.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Трябва ми ЕСЕ!

    Здравейте,трябва ми есе на тема "Учението - мъка или купон" моля някой да ми помогне спешно,трябва ми за утре,благодаря ви предварително
    Може да не е много голямо!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Ми напиши си го бе
    Отново- ГРЕШЕН РАЗДЕЛ
    Това е супер лесно да се напише... уби ме ей!
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от elito0o0o0
    Ми напиши си го бе
    Отново- ГРЕШЕН РАЗДЕЛ
    Това е супер лесно да се напише... уби ме ей!
    Виж сега пич не,че немога да го напиша,ама ми трябва спешно за утре,а пък не е само той,имам още няколко теми да развивам и затова искам малко помощ,някой ако е развивал такова есе на тази тема нека да го сподели!

  4. #4

    Re: Трябва ми ЕСЕ!

    Цитирай Първоначално написано от bgigrite
    Здравейте,трябва ми есе на тема "Учението - мъка или купон" моля някой да ми помогне спешно,трябва ми за утре,благодаря ви предварително
    Може да не е много голямо!!
    ми ученето е мъка,защото отнема много време ,но в същотото време е купон ,защото ставаш по умен.Ученето в днешно време е много необходимо поради причината,че дава възможност за по-добра реализация ,за бъдещото.Ако имаш по -добро образование можеш да си намериш по -добра и по-платена профиясия.За много ученици ученето е само средство ,за пред родителите и роднините ,но аз смятам,че ученето трябва да е начин на живот.Когато си образован имаш шанс ,да забогатееш дори и да се издигнеш в обществото.
    Ученето дава едно по-добро бъдеще за мен и за бъдещите деца на планетата. и т,н
    sleda ot lubovta

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си