това са МЪЖЕ...за нищо друго не могат да мислят. Ти не им се връзвай и като ти свиркат се прави, че те "боли фара". Не им се давай толкова лесно, защото ще сметнат, че си само затова там.

    Те няма какво да сметнат. Вече са сметнали. И мацка - колкото и училища да смениш, щом ти веднага тръгваш с момчетата и т.н. - винаги ще е едно и също положението.

  16. #16
    Аватара на KpucmuHa
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    in my weird world
    Мнения
    4 270
    --Лудите, лудите - те да са живи!

  17. #17
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Речникът ти е хубав почти колкото циците

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    348
    искаме снимка да те мидиме що па си тоолкова желана

  19. #19
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от fogdog
    искаме снимка да те видим що па си толкова желана
    тъкмо това щях да пиша
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  20. #20
    тъпа овца си,и такава ще си останеш

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    427
    Е то когато носите някоя тениска а адски дълбоко декулте пропсто си го просите!! или пък като сте с някой панталон с ниска талия и ви се виждат прашките пак така. обличайте се малко по " закрито" и недавайте повод на всяко момче да ви фане за задника/циците.

  22. #22
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    cheap and dummy...
    gtfoN

  23. #23
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Т-И С-И Ж-А-Л-К-А
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  24. #24
    Имаше една девойка от стария ми клас, която се оплакваше на класната как тоя и оня й подмятал цинизми, а същевременно ходеше с деколтета до пъпа, че даже си и придърпваше надолу блузата.

  25. #25
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    Хвани си един от трениращите (възможно най-тренирания ) за гадже и му кажи, че не искаш друг да те закача.
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си