.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36
  1. #1

    Искам реална преценка и Малко помощ

    Здравейте,темата не е точно за тук,но ми трябва зряла преценка от хора които имат малко повече опит зад гърбът си.Въпросът е такъв:Бившата ми приятелка ми се обади така да се каже и въпреки драматичния начин по който се разделихме,тя ми сподели неща които исках да чуя тъй като все още я обичам.До тук всичко е ок както може би се подразбира,но тя ми каза също че иска да пробва от всичко и не я интересувало дали ще съм с друга,докато тя иска само мен и че не би се отдала на друг(била го осъзнала когато е преспала с друг).Каза също,че не може да ми обещае дали няма да се забие с някой,но не възнамерявала да го прави.Знам какво ще кажат много от вас за това до тук,но ако може нецензурните думи,псувните и изразите от сорта на "ти си мн тъп"да не бъдат публикувани.Въпросът ми е какво да правя?Както тя го знае така и аз го знам,че просто сме си един за друг,че просто се допулваме перфектно.Но според вас трябва ли да изтрая този нейн период в който тя иска просто да се забавлява и да дивее,за да стигне до периода в който просто ще се спре и ще улегне или да се опитам да я накарам да прави всички тези дивотии с мен,въпреки нейните опити да остане свободна пък в същото време да ме има?Моля за мъдра и истинска преценка а не някви тъпи изказвания.Благодаря предварително.Цялата история за тези които се интересуват можете да намерите тук- http://www.teenproblem.net/f/viewtop...899676#6899676

  2. #2
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Спасявай се от нея. Бягай и то на далеко. Тази жена не те цени и от тук нататък можеш само да и чешеш егото. Тя това и иска. Погледай поне един епизод на Биг брадър фемили. Ако искаш да изглеждаш като путката Давид продължавай с това момиче. Бъди мъж и давай напред без да се обръщаш.

  3. #3
    От това което прочетох ... ти си и дал всичко ...
    А не трябва
    Момичетата защото предполагам тя не е жена все още искат да не получават всичко на готово... така интереса се губи ... дърпай и се ... прави се на интересен не и обръщай внимание и мисля че ще има ефект (;

  4. #4
    Фен Аватара на naikki
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Salzburg
    Мнения
    107
    Прочетох цялата тема. Имал съм и аз подобна случка, малката 16 годишна пикла я направих човек и и отворих очите а на нея след година и "омръзнах" и се опита да си хване нов приятел - но уви безуспешно защото му разбих муцуната
    Значи виж сега, първо сериозни връзки с 15-16 годишни...рядко се получава нещо, тя тепърва иска да опитва нови неща и ще и омръзнеш много бързо, а и по принцип пичките не обичат такива дето се влачат по тях, независимо дали са на 15 или на 25.
    Второ предполагам щом си на 19-20 знаеш колко бързо захапват 15-ките като ги почерппиш 2-3 маркови питиета и изкараш някаква прилична кола - по-лесните за час, а тия "чесните" за 3 дни за захапали до уши, та кажи ми ти би ли рискувал на всеки 3 дни някои да ти ебе приятелката? Тия малките не стават за друго освен малко да се позабавляваш и после да ги ритнеш в гъза и след това заедно да се смеете с приятели на жалките и ревливи СМС-и.
    Тая малка пикла по принцип ако се понапънеш малко може пак да захапе, но не те съветвам да го правиш - пак ще береш ядове и то още по-големи.
    Престани да бъдеш лепка и се дръпни от нея, хвани си неква там за пред хората и задължително да е по-красива от нея! Гледай пиклата да разбере - гарантирам ти че ще ти се обади веднага да те овика или ще ти изпрати гневен СМС, тогава е момента пак да действаш, прави се че ти е безразлична - ще се влачи по корем!
    И все пак не те съветвам да се впускаш пак в "сериозни" неща специално с тая, ако искаш да си възвърнеш поне малко от потъпкатана гордост - направи горното и като клъвне пак я изчукай като парцал и и хвърли 20 лева накрая - ще се почуства отвратително
    Не забравяй и да снимаш клип на стореното и да го покажеш на колкото се може повече хора!
    Успех с отмъщението, поне аз на твое място това бих направил

  5. #5
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Ами, според мен трябва да прекратите нещата.Не можеш да й позволиш да ти се качва така на главата. Разделете се , тя не те обича. На нея й е писнало от теб, като гледам , ти го е казвала в прав текст. Оставия да си чупи главата. Ако останете заедно ще се измъчиш наистина много - от караници , изневери, глупости .. Тя не те зачита за човек , вашето не е връзка.Прекрати нещата за да не става по-зле.Ще се помъчиш малко, ще страдаш и т.н. , но не е болка за умиране.Всеки е преживял любовни разочарования, но малко са умрелите от това.Дано след време попаднеш на някоя, която да оцени всичките ти любов и грижи.
    И все пак, мацката ти не е виновна, че искрата е загаснала. Въпреки наглото й поведение. Виновна е само за него,защото така те кара да се чувстваш нещастен.
    Аз на твое място щях моментално да й тегля една дълга. А и с моето въображение щях да измисля нещо като Найки
    И все пак ти си виновен, че си я допуснал да се държи така. Колкото и да си влюбен трябва да се държиш на положение, а не да се превръщаш в слабохарактерен тип, играчка на едно незряло момиче. Може да звучи клиширано, но играчките омръзват , те са до време.И след като изтече то , ти отиваш по дяволите.
    Успех, пиши как се е развила историята.

  6. #6
    Не знам какво да кажа на последния пост.Ако имаш любим човек знаеш как той те гледа влюбено.Е тя ме гледа така но как да си я взема само за мене да тя иска много не6та,но знам 4е е 4естен и добър човек и това,че ми е споделила тези неща които знае че ще ме наранят я прави достатъчно пряма да ми каже ако стане нещо такова.Може да сте прави а може и да не сте просто ще проследя нещата и ще се надявам да не сте прави защото ще е гадно иначе .Не искам да съм глупакът с когото се ебава искам да съм този когото уважава.Но точно в това е проблема не знам дали има уважение към мен.Обичам я моят проблем е именно там.Ако нямах чувства нямаше да ми е проблем но тези са толкова силни че в един прекрасен момент ще избухна,ще прелея и не знам на каде ще избият нещата.А относто това да и направя нещо гадно,да мислил съм по въпроса но аз не мога дори да я напсувам.Просто като й видя очите и притръпвам.Сега се водим заедно и искам да знам правилно ли е да я пускам по купони сама без да знам дали няма да стори нещо,защото аз ще разбера и като разбера ще й стане тежко чак тогава явно трябва аз да съм този който бяга но знам че ако хукна тя ще си каже я го виж той и без мен може май така е най добре за двама ни и ще ме остави искате да й дам въздух.Имаше го в продължение на 2 месеца в които аз пък нямах грам въздух,но буквално задушавах се във собствените си мисли.Искам просто да ми покаже поне веднъж че ме обича но да ми го покаже истински и няма да имам проблем щото на думи всеки знае

  7. #7
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Искаш да я вземеш само за себе си? Ами тя явно не иска. Няма как.
    Не искаш да си глупака с когото тя се ебава? Ами дано греша, но лека-полека се превръщаш в такъв.Искаш тя да те уважава? Ами , късно. Ти не си се поставил на положение когато е трябвало.Обичаш я ? Ами, остани с нея, ранявай се сам, но не се оплаквай.
    Дали е правилно да я пускаш по купони сама? Че кой си да й забраниш. Пък и винаги мож да ти "чийтне". Нищо не й пречи,щом е решила.
    Според мен тя не те обича така силно, както ти нея. Може и изобщо да не иска да е с теб, но да изпитва съжаление. Явно усеща на каква вълна си и й е жал да те остави, не може да се реши. Сигурно заради това е понякога мила и пряма - не иска да ти причинява много болка, иска всичко да е наред, казва истината , или почти истината, за да не те заболи много. Или просто й харесва да си й под ръка. Когато са скандалите - тогава тя осъзнава, че всъщност не я привличаш толкова и не знае какво да прави. Предполагам, че и тя е объркана, не знае какво прави, не осъзнава как те кара да се чувстваш. Незнанието никак не я оправдава де.
    Знам ли ... Няма "обичам я" , няма "не мога без нея" . Щом се мъчиш - разделете се. Ако останете заедно - не се оплаквай повече, не се излагай. Какъв мъж си, не знам. Едно момиче не можеш да сложиш на място. Чувствата ти не те оправдават.

  8. #8
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Е не. Ти си се самонавил. Така не си помагаш.

  9. #9
    Голям фен Аватара на DeViLMaN
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    У туй ве, там дето такова ...
    Мнения
    559
    хахахахахха имам същия проблем ... само че примене е с жена решението ... прая са на ударен и не я бръсна за слива ... нищо че пак ми надува главата .... важното е че не се възползва от мене, аз дан съм някфа секс играчка е дейва

  10. #10
    ок във случая ти ли си този който я е скъсал и не иска да е с нея или си е като при мен.И кво да се правя на ударен да си гледам мене си и тя сама 6те започне да ме търси така ли

  11. #11
    Фен Аватара на naikki
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Salzburg
    Мнения
    107
    Точно така! Замисли се дали на теб ще ти е интересна някоя дето да се влачи по теб като парцал и да ти реве на главата и си отговори сам на въпроса.

  12. #12
    Найки много си груб!!!Относно темата мога да кажа,че любовта винаги е била сложно нещо...Като начало се дръж по-дистанцирано,хладнокръвно за да покажеш, че не си ,,умрял'' за нея.Да не си мисли тя ,че при всеки удобен случай ще се възползва от теб и ти ще кълвеш куката като риба!Така да се изразя В една връзка двама души трябва да си имат доверие демек,когато не са заедно и някои от двамата е на друго място ,те да знаят че на следващия ден отношенията им няма да са променени,разбираш ме какво искам да ти кажа!Ако няма няколко фактора в една силна връзка,тя не е такава!!!Тогава човек започва отначало ,търси нещо друго,докато намери истинската любов (за тези които не вярват в нея,значи все още не са я намерили)

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  13. #13
    Фен Аватара на naikki
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Salzburg
    Мнения
    107
    Защо да съм груб? Пиклата ще се ебава с него той ще и прави евала...малко и е даже това с 20-те лева... 3.27 трябва да и остави на жълти стотинки не 20 лева...

  14. #14
    Според мен тва ако го направиш на някоя жена , никога повече няма да ти се обади,камо ли да иска да има нещо с теб.Това ако е достатъчно умна и има достойнство!Според мен това може да го направи някой на когото изобщо не му пука и за него тази жена вече наистина е бивша,особено това за клипчето би било ужасно брутално!Това ще развали отношенията до краен предел!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  15. #15
    Фен Аватара на naikki
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    Salzburg
    Мнения
    107
    Е нали това е целта, да я унижи както тя го е унижила. Нали знаеш приказката - око за две, зъб за чене.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от naikki
    Е нали това е целта, да я унижи както тя го е унижила. Нали знаеш приказката - око за две, зъб за чене.
    По-скоро знам приказката око за око,зъб за зъб май беше?? ))) А това което ти казваш не е особено честно!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  17. #17
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Цитирай Първоначално написано от naikki
    Е нали това е целта, да я унижи както тя го е унижила. Нали знаеш приказката - око за две, зъб за чене.
    По-скоро знам приказката око за око,зъб за зъб май беше?? ))) А това което ти казваш не е особено честно!
    Кое не е честно .. Който както си го направи. Търси справедливост в някой друг живот.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Цитирай Първоначално написано от naikki
    Е нали това е целта, да я унижи както тя го е унижила. Нали знаеш приказката - око за две, зъб за чене.
    По-скоро знам приказката око за око,зъб за зъб май беше?? ))) А това което ти казваш не е особено честно!
    Кое не е честно .. Който както си го направи. Търси справедливост в някой друг живот.
    Казвам че оригиналната поговорка е Око за око,зъб за зъб ,а тази която той я казва е измислена от някой като него ,който иска да отмъсти на някого двойно,че даже тройно!Винаги търся справедливост,защото без нея сме загубени!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  19. #19
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    И сега чакам аргументацията на иначе силното ти и "убедително" изказване.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz

    Казвам че оригиналната поговорка е Око за око,зъб за зъб ,а тази която той я казва е измислена от някой като него ,който иска да отмъсти на някого двойно,че даже тройно!Винаги търся справедливост,защото без нея сме загубени!
    И в какво се отнася справедливостта която така усърдно търсиш? До сега направи 3 поста с празни приказки, продължавай в същият дух.

  21. #21
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    И все пак- "Зъб за зъб, око за око" - по-скоро се свързва с отмъщение. И ако за теб това е справедливост, проблем няма. Ако ще се губим ще е именно от таз злоба.
    Гледам, мненията ти по темата са доста наивни някак.Даже ме биеш в тази насока. Не всички сме добри, честни и справедливи като теб.Сигурно е за съжаление. Но аз все пак си се чувстам отлично в кожата си.
    Какъвто и коментар да направиш по темата нищо няма да промениш. Написала си и възгледите си за любовта.Ами много хубаво ..

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    И все пак- "Зъб за зъб, око за око" - по-скоро се свързва с отмъщение. И ако за теб това е справедливост, проблем няма. Ако ще се губим ще е именно от таз злоба.
    Гледам, мненията ти по темата са доста наивни някак.Даже ме биеш в тази насока. Не всички сме добри, честни и справедливи като теб.Сигурно е за съжаление. Но аз все пак си се чувстам отлично в кожата си.
    Какъвто и коментар да направиш по темата нищо няма да промениш. Написала си и възгледите си за любовта.Ами много хубаво ..

    Знам с какво се свързва тази поговорка..Явно не сте разбрали какво искам да кажа с поста си,но не мисля че има смисъл да обяснявам...Не съм наивна,но се старая да съм добър човек с тези които заслужават разбира се!Аз също се чувствам добре такава каквато съм като знам какви хора има...Слабо ме интересува непознати хора какво мислят за мен и за постовете ми.На някой ако не му харесва какво съм написала да не чете,все пак всеки си има мнение!От много време съм регистрирана в този форум ,но одавна не бях писала и като видях този раздел взе че ми стана интересно да дам мнение и повтарям на който не му харесва не е нужно да се изказва!Трябва да се уважаваме нали?Нищо че това е просто един форум!Още нещо възгледите ми за любовта са такива не защото съм наивна ,а защото имам опит с това и съм преживяла доста,за време в което други хора не са си и мечтали..Може би това прозвуча нескромно и някои хора ще почнат да спамят обиди,НО НЕ Е НУЖНО!Казвам всеки си има мнение и собствен мироглед за живота!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  23. #23
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Слабо ме интересува
    Това много го обичам, особено като го видя в поста на една друга мацка във форума .. Както и да е.
    Никой не ти напада мнението,възгледите, просто изразявам несъгласието си с тях. Предполагам, че имам право да го правя. Всички сме преживаля доста, всички сме много изстрадали, всички имаме много опит зад гърба си , всички сме на "ти" с живота, нищо ново не ми каза . Само че тук само ти парадираш с това (визирам последният ти пост). Не звучи нескромно, звучи наивно.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от YouDontKnowMe
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Слабо ме интересува
    Това много го обичам, особено като го видя в поста на една друга мацка във форума .. Както и да е.
    Никой не ти напада мнението,възгледите, просто изразявам несъгласието си с тях. Предполагам, че имам право да го правя. Всички сме преживаля доста, всички сме много изстрадали, всички имаме много опит зад гърба си , всички сме на "ти" с живота, нищо ново не ми каза . Само че тук само ти парадираш с това (визирам последният ти пост). Не звучи нескромно, звучи наивно.
    Ок Не знам кое е наивното в моя пост,но както казах,да не се повтарям ,че всеки си има право на мнение.

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Ок Не знам кое е наивното в моя пост,но както казах,да не се повтарям ,че всеки си има право на мнение.
    Наивното е, че ти се правиш на наивна. Визирайки ако щеш правилата на форума, всеки има право на мнение, но това което правиш е опит за налагане на своето мнение чрез аргументацията "ама аз само си казвам какво мисля, не че е нужно да се съгласявате, но да сте наясно, че грешите". И за да го допродължа и да ти спестя (още) един ненужен пост, все още очаквам някаква подкрепа на твърденията си(без да обясняваш колко си голяма, колко си преживяла, (кой е баща ти ) и т.н.).

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си