.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Повече от фен Аватара на didenceeto
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    365

    Алергия - Уртикария

    Здравейте, значу вчера бях на кожен лекар и ми казаха, че имам заболяване на кръвта на което се дължи алергията ми по тялото. И сега съм на диета някой бил ли е с уртикария? И с какво сте се хранили.

    Мерси

  2. #2
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    Избягвай млечени продукти,морски храни,цитросови плодове,майонези и фъстъци.Гледай в това което ядеш да няма консерванти или вва които одължават срока на годност,яж храни които имат по-малко оцветители

    И взимай много витамин C той удебелява стените на кръвносните съдове и по този начин намаля обривите и мехурите с трансудат
    ОДИН!!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Аз съм си с атопичен дерматит. Не трябва да ям съдържащи какао храни, не бива да ям фъстъци, ама толкова го спазвам, че пушек се вдига.
    За цитрусовите плодове информацията е разнопосочна и е по-скоро в посока оневиняването им. Избягвай храни, съдържащи Е-та, докато не отмине уртикарията. Постепенно, след като отзвучат симптомите, се върни към обичайния ти начин на хранене.
    Най-често за алергиите има генетична предиспозиция.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    Повече от фен Аватара на didenceeto
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    365
    Мерси Много за помоща :P

  5. #5
    Супер фен Аватара на zvezdichkaaa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    ^*в нас^*
    Мнения
    1 995
    Аз съм с хронична уртикария и в началото спазвах диета,но понеже я имам от години и трябва да се откажа от хиляди храни в момента съм на хапчета.Дано твоята да отшуми.
    "Начукай ми го! Изнасили ме! Дискриминирай ме! Корумпирай ме! Манипулирай ме!
    Завиждай ми! Ограби ме! Мрази ме! Предай ме! Убий ме!
    Е, почувства ли се вече истински човек?"
    Дензъл Ребеловски

  6. #6
    Повече от фен Аватара на didenceeto
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    365
    Цитирай Първоначално написано от zvezdichkaaa
    Аз съм с хронична уртикария и в началото спазвах диета,но понеже я имам от години и трябва да се откажа от хиляди храни в момента съм на хапчета.Дано твоята да отшуми.
    поне изчезват ли ти петната по тялото, защото аз пия обаче още ги има

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си