.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    отварящи се медальони

    .. интересувам се от отварящи се медальони.. с една приятелка преровихме доста сайтове.. проверихме по магазините, но никъде не намерихме това, което искаме.. та мисълта ми е някой знае ли все пак някакви online български сайтове за отварящи се медальони.. или давайте някакви други идеи.. Мерси предварително! ...

  2. #2
    Мега фен Аватара на shadow4e
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    6 209
    Какви други идеи искаш? Обясни по-подробно какво искаш. Не е лошо да уточниш и пари, защото разликата между пластмасови и златни е огромна.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    плд
    Мнения
    407
    Ох, да и аз съм искала (и все още) примерно някакво сърце дето се отваря и слагаш 2 снимки. И такова подобно нещо само че май беше кръгло, намерих преди 4 години единствено във Велико Търново на входа на Царевец, където продават билетите и са павилиончета. Но за цена вече не помня. Беше метално или пластмаса. Не помня много добре вече
    Не заливай с омраза този, когото някога си обичал!!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    В Kenvelo по едно време имаше, но бяха много малки, а цената не я помня, но май беше около 12 лв
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  5. #5
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    Ако тръгнеш по бижутерийните магазини 100% ще намериш. Тези неща са сравнително стандартни и дори и да си поръчаш да ти излеят не вярвам да се наложи да плащаш за матрица и да стане няк'во страшно оскъпяване.

  6. #6
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    И сега ги има.. мама си купи (!!??)
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си