Предложете някаква диета.. Трябва да вляза във форма бързо!
FUCK-тически не ме интересувате..
Аз лично съм против диетите,но за 90 дневната се чуват доста добри мнения..Също така и спортувай/Тренирай нещо
Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
но само ти избираш кой да остане ♥
Бързо неможеш. Хубавата форма се постига с време. Не яж мазни храни, наблягай на плодовете и зеленчуците. Всеки ден прави коремни преси и бягай по някой километър и на фитнес може да ходиш.
"Щастливите хора сигурно не са тези, които имат всичко и най-хубавото, а тези, които извличат най-хубавото от това, което имат. Животът не е въпрос как да преживееш бурята, а как да танцуваш в дъжда!"
Недей да си прецакваш метаболизма с диети. Просто избягвай мазно, тестено, пържено, сладко... Ограничавай се![]()
Ако искаш упражнения, свали си Pump it up, намери го с търсачката... Хиляди теми бяха направени. За около половин месец ще влезеш във форма![]()
whenever u r gone i just wanna be with ya .