- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Здравни проблеми и болести
- Червено лице
na 15 godini sum ot Sofia i liceto mi e cherveno. Mn se mrazq zashtoto wsichki w uchilishte mi wikat domat. Nqkoi mi kazvat da qm borowinki no neshto ne se poluchawa![]()
. Molq pomognete
Mersi predwaritelno
1. Пиши на кирилица!
2. Това е природа. Неможеш да го промениш. Не виждам какво обръщап внимание на такива лапешки шегички. Това са простотии. Гледай си живота и им тегли една майна. Не заслужават вниманието ти.
"Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"
Ами кажи на глупаците в училище да си гледат работата... Иначе от както се помниш ли си с червено лице или от скоро ? Ако е от скоро може да си развил хипертония (без да се стряскаш).
"Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
Audrey Hepburn
Първоначално написано от ImmortalSportFreak
Мен лично ме съмнява а е развил хипертония на 15 години, може би ако е генетично предразположен (или ддз).. Зависи от колко време е така, ако е по рождение - няма повод за стряскане, но ако е придобито състояние трябва да се потърси лекарска помощ.
Lexynnka
Мен лично ме съмнява а е развил хипертония на 15 години, може би ако е генетично предразположен (или ддз).. [/quote]
... колко хора развиват хипертония от млади за съжаление ..така че не е изключено
"Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
Audrey Hepburn
... колко хора развиват хипертония от млади за съжаление ..Първоначално написано от ImmortalSportFreak
така че не е изключено[/quote]
Това,че му е червено лицето не значи,че има високо кръвно.Не плаши момчето!
А по въпроса ти,пубертет какво да се прави?
И само да попитам как си с оросяването на крайниците,студени ли ти са ръцете?
ОДИН!!!
миии... само зимата![]()
![]()
![]()
и на един от нащо даскало му викат "домата", но понеже беше изял 2 килограма домати и си отиде без да каже чао![]()
хах .. 1во .. кирилизирай tемаtа си ..
2ро .. и аз съм tаkа .. мн съм чeрвена т.е .. розова ..
вечерно време не чак tолkова но попрiнцiп съм ..
пък най-мн се изчервявам kаtо плача .. kаtо се смея .. ядосам .. радвам ..
притесня .. i още kуп прiчiнi още ..
и на мен мi е kофtи, но моеtо мисля, че е генеtично ..
защото майка ми е червеничка а и тфа д/г се дължi i на свеtлаtа мi kожа ..
kогаtо изляза на слънце iлi получавам изгаряне iлi почервенявам мн зле ..![]()
аве .. tашак рабоtа .. !! [ copi за iзраза .. !! ]
мии мисля че и мойто е генетично и се изчервявам когато се притесня![]()
ЬЗ СЪЩО ИМАМ ТОЗИ ПРОБЛЕМ МОЛЯ ВИ ДАИТЕ НЯКЯКЯВ ЛЕК ПОСТОЯННО САМ ЧЕРВЕН А ДО 10 г ИМАХ ЛИНИЧКИ ЛАЗЕР ЩЕ ПОМОГНЕ ЛИ И АКО НЕ ДАИТЕ ДР РЕШЕНИЕ "БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО"ПЛССССССССС