.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Роулплей / Ролеви игри

    Хей! Има ли някой тук, който играе някаква роулплей игра? Предлагам да споделим кои ни харесват и на каква тематика са. Според мен това е добра идея за забавление и общуване под формата на игра-история, но за съжаление няма в България много играчи, или поне аз не познавам много такива. Аз харесвам тази Може би заради темата - ако има други, които биха искали да играят на тази тема да се регнат - ще се радвам да играем заедно. Предложете и други, които ви харесват.

    Накратко за Ролева игри (съкратено РИ) е тип игра, в който участниците заемат ролите на персонажи и заедно създават истории. Участниците определят действията на персонажите си според характерите им, а действията биват успешни или неуспешни според установена система от правила или насоки. В рамките на тези правила, те могат свободно да импровизират; техните избори оформят посоката и крайния резултат от игрите.
    Ролевите игри рядко имат победители и победени. Това ги различава коренно от настолните игри (board games), игрите с карти (card games), спортовете и повечето други видове игри. Като романите и филмите, ролевите игри се харесват, защото разпалват въображението. Те наблягат на взаимопомощта и социализирането, отколкото на състезанието. Типичната ролева игра събира участниците си в един отбор, познат като "групата" ("party"), които играят в екип.
    Повечето ролеви игри се изпълняват като радио пиеси: само изговорените от персонажа реплики са изиграни, след което играчът излиза извън кожата на персонажа, за да опише действието и обсъди правилата. Жанрът ролеви игри, в който играчите изпълняват физическите действия на персонажите, е познат като "ролева игра на живо"

  2. #2
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903
    Грешен раздел

  3. #3
    съжалявам, в кой раздел трябва да е?

  4. #4
    Аватара на evalongoriq
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    Под слънчевите лъчи...
    Мнения
    14 903
    е тук не мога да помогна,не знам ако не можеш да намериш го пусни в кофата,там ще се заинтересуват

  5. #5
    Супер фен Аватара на xWandereRx
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Сатурн
    Мнения
    1 784
    как ще е грешен раздел бе, баш за тука си е темата

  6. #6
    Мега фен Аватара на L0ST
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    8 259
    Аз предпочитам mmorpg пред rpg..

  7. #7
    Diablo и sacred батка..... това са игрите за теб
    I am your God so WORSHIP ME!
    Cash money P3ns10n33r art,music blah studio
    It hurts but i never show....... Eminem rulzzz
    Niksq :* (hug)

  8. #8

  9. #9
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Защо вдигаш теми от хиляди ходини? А защо си рекламираш форума? И не, не е супер. Форума ти е западнал. Има поне половин година откакто никой не е писал. Нещо му куца явно. Хвани се да оправиш нещата.

  10. #10
    **Scream.For.Me**
    Guest
    Хей,разбирам какво ти е.Дори търсех в Омегле но..Аз съм тук и съм съгласна да бъда приятелчето с което ще пишеш такива неща и изобщо приятелче.
    Ако си съгласна пиши ми да ти дам инфо за себе си,ще се радвам ако заедно сме полезни една на друга! ♡

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си