.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202

    Струва ли си?

    Здравейте.. дойде момента да ви занимавам с поредната си любовна драма

    Ситуацията:

    Запознах се с едно момиче преди около 2-3 седмици , с 2 години по-малка от мен (тя е на 16, аз на 18 ) , от същото училище.. след няколко дни излязохме на разходка.. и мога да твърдя, че беше един от най-хубавите моменти в живота ми.. тя е толкова лъчезарен, толкова весел, толкова невероятен човек.. просто не усетих как мина деня..

    И тя, и аз си казахме, че сме си прекарали невероятно един с друг.. адски много се смяхме, всичко беше като някаква приказка.. Започнаха дългите чатове, оказа се, че тя ми е направо като женския вариант.. просто си съвпадахме по всичко - музикален вкус, интереси, разбирания, гледни точки относно различни неща от живота.. направо бях

    На моята абитуриентска вечер танцувахме цяла нощ, стигна се до бавните танци.. тя ме гушкаше толкова силно.. не можех да се наситя на аромата й, на усета от допира на нейната кожа.. просто полудявах с всеки изминал миг.. по-късно същата вечер й признах, че започвам да градя чувства към нея.. тя каза, че също ме харесва, но й трябвало време.. и така

    Продължихме с активното общуване, стигна се и до втора невероятна разходка.. която се свърши с най-сладките целувки на света

    Но.. на другия ден нещо се случи. Тя ми каза, че трябвало да учи, какво ли не.. прекарахме няколко часа заедно, след което я изпратих и така.. мислейки , че всичко е наред

    На следващия ден отидох на тренировката й. Тя не беше същата.. държеше се меко казано хладно с мен.. не ми обърна почти никъкво внимание през цялата си тренировка, а и след това.. казвайки, че пак трябва да учи, че контролното за което учела било за утре (в последствие разбрах че е за другата седмица)..

    Стигна се до "великия" разговор, в който тя ми призна, че не била готова за сериозна връзка.. че съм бил свестен и не искала да ме нарани, за това иска да спрем сега, а не когато чувствата ми са по-силни.. аз бях като гръмнат.. опитах какво ли не, за да я убедя да ми даде шанс, но.. тя просто не искаше.

    Прекарвах всичкото си време в обмисляне на това какво да направя.. реших, че просто трябва да се спре .. отидох и й казах, че е най-добре всеки да тръгне по собствения си път и да си живее живота.. тя не беше убедена, че аз ще мога да продължа просто ей така.. и не можах.

    В момента не общуваме, имаме си скайповете и facebook-овете (на които слага песни с текст подсказвайки какви са й чувствата.. (объркана съм, трябва да си изясня коя съм, не ме обичай за да не съм само лъжа в живота ти.. )

    Не знам какво да правя. Вярно е, че 2-3 седмици не са много време, но за пръв път в живота си мисля, че намерих точното момиче.. не искам да я изгубя.. но ме е страх, че ако се боря за нея тя ще ме отблъсне още толкова..

    Благодаря, че отделихте от времето си да четете това..

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  2. #2
    Ъъх разбери точно какъв е проблема да не иска връзка с теб. Не била готова...и що да не е готова е въпроса който трябва да зададеш. А тва със всеки по пътя си е супер олигофренско, забило те е до кръста в земята. Бъди настоятелен. Покажи, че ти пука за нея. като те отреже - отреже. Ако се откажеш ефекта същия.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    484
    За мен решението е търпението ( в което аз се провалям).
    Много се зарадвах, докато четях, че си пасвате идеално.
    Но почакай..
    Вярвай, че съдбата ти е отредила прекрасен път, по който да вървъш !

    Аз наистина ти желая щастие и усмивки, независимо с коя си и къде си !!!
    Колко прекрасно нещо е простотата [!]

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    у нас
    Мнения
    455
    Ако я обичаш и дай малко време не я притискай просто и трябва време!Спокойно всичко с времето си.... Ако и тя наистина те обича когато е готова ще се върне при теб!Айде успех
    Асии <3 , Наннсии <3

  5. #5
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Изчакай да мине малко време.Не я притискай.После може отново да опиташ, като поговорите лично, относно чувствата си.

    Щом си пасвате идеално, не знам къде е проблема, да не сте заедно..това' че не е готова е възможно най-тъпото извинение в случая.
    Big or small, lies are lies!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Нищо лично ама абитуриенските вечери са към края на месец Май (моя лично е на 21 който е от Бургас и има желание може да дойне пред НХК към 6 и нещо да ме види ) xD Малко нещо не ти се връзват май реалните факти с историята ти оО ;д Сладникава историйка, но като прочетох " дойде момента да ви занимавам с поредната си любовна драма" ти май тия "чувства" ги имаш за ей така Пак казвам нищо лично (:

  7. #7
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Чакай,чакай значи сте лесбийки ?

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Цитирай Първоначално написано от Greennight
    Чакай,чакай значи сте лесбийки ?


    Поне да го беше прочел като хората

  9. #9
    Еми гледай сега понякога така става, че не винаги хората са усмихнати .. може нещо да е промачило деня й или нещо друго . . Не е трябвало веднага да й казвашш всеки по пътяя . . Вяярно покажи й, че яаресваш много . . Направи нещо, говори с нея или нещо друго . . На вас момчетата ви е много лесно, при първата спънка веднага bye bye . . Оправи нещата !!!

  10. #10
    Мега фен Аватара на DevilWish
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Hasselt
    Мнения
    7 800
    Такаммммм.Според мен има 2 възможности:
    1) не знае какво иска и наистина не и се ще да се обвързва сериозно.
    2) просто е "ловец" и когато е видяла, че си й в краката вече и е минал интереса.
    А какво ти да направиш - остави я, дай й малко пространство.Не й показвай всяка минута колко ти пука за нея.Изчакай и виж дали тя ще те потърси.Ако не, значи явно, че не сте един за друг.

  11. #11
    Супер фен Аватара на Luscious_Heart
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    1 674
    И други женски варианти ще имаш.
    Мисля, че DevilWish изчерпа възможните причини. Според мен първата е доста по-вероятната.
    Спри да й ходиш зад гъза, да й гледаш фейсбука и да обвързваш песните на стейтъса й с ваште проблеми.. От опит знам никога да нямам големи очаквания и да не взимам нещата твърде насериозно и да не драматизирам после и т.н. Болката само се увеличава, като търсиш смисъл в разни детайли като фейсбук, общи интереси и т.н. Това със съвпаденията във влеченията ви далеч не е знак от съдбата. На бас, че още 100 човека има с твоите интереси. Ся си завършил, живота ти тепърва започва, не си струва да си го проваляш, а обърни внимание на другите хубави неща в живота.
    Отдай се на друго и ако я постреснеш, може да видиш как стоят нещата. Тук DevilWish има определеееееено право.

    Тия неща се преживяват.

  12. #12
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    тя е лапе.. по-добре зарежи тая работа.
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от anyfany2
    За мен решението е търпението ( в което аз се провалям).
    Много се зарадвах, докато четях, че си пасвате идеално.
    Но почакай..
    Вярвай, че съдбата ти е отредила прекрасен път, по който да вървъш !

    Аз наистина ти желая щастие и усмивки, независимо с коя си и къде си !!!
    Години с теб минаха..
    чувствата изстинаха..
    продължавам да живея аз..
    за историята ти и аз.. е късно къснo..

  14. #14
    Супер фен Аватара на Luscious_Heart
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    1 674
    Цитирай Първоначално написано от bathory
    тя е лапе.. по-добре зарежи тая работа.
    Mi nishto chudno che kat mi razkaza istoriqta na mene po skype purvoto mi predpolojenie beshe che e na 13.
    Bugna mi se Glagolicata.

  15. #15
    Мега фен Аватара на valdesbg
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    В мислите на хората
    Мнения
    7 964
    Ако я искаш - не се отказвай докато не се съгласи да сте заедно, или не те отреже като хората. Зарежи фейсбуци, скайпове и всякакви електронни комуникации.

    С тия половинчати истории не се задоволявай. Хубаво си почнал, обаче си объркал някои неща.

    Та - ако я искаш давай. Ако си намериш/търсиш оправдания - значи не я заслужаваш.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House

  16. #16
    Повече от фен Аватара на JackSparrow
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    424
    Цитирай Първоначално написано от 6okolad4ety95
    Ако я обичаш и дай малко време не я притискай просто и трябва време!Спокойно всичко с времето си.... Ако и тя наистина те обича когато е готова ще се върне при теб!Айде успех
    ае брат, няма такива простотии готов, полуприготвен, задушен, на скара, пържен или на шишче.. любовта не пита.. обаче все пак, love is not blind, its retarded..
    REAL EYES REALIZE REAL LIES!! :>

  17. #17
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Цитирай Първоначално написано от FromAutumToAshes
    Нищо лично ама абитуриенските вечери са към края на месец Май (моя лично е на 21 който е от Бургас и има желание може да дойне пред НХК към 6 и нещо да ме види ) xD Малко нещо не ти се връзват май реалните факти с историята ти оО ;д Сладникава историйка, но като прочетох " дойде момента да ви занимавам с поредната си любовна драма" ти май тия "чувства" ги имаш за ей така Пак казвам нищо лично (:
    Ми приятелю.. да съм казал Бал? Не мисля.

    Вечер, не бал. Тоест всеки си прави купон по случай факта, че завършва. И аз направих, това имах в предвид.

    Иначе, благодаря ви за отговорите.
    Не знам дали има други причини зад нейното внезапно отдалечаване от мен.. но настина, като си поговорихме на тази тема тя определено изглеждаше, че наистина го мисли.. Не била на ясно с чувствата си, трябвало първо да преоткрие себе си, страх я било да не ме нарани (при което аз се опитвам да я убедя просто да пробваме, но тя продължава да твърди, че не иска да свършим лошо..) .. най-странното е, че ми казваше как не искала да се подминаваме и да не общуваме ако стане нещо, а сега точно това прави.. Това момиче ме остави без граматика просто

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  18. #18
    Супер фен Аватара на Luscious_Heart
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    1 674
    Не е на добре.
    Трябват ли ти хора които не знаят кои са?
    Ше речеш че ше си й първия.

  19. #19
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Виж, пич, нямам идея за к'во става въпрос, ама в повечето случаи не си заслужава. От опит.

  20. #20
    Супер фен Аватара на Eclipsercho
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    In another dimension
    Мнения
    1 202
    Цитирай Първоначално написано от babity
    Виж, пич, нямам идея за к'во става въпрос, ама в повечето случаи не си заслужава. От опит.
    Ми да беше прочела..

    Такива кифли сте, че си приличате като две капки боза..
    Цитирай Първоначално написано от Altamira
    много странно, как веднага решихте, че нищо ми няма, само щото са ме продали за 3 пъти девствена и защото 2 пъти ми късаха химена?
    Цитирай Първоначално написано от ubuntureload
    Заааааееби... кви са тия 23 годишни които е6ат деца ... Ужас и страдание!!! Да позная има кола и те вози до McDonald's най-редовно за да ти купи детско меню?!?!?!

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    2 544
    Цитирай Първоначално написано от Eclipsercho
    Цитирай Първоначално написано от FromAutumToAshes
    Нищо лично ама абитуриенските вечери са към края на месец Май (моя лично е на 21 който е от Бургас и има желание може да дойне пред НХК към 6 и нещо да ме види ) xD Малко нещо не ти се връзват май реалните факти с историята ти оО ;д Сладникава историйка, но като прочетох " дойде момента да ви занимавам с поредната си любовна драма" ти май тия "чувства" ги имаш за ей така Пак казвам нищо лично (:
    Ми приятелю.. да съм казал Бал? Не мисля.

    Вечер, не бал. Тоест всеки си прави купон по случай факта, че завършва. И аз направих, това имах в предвид.

    Иначе, благодаря ви за отговорите.
    Не знам дали има други причини зад нейното внезапно отдалечаване от мен.. но настина, като си поговорихме на тази тема тя определено изглеждаше, че наистина го мисли.. Не била на ясно с чувствата си, трябвало първо да преоткрие себе си, страх я било да не ме нарани (при което аз се опитвам да я убедя просто да пробваме, но тя продължава да твърди, че не иска да свършим лошо..) .. най-странното е, че ми казваше как не искала да се подминаваме и да не общуваме ако стане нещо, а сега точно това прави.. Това момиче ме остави без граматика просто
    Окей братле Тогава ти дължа едно извинение относно това Извинявай... Но за другото *angel* =] Успех в крайна сметка ;]

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Eclipsercho
    Цитирай Първоначално написано от babity
    Виж, пич, нямам идея за к'во става въпрос, ама в повечето случаи не си заслужава. От опит.
    Ми да беше прочела..
    Пиши, че имаш куче и ще го прочете.

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  23. #23

    Регистриран на
    May 2010
    Град
    BEyond YOUR wildest DREAMs
    Мнения
    78
    Бил съм в много подобна ситуация. Бих казал, че няма надежда. И все пак - успех!... Вярвам, че при теб може да има благоприятно развитие, стискам палци И нека любовта бъде с вас
    Велипокепието на мига би могло да бъде уловено в най-пълната му красота само от тези, които не биха се побояли да му се отдадат безрзервно и с цената на всичко свое.

    В теми, написани фрапиращо неграмотно или без пунктуация, НЕ пиша.

  24. #24
    Повече от фен Аватара на nellllly
    Регистриран на
    Apr 2006
    Мнения
    325
    Та накратко схте написха нещо подобно, което ми се случи, а ти ще си направиш извода - какво аз искам да ти кажа с това...

    Та, със сегашният ми приятел (който е най-добрият във всяко едно отношение и който не просто обичам, а обожавам безкрайно много) нещата се получиха по следния начин: Не просто сме в едно даскало а сме и в един клас. Преди си бяхме безразлични, рядко говорехме... просто нулев интерес един към друг. Инъче аз го знам още от детската градина. Та миналото лято просто се налижи да ме закара от работа до вкъщи с колата. После ди драскахме малко във ФБ и не знам как се развиха нещата, че той трябвасхе да ме черпи после горесхт схоколад Та засякохме се случаино във фитнеса, разменихме телефони и се разбрахме да се видим вечерта. Е, прекарахме я в приказки кой как е изкарал лятото... бе говорихме си за всичко до 4 сутринта. После той ме покани пак, аз отказах, той ми намекна,ч е има чувства, но аз виждах в него само един чудесен най-добър приятел и нищо повече. Драмите нататък са ви ясни... но той не се отказа от мен, а аз се влюбих в него... сега всичко е чудесно, прекрасно.. нямам думи
    абе.. апетита идва с яденето в повечето пъти :P
    It Is A Good Day To Die...By The Way...Every Day Is A Good To Die...!
    http://lovestyle.org/ ... http://www.xnetbg.com/

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765

    Re: Струва ли си?

    Цитирай Първоначално написано от Eclipsercho
    Здравейте.. дойде момента да ви занимавам с поредната си любовна драма

    Ситуацията:

    Запознах се с едно момиче преди около 2-3 седмици , с 2 години по-малка от мен (тя е на 16, аз на 18 ) , от същото училище.. след няколко дни излязохме на разходка.. и мога да твърдя, че беше един от най-хубавите моменти в живота ми.. тя е толкова лъчезарен, толкова весел, толкова невероятен човек.. просто не усетих как мина деня..

    И тя, и аз си казахме, че сме си прекарали невероятно един с друг.. адски много се смяхме, всичко беше като някаква приказка.. Започнаха дългите чатове, оказа се, че тя ми е направо като женския вариант.. просто си съвпадахме по всичко - музикален вкус, интереси, разбирания, гледни точки относно различни неща от живота.. направо бях

    На моята абитуриентска вечер танцувахме цяла нощ, стигна се до бавните танци.. тя ме гушкаше толкова силно.. не можех да се наситя на аромата й, на усета от допира на нейната кожа.. просто полудявах с всеки изминал миг.. по-късно същата вечер й признах, че започвам да градя чувства към нея.. тя каза, че също ме харесва, но й трябвало време.. и така

    Продължихме с активното общуване, стигна се и до втора невероятна разходка.. която се свърши с най-сладките целувки на света

    Но.. на другия ден нещо се случи. Тя ми каза, че трябвало да учи, какво ли не.. прекарахме няколко часа заедно, след което я изпратих и така.. мислейки , че всичко е наред

    На следващия ден отидох на тренировката й. Тя не беше същата.. държеше се меко казано хладно с мен.. не ми обърна почти никъкво внимание през цялата си тренировка, а и след това.. казвайки, че пак трябва да учи, че контролното за което учела било за утре (в последствие разбрах че е за другата седмица)..

    Стигна се до "великия" разговор, в който тя ми призна, че не била готова за сериозна връзка.. че съм бил свестен и не искала да ме нарани, за това иска да спрем сега, а не когато чувствата ми са по-силни.. аз бях като гръмнат.. опитах какво ли не, за да я убедя да ми даде шанс, но.. тя просто не искаше.

    Прекарвах всичкото си време в обмисляне на това какво да направя.. реших, че просто трябва да се спре .. отидох и й казах, че е най-добре всеки да тръгне по собствения си път и да си живее живота.. тя не беше убедена, че аз ще мога да продължа просто ей така.. и не можах.

    В момента не общуваме, имаме си скайповете и facebook-овете (на които слага песни с текст подсказвайки какви са й чувствата.. (объркана съм, трябва да си изясня коя съм, не ме обичай за да не съм само лъжа в живота ти.. )

    Не знам какво да правя. Вярно е, че 2-3 седмици не са много време, но за пръв път в живота си мисля, че намерих точното момиче.. не искам да я изгубя.. но ме е страх, че ако се боря за нея тя ще ме отблъсне още толкова..

    Благодаря, че отделихте от времето си да четете това..
    Едно мога да ти кажа - ако я обичаш истински ще я оставиш известно време без да и говориш за любов, ако тя те е обикнала истински ще те потърси - бъди сигурен в това. Ако твоята любов към нея е също толкова силна колкото казваш и ти няма да можеш да я забравиш и ще я обикнеш по-силно.
    Хубавите неща стават бавно. Не и давай зор ако неискаш да я загубиш. Времето ще си покаже дали е истинска вашата любов.

    Без да съм чел други мнения и съвети по темата това мога да ти го кажа от личен опит. Не си длъжен да ме послушаш, това е въпрос на лично мнение
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си