.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Help!Проблем с Firefox...

    Значи,проблемът е следният...Допреди един месец си играех най-спокойно от Firefox-a онлайн играта Nemexia.bg във 2-ри сървър,след това излезна 3-ти и се регистрирах и там,след няколко дни реших да се регистрирам и в 3-ти на Nemexia.com и оттогава в Firefox-a не ми зарежда само 3-ти сървър.Нито с Firefox,нито с IE8.И дветте са с последни версий и само с Opera на турбо става да влизам...Интернет-а ми е бърз.Трих всичко от браузърите и тн,но и това не помогна.Пробвах и други браузъри ама само с Опера става...Някой може ли да ми помогне да го оправя този проблем? Същото става и с Street-racers online,която играя от Facebook.
    ANTI EMO ARMY SAYS: DIE FUCKING FREAKS!

  2. #2

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Горно Надолнище :)
    Мнения
    79
    На мен ми се се случвало така само когато има много хора в сървара и играят и трудно ти ми я отваря ... Същото е и с Гарена в Сървър 1 .. Просто пробвай да изчакаш малко и може да се оправи ... ако не се оправи играй вечер и сутрин сега нета е много натоварен и цикли
    Keep It Real !!!

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Горно Надолнище :)
    Мнения
    79
    Ако не се оправи така чакай най-големия професионалист в тази област , а именно doomkillerr ...
    Keep It Real !!!

  4. #4
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от apkzz
    Ако не се оправи така чакай най-големия професионалист в тази област , а именно doomkillerr ...
    Не е само doomkillerr Това ,че той отговаря винаги на въпросите не означава че е велик... .
    Вместо да пускаш 2я пост можеше да цъкнеш редакт...


    По темата-Има ли значение къде цъкаш.Важното е да се забавляваш.А точно това ,че много хора влизат в 3и сървар ,пречи на връзката ти със сърварната машина.Сигурно се натоварва.Пиши на администраторите и питай тях...
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  5. #5
    Администраторите нямат проблеми като влизат с моя акаунт през Firefox,само аз имам и то откакто се регнах в 3-ти сървър в Nemexia.COM,а в другите сървъри където са по 15 000 души ми зарежда нормално и веднага...
    ANTI EMO ARMY SAYS: DIE FUCKING FREAKS!

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    а от друг комп с твоя си акаунт кат влизаш пак ли е бавно?
    или не си го правил щото админите няма да ти дадат шото ще е с друго ИП?
    поискаи им разрешение и пробвай
    Цитирай Първоначално написано от mrKiss
    за секс не се притеснявам да я поканя обаче ще се притесня ако приеме
    Цитирай Първоначално написано от gigiii
    нормално ли е момче да си пипа пениса

  7. #7
    Админите влизат с моя акаунт от техните си компютри и нямат проблеми...Само на мен нещо ми е бъгнато ама не знам какво Веднага щом се регистрирах в Nemexia.COM стана този проблем и много ми е чудно защо,а искам да си го оправя,защото този турбо мод както преебава картинки и всичко,много ме дразни...
    ANTI EMO ARMY SAYS: DIE FUCKING FREAKS!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си