.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Проблем

  1. #1

    Проблем

    Така имам Симс 2 и винаги ми е тръгвал но изведнъж ми се появи това DirectX 9.0c compatible graphics adapters in this system...Изтеглих си го и го инсталирах 1000 пъти но не става Моля ви помогнете

  2. #2
    Видео картата ти е прекълено стар модел и не подържа хардуерно "DirectX 9.0c", тоест със сегашната видео карта трябва да забравиш за подобни игри!

  3. #3
    Какво Но до скоро играта ми тръгваше и винаги ми е тръгвала Това не може ли да се опрами някак си

  4. #4
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Има решение.Инсталваш си DirectX 8.0 без да го ъпдейтваш...

    С какъв Windows си ?
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  5. #5

  6. #6
    Аз да се извиня, защото те подведох "малко" - просто не съм прочел, че играта ти е вървяла и преди...

    Проблема ще си го решиш, като си инсталираш най-новите или малко по-стари драйвери за видео картата, защото явно в момента те или са много стари или изобщо не са инсталирани подходящите драйвери, а Windows-a е открил някакъв съвместим (универсален) драйвер който е вграден в него!

  7. #7
    Мерси мн вече открих малко надежда за симса и за Gta на брат ми въпреки че нищо не разбрах но ще помола някой да ми види компа-Мерси за отговорите

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си