Не на всички "батковци" 24 часа в денонощието им се чука, нито пък всички 14-годишни са "наивни" и невинни.

14-15-годишна и 20-годишен могат да си намерят теми за разговор, въпросът е, че ще са по-общи. Докато тя ще осъзнава тепърва някои неща за света около нея, той вече ще е минал през това.
И все пак няма лошо. Смисъл, ще има какво да научиш от него, ще ви е забавно заедно. Има момичета и момичета, както има мъже и мъже. Възможно е да не си паснете, защото или ти си твърде незряла на тоя етап(всички на тоя етап сме незряли, но някои са повече), или той да е твърде елементарен индивид, който мисли само каква мизерия да направи и коя да вкара в леглото си.
Твоето момче е преценило какво иска и че ти не можеш да му го дадеш. Евала, че ти е казал, че си малка, а не те е използвал. И аз определено не смятам, че истинска връзка между 14 годишна и 20-годишен(примерно) не може да има, трябва девойката да е с поне още 1-2 годинки отгоре, но пък могат да са си приятели дотогава. Пък и в крайна сметка, мъжете правят компромиси по тоя въпрос и ако момчето наистина иска да е с някое момиче, няма да прави проблем, че девойката не е на неговото интелектуално ниво(не говорим естествено за крайности). И те така. Радвай се, че момчето не те е подвело. Ако си под 14 - тогава няма какво да говорим. 12-13-годишна може да си прави експерименти за гаджосване единствено с някой, който е по-голям от нея с 1-2 години, за да не си блъска после главата.