- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Бръснене ...
таа имам следния проблем мм значи скоро ще ходя на море амаа имам косми по гърдите пък съм на 15 не са цяло стадо де ама пак си имам .. ии ме е срам![]()
някои идеи кво да правя с тях .. да ги обръсна ама с кво ?
Ами щом не са прекалено много не ги барай.Ако толкова много ти пречат отиди на козметик-става бързо и лесно ,НО не ги бръсни,защото ще станат по-гъсти и твърди.
Недей да ги бръснеш![]()
Махни си ги с кола маска или епилатор. Може и на козметик да отидеш.![]()
Първоначално написано от KumchoValcho
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
епа кво като стават по твърди и тн. той няма да ги обръсне един път и да ги зареже, ко ще и мн дебели да са той ша се бръсне секи ден
Да бе,съмнява ме да го прави всеки ден...а ако ги остави да пораснат ще боцка като таралеж..ужас! По-добре изобщо да не ги маха.Първоначално написано от vow
Ти чуваш ли се въобще??? Хващам бас, че най-много 1 година да ги бръсне всеки ден и после ще съжалява, че е почнал въобще!епа кво като стават по твърди и тн. той няма да ги обръсне един път и да ги зареже, ко ще и мн дебели да са той ша се бръсне секи ден
По темата: кола маска или епилатор
Независимо дали вярваш, че можеш да направиш нещо или че не можеш, и в двата случая си прав.
Хенри Форд
+1 Аз не виждам момиче да си играе всеки ден с бръснача , пък камо ли момчетаПървоначално написано от GirLN
Ще му писне и тогава ще стане гора. С кола маска най-добре ... плюс това след време ще му оредеят.
Бтв винаги ми е било забавно как мъжете се правят на големите мъжаги а като стане дума за премахване на косми и почват да мрънкат : ама то с еди кво си ще боли , еди какво си не знам що сиБебета.
![]()
Това последното не беше към автора на темата. Просто се сетих.
По-добре да ги премахнеш, а пък после се поддържай. :P
Да, наистина кола маската е добро решение.
Рано или късно ще спреш да ги махаш, дали ще е след десет или след двайсет години ще спреш, а с бръснач ще са ужасни, така че по-добре кола маска.
мм а някав шанс има ли след тая кола маска да ми се появят някви пъпки или обриви![]()
бтв мс за отговорите![]()
Шанса е колкото и ако го правиш с бръснач. По принцип след епилация излизат пъпчици , но те са за кратък период ( мен ми стоят до 1-2 часа ) От колата маска не ми е излизало нищо.