Имам чуствтото че главата ми ще гръмне.Скъсах с приятелката си от 1 седмица и оня ден излизах с най добрата и приятелка...според мен беше ни приятно целувахме се и така..аз харесвам това момиче изглежда и тя мен но като се прибрахме в скайп тя ми каза "немога да и сторя това" и ми каза че бившата ми имала още чуства към мен и плакла за мен понеже не съм я поздравявъл (ем кво да напрая????като причинатата не съм аз,немога да бъда приятел с момиче с което съм бил ) и незнам почуствах се тъпо.Интересно ми е ако я целуна (понеже разбрах че още има чуства към мен /бившата/)когато я срещна (без думи нищо) просто ей така какво ще стане.Щото и на мен не ми беше мн хубаво и до край неисках да късаме ама...
Пък от друга страна няква на 14 постоянно ми пише и изка да излизаме ..била ме обичала дайте някъв съвет неискам да наравам това момиченце щото май наистина ме харесва много (познавам я от 1 седмица) (не ми е присъщо да наранявам някого-който не ми е сторил нищо)


моля без отговори които са глупави или не по темата

ПС:Знам че това с най-добрата и приятелка е подло...но след като сме скъсали какъв е проблемаа??

вие сте