.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    проблем в училище

    здравейте аз имам малък проблем в училище. И така аз имам много малко приятелки от класа и то са само 2 които сичкии ги мразятт и аз спадам към тях кажетее какво да направя за да ме харесатт секи ден ми е ужасен

  2. #2

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    у нас
    Мнения
    455
    Ами...просто общувай със всички не само със 2-те ти фр и така няма да те мразят !Айде успех
    Асии <3 , Наннсии <3

  3. #3
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Общувай с всички от класа..Помагай им и така..
    Успех !!
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  4. #4
    Фен Аватара на NeENormalen
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Някъде из страната ;]
    Мнения
    240
    Щом всички са Хейтъри, бъди и ти такава... Другото което можеш да направиш е да станеш Рапърка, Метълка, Скейтърка... те са малко по уважавани от Хейтърите
    vsichkii, osven men, sa tupii !

  5. #5
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Само не се подмазвай на хората и не им падай в краката, само и само за да им се харесаш. Това ще ти е грешката. Не мисля, че трябва да зарязваш другите, за да се харесаш на някой. Ако сте нов клас, след време ще свикнете един с друг и ще се сблиците, всичко с времето си. Говори си с тях в междучасията, излизайте навън, до тоалетната и така.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  6. #6
    Не се тревожи за тези неща , не всеки може да бъде сред най-полулярните и харесвани . Примири се с това , което имаш , но не се оставяй да те тъпчат и използват . Бъди си с твоите приятелки от класа , не забравяй за тях , но не падай в краката на другите . Това , че не си най-готината , не означава , че може да те тъпчат . Така че остави ги другите , гледай себе си

  7. #7

    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Венера
    Мнения
    6
    Виж просто да опитай се да завържеш някоя тема която теб и съученичките ти ги вълнуваа не само да общуваш с 2 момичета от класа а и същото и с момчетата Успех в даскало : )) :}

  8. #8
    Общувай повече и с другите от класа, но не се подмазвай само за да те харесат не се оставяй да те тъпчат. Ако ли не радвай се че имаш дори 2 истински приятелки и не е най-важното да си популярен.
    Хората ти се смеят, защото си различен...А ти им се смей защото са еднакви!

  9. #9
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    Общувай повече с непознатите.Как така всички ще те мразят без да те познават Говори си повече с тях и т.н.Или другия вариант е просто да не им обръщаш внимание.

  10. #10
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Цитирай Първоначално написано от danibebi
    Общувай повече с непознатите.Как така всички ще те мразят без да те познават Говори си повече с тях и т.н.Или другия вариант е просто да не им обръщаш внимание.
    +1
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE
    Само не се подмазвай на хората и не им падай в краката, само и само за да им се харесаш. Това ще ти е грешката. Не мисля, че трябва да зарязваш другите, за да се харесаш на някой. Ако сте нов клас, след време ще свикнете един с друг и ще се сблиците, всичко с времето си. Говори си с тях в междучасията, излизайте навън, до тоалетната и така.

  12. #12
    Е, неможе всички да са ти приятелки.. Но, за да се сприятелиш с тах ходи поговорете си.. Или пък питай ги за някфо домашно.. А ако си нова в класа има време да се сприятелите

  13. #13
    Опитвай се да общуваш и с другите, ако не стане-остави..има още малко време да края на годината

  14. #14
    недей да се подмазваш само и само за да им се харесаш..щом ви мразят няма какво да се сближаваш с тях..просто си оставаш с 2вете ти приятелки и тва е по нататък ще намериш други приятели..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си