- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Училище и приятели
- Приятелка....
Ами с 1 момиче сме приятели от 2 години някъде откакто съм в новото училище ама напоследък тя се сближи с 1 друго момиче и не ми обръща никво вниманиеВ училище ме подминава като пътен знак и се прави,че не съществувам
Аз и казах,че ако иска няма да сме приятели само ше се познаваме и тя почна да ми се кълне как съм и най-добрият приятел и нз кво си.... Кво да правя ?
Говори с нея по този въпрос или си намери нови приятели.
Забелязала съм, че всички хора след като влязат в новото училище малко или много се променят. За толкова време трябва да си я опознал достатъчно. Незнам дали за толкова време е изникнало истинско приятелство при вас, но по нищо не си личи. Поговорете наистина.
"Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"
Първоначално написано от nIkEnCeTy_bE
нямам какво да добавя!
I Love Justin Bieber