- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Училище и приятели
- Къде сме ние ?
да, ама все пак коя си ти да ми казваш как да си живея живота? искали сте да промените нещо - променяйте, обаче все пак имайте едно на ум, че не всеки иска това, което и вие. разбира се всички искат на тях да им е най-добре, ама не става.Първоначално написано от SmilezZz
Гарантирам ти че скинарите не са такива лайна за каквито ги смяташ.. Събирам се със скинове и знам за какво става въпрос.. Няма да те нападнат ей така от нищо..Младеж на 16 години съм, но въпреки това се притеснявам да изляза навън,страх ме е за живота ми,да не ме пребият или пък премажат в някаква дискотека,да ме нападнат скинари, да пропия, да пропуша, да пропадна.В дискотеките също няма да те 'смажат'.. Не си ли ходил до сега..?? Боже човече теб те е страх да живееш..!
И от кога това че пушиш или пиеш те прави провален..
![]()
FUCK-тически не ме интересувате..
Успокоих се, че все още има нормални тийнс, защото почти всички тийнейджъри, които са покрай мен, са се вкарали във филма и са т.н. "бързоразвиващи" се деца...
Сутрин закусвам баничка с кисело млеко.
На обед винаги си взимам печено пиле с панирани зеленчуци - броколи, сос бешамел...
Вечер... наркотици, алкохол, проститутки, заведения, побоища, извращения, курви, жени, пилене на гуми! Трева, хероин, хероин, трева! Проблемче?
Дали някой преди 20 години се е страхувал за тези неща? мисля че иска да каже по времето на комунизма не съм сиг
че то в България какво истинско има?Първоначално написано от muscle
нито политиците ни са политици, нито лекарите -лекари
и като стигнем до нито ЕМОтата- ЕМОта, нито фешъните- фешъни...
и защо повечето от вас говорят за 'младежите', нали се сещате, че вие ( ние ) сте (сме) 'ТЕ'
трябва да търсим вината и шанса за промяна единствено в себе си
сами ако не се оправим - никой няма да го направи
Празни приказки, а действия няма..
Повечето от нас са малко на `` Не знам как, ама не е така``
Пишем, пишем, но само хората които не се дрогират, не пушат.. Не се `` чифтосват`` безразборно, не киснат всеки почивен ден по дискотеки и пр.
И честно, не знам какво постигаме.
Това е бъдещето ни като цяло,неможем да го променим.Страхът е ужасно нещо.Опитай се да не се страхуваш толкова.Все пак няма някой да тръгне да те пребива ако нищо не си му направил,нали?! Излизай си по кафета,ала бала и не се занимавай..в смисъл..не се заяждай с непознати,не вдигай скандали и т.н.абе с една дума,стой си мирно и всичко ще е наред.![]()
Хахах то си зависи напълно от тебе дали ще пропиеш или ще пропушиш. Ако знаеш как да се държиш и с кой да се движиш и с кой не сичко ще ти е наред ве![]()
![]()
Всеки има право да си живее живота както намери за добре. Като не искаш да пиеш, не пий, като не искаш да пушиш, не пуши. Не си на 10, нито пък някой ти тика спринцовката с хероин в ръцете.Първоначално написано от wwe11
Да кажем "стига" на какво? Кога ще настъпи промяна към какво - живот без цигари, алкохол, насилие, където всички са равни и живеят мирно и щастливо. Ама ти наистина ли?!?Би ми било интересно да чуя какво разбираш под "права и искания на младежите" и как би предложел да се защитят чрез конкретни предложения, а не неопределено хленчене. Айде със здраве.
ПС Само на мен ли първото изречение ми звучи лееко параноично?
Don't worry, be happy!