.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Трябва ми съвет

    Може ли някой да ми даде съвет,...Значи мислил съм за много ситуации,ако аз кажа на едно момиче, че я харесвам или тя на мен какво да правя след това.-Дали да я прегърна,какво да й кажа...Може да споделите личен опит например вие как сте постъпили навремето или дали сега имате стратегия на действие?

    Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на nIkEnCeTy_bE
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    8 300
    Еми в такива моменти ти трябва да направиш първата крачка. Ако си го кажете по скайп трябва да излезете и да я прегърнеш или хванеш за ръка и подходящия момент да я целунеш. Но по-добре на живо, просто ще я прегърнеш, пък и всичко ще си дойде от само себе си, спокойно и успех.
    "Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"

  3. #3
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    На мен ми предложиха за 1-ви път по скайп и чувството беше велико (е, поне за мен) ...и после като се видяхме се прегърнахме и т.н. Ако е на живо и ти предлагаш, изчакай няколко секунди да видиш другия какво ще каже. Обаче НЕ ЗАПОЧВАЙ ДА УВЪРТАШ. Кажи си го спокойно и без притеснение!

  4. #4
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    На мен ми предложиха за 1-ви път по скайп и чувството беше велико (е, поне за мен) ...и после като се видяхме се прегърнахме и т.н. Ако е на живо и ти предлагаш, изчакай няколко секунди да видиш другия какво ще каже. Обаче НЕ ЗАПОЧВАЙ ДА УВЪРТАШ. Кажи си го спокойно и без притеснение!
    И на мене един път ми предложиха по скайп и беше адски тъпо! Просто защото не можеш да го погледнеш в очите и да го прегърнеш и т.н.

    по темата: и аз щях да кажа същото като nIkEnCeTy_bE . А иначе за стратегия.. нямам. А как съм постъпила преди... с всеки човек е различно и не мисля, че ако кажа как съм постъпила ще ти е от полза
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си