.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Аватара на hrisikelly
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ~ България, Варна ~
    Мнения
    89

    Нормално ли е?

    На 12 съм и ми дойде за пръв път преди около 5 месеца... Втория път дойде с доста закъснение някъде към 3 седмици... а сега чакам трети но вече 4 месеца... една приятелка ми каза че е нормално първоначално да има закъснения и да е нередовно но има ли нещо за което трябва да се притеснявам като например - като ми дойде да се увеличи количеството кръв?
    ♥ I love music ♥

  2. #2
    Нормално е сега в началото да не ти е редовен и да има по-малко кръв, но с времето ще се нормализират нещата. И на мен когато ми дойде за първи път бях на 11 и първите 3-4 месеца ми идваше на 15-тина дена и продължаваше 2-3 дни и то със съвсем леко течение, докато после всичко се нормализира. Така че не се тревожи всичко е нормално, но ако ще си по-спокойна просто иди на лекар

  3. #3
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Спокойно..
    И при мене беше така
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  4. #4
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Има хиляди такива теми, ако беше ги прочела, повече щяха да те успокоят, но и ние да ти го повторим - нормално е.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE
    Има хиляди такива теми, ако беше ги прочела, повече щяха да те успокоят, но и ние да ти го повторим - нормално е.
    Only u! <3

  6. #6
    Нормално е, разбира се : )) Няма от какво да се притесняваш, уверявам те ; ))

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си