.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 104
  1. #1

    боже,искам гаджее!!!

    здравейте!аз съм момиче на 12 години.ще говоря направо...искам гадже!! почти всичките ми приятелки са имали , дори по няколко.а аз ... . не мога да разбера , аз съм едно от най-харесваните момичета в даскало, а нямам гадже .моля ви , дайте ми съвет...омръзна ми да гледам щастливи двойки,а аз да съм самааа ;(;(;(

  2. #2
    Аватара на Sunny95
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    вкъщи ;д
    Мнения
    221
    Ами...виж мила 1во мисля,че на твоята възраст е рано за гаджета, 2ро какво като другите имат гаджета голяма работа споко ще си намериш по-добре сега залягай над уроците и не мисли за гаджета и за това ще дойде време Айде успех

  3. #3
    Голям фен Аватара на azida
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    875
    Като си едно от най-харесваните момичета, защо нямаш гадже.Ако в момента си харесваш някое момче просто започни да му правиш намеци, за да разбере че изпитваш нещо към него...Направи първата крачка.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    За пореден път теорията ми се потвърждава !
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  5. #5
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Много си малка ми се струва! На 12 си! По-хубаво се вземи малко в ръце! Пък тъй както разправяш за твоите приятелки, че и те били на 12 и вече са имали по-няколко гаджета, то си представям какви к*р*и ще станат след 1-2 години!

  6. #6
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Много си малка ми се струва! На 12 си! По-хубаво се вземи малко в ръце! Пък тъй както разправяш за твоите приятелки, че и те били на 12 и вече са имали по-няколко гаджета, то си представям какви к*р*и ще станат след 1-2 години!
    Не е задължително и аз имах "гадже" на 12 и не съм курвар
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  7. #7
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Много ми е странно как се отнасяте на тази възраст,със гаджетата ви..Държите си на ръчичка и се целувате по бузичките ?!? А има ли любов между вас ? Аз на тези години - не съм мислила за гаджета,пък 12 годишни пикли (със извинение) имали по няколко гаджета
    Авторке,ти пък защо трябва да им подражаваш ?
    - Ако направят секс и ти ли ще искаш ?
    Я се съвземи малко и изобщо не им обръщай внимание..И на тебе ще ти дойде първия път за гаджета,за "истински" целувки и прочие
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  8. #8
    Повече от фен Аватара на cw3tty
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Sofiq
    Мнения
    351

    :D

    Боже !! ..

  9. #9
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от Jus7DreamBoy
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Много си малка ми се струва! На 12 си! По-хубаво се вземи малко в ръце! Пък тъй както разправяш за твоите приятелки, че и те били на 12 и вече са имали по-няколко гаджета, то си представям какви к*р*и ще станат след 1-2 години!
    Не е задължително и аз имах "гадже" на 12 и не съм курвар
    Добре де, ама защо слагаш гадже в кавички??! И плюс това като си на 12 какво можеш да направиш с гаджето си? Та то сигурно и не си знаел какво означава да се целуваш, амааа айде гъзар на 12

  10. #10
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Много ми е странно как се отнасяте на тази възраст,със гаджетата ви..Държите си на ръчичка и се целувате по бузичките ?!? А има ли любов между вас ? Аз на тези години - не съм мислила за гаджета,пък 12 годишни пикли (със извинение) имали по няколко гаджета
    Авторке,ти пък защо трябва да им подражаваш ?
    - Ако направят секс и ти ли ще искаш ?
    Я се съвземи малко и изобщо не им обръщай внимание..И на тебе ще ти дойде първия път за гаджета,за "истински" целувки и прочие
    Аз съм напълно съгласна със теб!

  11. #11
    Ало, ти си на 12 бе. Какво гадже? Понеже всички овци в 5 клас имат гаджета-айде и ти, а? Ти защо не си по-различна? Защо не наблегнеш на ученето? Изживей си детството, защото после ще съжаляваш, че не си го изживяла пълноценно. Ще имаш гаджета, колкото искаш тепърва.
    you know my name.
    NOT MY STORY.

  12. #12
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Цитирай Първоначално написано от Jus7DreamBoy
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Много си малка ми се струва! На 12 си! По-хубаво се вземи малко в ръце! Пък тъй както разправяш за твоите приятелки, че и те били на 12 и вече са имали по-няколко гаджета, то си представям какви к*р*и ще станат след 1-2 години!
    Не е задължително и аз имах "гадже" на 12 и не съм курвар
    Добре де, ама защо слагаш гадже в кавички??! И плюс това като си на 12 какво можеш да направиш с гаджето си? Та то сигурно и не си знаел какво означава да се целуваш, амааа айде гъзар на 12
    Еми точно за това слагам "гадже" в кавички защото когато бях на 12 си има една такава другарка с която си излизахме и само се държахме за ръцете и нали се водихме "гаджета" !
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  13. #13
    Аватара на tnp123
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    някъде, където няма земетресения
    Мнения
    213
    Цитирай Първоначално написано от Jus7DreamBoy
    Еми точно за това слагам "гадже" в кавички защото когато бях на 12 си има една такава другарка с която си излизахме и само се държахме за ръцете и нали се водихме "гаджета" !


    Аз пък се ожених в яслата, то вии кво знаете....

  14. #14
    Повече от фен Аватара на elizabethg
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    429
    Леле...аз когато бях на 12 само мислех как да изкарвам 6-ци Сега съм 10 клас и още нямам приятел...Тъй,че недей да бързаш!Колкото по-късно,толкова по-добре

  15. #15
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    И аз преди исках да си имам и си мислих че ей така ще си харесам някой и ще стане, ама не става! Всичките ми такива връзки, породени от желанието просто да си имам някой, се провалят. "На сила хубост не става!" са казали хората. Колкото и да искаш и да се оглеждаш, колкото и да си известна и харесвана... (знам че звучи изтъркано но) за любовта няма значение. Изчакай още. Ще се случи когато най-малко очакваш!
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  16. #16
    Направо сте полудели .. какво ви става? Някакви момиченца на по 12 години реват из форумите,защото някакви си техни пропаднали приятелки са сменили цял футболен отбор.Няма смисъл да пиша мнение,защото то ще е същото като в другите подобни теми.

  17. #17
    Мега фен Аватара на iiordanova
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 409
    За всяко нещо си има време и начин.
    А ти сигурна ли си , че твойте приятелки наистина си имат гаджета или просто на думи ?
    И не мога да разбера защо изобщо трябва да правиш това , което правят и те.
    Ти отговаряш за себе си!
    Спокойно ти тепърва ще имаш гаджета.
    Както казаха преди мен " На сила хубост не става ! "

  18. #18
    Кирилицата е заъдлжителна.
    kalpazanka

  19. #19
    Супер фен Аватара на Molzinka
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    в мола на Стамболийски
    Мнения
    1 402
    Цитирай Първоначално написано от elizabethg
    Леле...аз когато бях на 12 само мислех как да изкарвам 6-ци Сега съм 10 клас и още нямам приятел...Тъй,че недей да бързаш!Колкото по-късно,толкова по-добре
    + И аз искам, ама няма Като се замисля даже и не искам толкова Предпочитам няколко

  20. #20

    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    27
    Ако искаш гадже, не трябва да го търсиш ти и да го намираш ти, за Бога. Принца сам ще си дойде ... и да ти кажа изобщо не ти трябва гадже :Д още от сега да си създаваш някакви драми , не мисля , че го искаш !!!

  21. #21
    и аз мисля,че все още съм малка за това,но не мога направо ми писна от самата себе си ... как да спра да мисля за това

  22. #22
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от sladkutukotenci
    и аз мисля,че все още съм малка за това,но не мога направо ми писна от самата себе си ... как да спра да мисля за това
    ама ти още ли не си си намерила
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  23. #23
    Фен Аватара на betunka
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Vidin :P
    Мнения
    164
    неразбирам защо всички казвате че момичетата на 12-13 години са пикли или са още малки за гадже... аз също съм на 12 и до скоро имах гадже и кво? ше кажете че след 1-2 години ще съм няква курва ли и съм сигурна че почти всички пишешти в тази тема на тази възраст вече са започнали да мислят за гадже :P

  24. #24
    и аз съм колкото тебе(след 8 дена на 13 ) като си от най харесвани като ти предлагат приемай и на другия ден ги зарязвай за бройка
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кошмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!!!

  25. #25
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    betunka -Много ми е интересно,какво правихте с гаджето ти
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си