.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357

    Oт кога клюките определят личността на един човек .. ?

    Oт кога клюките определят личността на един човек .. ? Изкарали сестра ти ку*ва, после ходи и обяснявай, че нямаш сестра ...
    Аз не съм различен а просто вие сте еднакви !
    Истинското момиче има достойнство,самочувствие,н о не е нагла..Тя е силна,но е мила..Има свой стил,свой вкус..Готина е ,но не е фукла.. Sexy e,но не е к*рва

  2. #2
    Супер фен Аватара на YouDontKnowMe
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 992
    Ако си нямаш работа, иди да се занимаваш с клюки. Предполагам, че на повечето хорам им е приятно да обсъждат, да се подиграват или просто да пускат невярна, но забавна информация по чужд адрес. И аз съм го правила. Не се ядосвам, когато някой го прави това на мен - майка ми и баща ми , предподавателите ми и приятеля ми ме познават добре, тъй че в повечето случаи си пускам подобна информация покрай ушите.

  3. #3
    Голям фен Аватара на Lyubeto
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    618
    Откакто има хора , които да вярват на клюки и да си съставят мнение от тях.
    Вече има все по - малко и по- малко теми , на които си струва да се пише...

  4. #4
    Аватара на leprekona
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    На масата
    Мнения
    45
    Имало е преди,има сега, ще има и занапред...
    Бомба със закъснител!

  5. #5
    Важното не е какво се говори зад теб, а пред теб. Така, че това с клюките е въздух под налягане или просто тема за поддържане на разговора ако знаеш че си си на място.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Много зависи.Ако си човек,който се влияе от мисленето на другите,ще страдаш винаги.Да не ти пука изобщо.Ти си имаш глава на раменете и сама се орпавяй.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на strave
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    390
    Клюкитие не бива да определян нищо особено пък да влият върху мнението на хората.Всеки разумен човек дори да чуе клюка винаги по един или друг начин може да попита и съответно да си извади изводите.Лично мен ме дразни лъжите които се разнасят като клюка,в която няма и грам истина,а хората сляпо и вярват и не питат другия дали има истина в нея.Аз както и казаYouDontKnowMe гледам да пропускам покрай ушите си тези неща било то истина или лъжа.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си