.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    На днешно времехората не могат да контактуват норалално !

    Т.е за да проведът един разговор той задължитело преминава с кясаци и викания от двете страни което от страни изглежа много смешо. Не само ще се смеем но ще се почудим що за хора са/сме или животни, дори и животни не може да го нарека защото животните са по интелигенти от хората нищо , че не могат да говорят но това не им пречи да общуват по межу си ! )))

  2. #2
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Всеки има различно виждане. Всеки има различен вкус и хората не трябва да се обвиняват за това. За някой това изглежда като престъпление, но на чуствата може ли да заповядаш. Аз лично съм против! Немога да гледам някакви си мъже, хванати за ръка, това е отвратително. Или две момичета да ми се мляскат пред погледа, направо се отвръщавам. А и някой хора доста грешно мислят, ако видят две момичета хванати за ръце или да се целунат по устата. Това е признак на любов, доверие, приятелство. Поне аз така го виждам, защото и аз го правя с най близките си хора. Но това не означава, че съм лесбийка или някакви такива. Има огромна разлика. Пък и мъжа лесно ще го разпознаеш, че е хомо. Още по походката и гласа мога да го разбера.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  3. #3
    Попринцип аз също съм против тези работи, но както каза Никенцето по - горе никой не може да спре чувствата на хората един към друг... На мен също ми е гадно да гледам как двама мъже се целуват, държат се за ръка и прочие, но... Според мене най - правилно е тези, които са хомо да си живеят живота по техния си начин, но просто да не го показват публично...

  4. #4
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    И аз лично съм против такива връзки..
    Но както казаха по-горе - всеки сам избира какво да прави със себе си и с чувствата си
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  5. #5
    Супер фен Аватара на onestar
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    На границата между живота и смъртта
    Мнения
    2 296
    Че е гнусно да видиш двама мъже/жени да се целуват пред погледа ти - гнусно е.
    Но при всички положения няма да взема да ги линчувам за избора им. Те сами избират пътищата си... търпят последствията и прочие...

    Нито подкрепям, нито съм против тези връзки...

    For you
    Skillet - Never Surrender
    I miss you...


    "Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Sp0t
    Попринцип аз също съм против тези работи, но както каза Никенцето по - горе никой не може да спре чувствата на хората един към друг... На мен също ми е гадно да гледам как двама мъже се целуват, държат се за ръка и прочие, но... Според мене най - правилно е тези, които са хомо да си живеят живота по техния си начин, но просто да не го показват публично...


    И с какво 2 момичета или 2 момчета, които са заедно са по различни от момче-момиче? Не, наистина- искам да знам. Нима те да не са хора? Щом ти е "гадно"- не гледай. Мислиш ли, че на тях им е лесно- всички да ги гледат като няк'ви изроди и да ги обсъждат? Защо съдите хората на пръв поглед? Не мога да ви разбера....

  7. #7
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Много от хората са против такива връзки!Но...помислете...тези хора не могат да се борят с природата си!Те също са хора и имат чувства като нас...Въпреки,че са различни;(Аз нямам нищо против тях,защото се поставям на тяхно място и си представям колко тъжно е всички да те нападат и обвиняват;(;(;(

  8. #8
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363
    Нямам нищто против тези нещта всеки си знае пък най ме дразнят такива клюкари мразя ги!!

  9. #9
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Явно темата е изчерпана.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си