.
Отговор в тема
Страница 12 от 39 ПървиПърви ... 2891011121314151622 ... ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 974
  1. #276
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    Не знам дали е правилно да попитам тук,но за да не правя нова тема - ще питам. Как се прави тази плитка ? Явно не забелязвам нещо и не ми се получава. А искам да си я направя.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY&feature=player_embedded[/youtube]
    плете се като обикновенна рибена кост ,но вместо да добавяш коса към кичурчето го пускаш надолу и взимаш ново за да продължиш плитката в видеото се вижда (много е трудно за обяснение дано да си ме разбрала)
    Maybe it's not about the happy ending maybe it's about the story.

  2. #277
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    Момичета, ако случайно не получите отговор тук, попитайте дамите в тази тема:

    http://www.teenproblem.net/f/viewtop...er=asc&start=0


  3. #278
    Цитирай Първоначално написано от ferit0
    Искам да попитам как точно да се изправи косата за да се получи такъв ефект. Не е нищо особено, но ми се струва, че попринцип се получава по-различно.http://prikachi.com/images/594/3703594F.jpg

    за да ти се получи такъв ефект косата ти трябва да е дълга някъде до средата на гърба и да е подстигана на степени - с преса за коса се постига лесно стига пресата да е от по тънките като Belissima и да не е по шитока от 3-4 см . ефектът се получава докато изправяш косата си леко извърташ пресата на 60 градуса и дърпаш надолу (движението трябжа да е бързо за да не се получи чупка по средата на кичура)
    Maybe it's not about the happy ending maybe it's about the story.

  4. #279
    Много полезна тема браво, че си се заела.

  5. #280
    Здравейте, нямам време сега да прочета цялата тема, затова предварително се извинявам ако се повтарям. Косата ми е къдрава, но общо взето ми харесва с изключение на стърчащтите отгоре къси отвратителни косъмчета. Затова постоянно я изправям, но те пак стърчат дори и през лятото, а да не говорим за зимата, когато има влага. Ако може да ми препоръчате нещо за заглаждане на косата, от което наистина да има ефект

  6. #281
    Голям фен Аватара на InloveAgain
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    in Wonderland .. (:
    Мнения
    731
    Цитирай Първоначално написано от BabyDre
    Здравейте, нямам време сега да прочета цялата тема, затова предварително се извинявам ако се повтарям. Косата ми е къдрава, но общо взето ми харесва с изключение на стърчащтите отгоре къси отвратителни косъмчета. Затова постоянно я изправям, но те пак стърчат дори и през лятото, а да не говорим за зимата, когато има влага. Ако може да ми препоръчате нещо за заглаждане на косата, от което наистина да има ефект
    като за начало никога недей да си филираш косата,особено в горната част.

  7. #282
    Цитирай Първоначално написано от BabyDre
    Здравейте, нямам време сега да прочета цялата тема, затова предварително се извинявам ако се повтарям. Косата ми е къдрава, но общо взето ми харесва с изключение на стърчащтите отгоре къси отвратителни косъмчета. Затова постоянно я изправям, но те пак стърчат дори и през лятото, а да не говорим за зимата, когато има влага. Ако може да ми препоръчате нещо за заглаждане на косата, от което наистина да има ефект
    - Можеш да пробваш с лак за коса... За друго не се сещам, или пък можеш да идеш при фризьорката тя ще те информира най-добре!

  8. #283
    [b][i]

    Преди и моята коса беше мазна и се налагаше да я мия през ден, но вуйчо ми работи в Франция и ми донесе шампоан за мазна коса и след третото къпане косата ми стана мека и лъскава.Аромата на шампоана оставаше дълго по косата . Dop shampooing tr
    Believe <3

  9. #284
    аа Имам един въпрос малко тъп Като бях малка си постригах бебешките косички и до ден днешен положението е мн зле и понеже е мн грозно аз ги стрижа и си вързвам бритона настрани и попринцип не се личи защото рядко се вързвам на опашка ама ся се питам кое мислите цхе е по добре да го пусна тва ЧУДО ;д да израсте и горе долу за колко време ще стане работата

  10. #285
    Имам въпрос... как да си предпазвам и поддържам косата след като я правя на преса и колко пъти седмично е нормално да я изправям ? Благодаря, предварително

  11. #286
    Голям фен Аватара на albi951
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    752
    Цитирай Първоначално написано от s0phie
    Имам въпрос... как да си предпазвам и поддържам косата след като я правя на преса и колко пъти седмично е нормално да я изправям ? Благодаря, предварително
    значи използвай термозащитен лосион мисля че се води, прави си домашни маски, подстригвай цъвтежите, а за изправянето зависи от косата ти например ако ти е хубава пресата след всяко къпане мисля че ще издържи, но отново казвам зависи каква е косата ти.
    Надяван се да съм била полезна

    Ръчно изработени дрънкулки: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=420545

    облаче


    travel.

  12. #287
    Здравейте, имам няколко въпроса! Та.. нека започна с това, че косата ми изтъня... пооредя... и не ми харесва изобщо... за щастие знам, че коса, която преди е била по-гъста и не толкова изтънена може да се възтанови, върно ли е? Ако да-как? Това бе първият ми въпрос... втория е... бихте ли ми препоръчали продукти, които да започна да използвам... и начина по които се използват, ест! Кажете и г/д колко време ще отнеме! Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете... отчаяна съм и не намирам точен отговор никъде! Благодаря ви!

  13. #288
    Изправям си косата от няколко години насам непрекъснато след всяко къпане, понеже ми е много къдрава. Дълга ми е, но можеш да си представиш колко изтощена е била. По форумите много често съм срещала да обсъждат тривитаминола и реших най-накрая и аз да го пробвам,че много го хвалеха и наистина съм много доволна, макар че го ползвам от месец и половина вече резултат има косата ми стои гладка, много мека и с блясък . Аз ти препоръчвам да го пробваш. Прави си маски с него на всяко къпане и ще има ефект

  14. #289
    Цитирай Първоначално написано от s0phie
    Имам въпрос... как да си предпазвам и поддържам косата след като я правя на преса и колко пъти седмично е нормално да я изправям ? Благодаря, предварително

    Термозащитния спрей за коса на Syoss е идеален за преди употреба на пресата. Аз лично съм много доволна а и съм виждала само положителни мнения за него : )) [/img]

  15. #290
    страхотни съвети, благодаря за темата

  16. #291
    Чух,че хининовата вода ускорява растежа на косата. Колко горе-долу го ускорява?
    once they see you doing better without them,that is when they want you back !

  17. #292
    Повече от фен Аватара на mihichkaaa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    406
    Здравейте можете ли да ми препоръчате нещо за мазни корени и сухи краища.По принцип за краищата ползвам 1 серум от avon и seboral за пърхут и 1 лосион с коприва...
    P.S:иначе да отбележа, че се изрусявам
    ...един б0клук не м0же да ме сдуха..н0 м0же да ми духа...

  18. #293

  19. #294
    Аватара на beu
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    Троян
    Мнения
    31
    Каква е тази маска за тънка коса ?
    If you can't hande me at my worst then you sure as hell don't deserve me at my best !

  20. #295
    Цитирай Първоначално написано от SmilezZz
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y90s6neUKEY&feature=player_embedded[/youtube]
    Плитката е страхотна идея! И никак не е сложно за изпълнение
    "Само децата знаят какво търсят" Малкият Принц

  21. #296
    Цитирай Първоначално написано от mihichkaaa
    Здравейте можете ли да ми препоръчате нещо за мазни корени и сухи краища.По принцип за краищата ползвам 1 серум от avon и seboral за пърхут и 1 лосион с коприва...
    P.S:иначе да отбележа, че се изрусявам
    Значи, купуваш си шампоан за мазен скалп, а за краищата - подхранваща маска, която ще слагаш само в края на косата, след измиване, а не по цялата дължина (и измиваш след 5-10мин.). Така краищата ще се хидратират, а косата няма да се омазнява излишно.
    "Само децата знаят какво търсят" Малкият Принц

  22. #297
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    Цитирай Първоначално написано от s0phie
    Здравейте, имам няколко въпроса! Та.. нека започна с това, че косата ми изтъня... пооредя... и не ми харесва изобщо... за щастие знам, че коса, която преди е била по-гъста и не толкова изтънена може да се възтанови, върно ли е? Ако да-как? Това бе първият ми въпрос... втория е... бихте ли ми препоръчали продукти, които да започна да използвам... и начина по които се използват, ест! Кажете и г/д колко време ще отнеме! Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете... отчаяна съм и не намирам точен отговор никъде! Благодаря ви!
    ми би трябвало да се възстанови, аз лични ти препоръчвам стимулант на Икаров за коса, бадемово масло, тривитаминол,а аз сега си взех и билков шампоан с коприва, дават ,че помага за укрепване на косата .Забъркваш с което решиш някоя масла, а стимуланта може само него да ползваш. Предполагам ,че поне месец трябва да мине за да има резултат Успех


  23. #298
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    Цитирай Първоначално написано от wonderfulife
    Чух,че хининовата вода ускорява растежа на косата. Колко горе-долу го ускорява?
    ми колко не очаквай за 1 месец 10 см,ама при мен спокойно израстваше докато я ползвах с поне 3-4,а по принцип бавно расте моята,сега пак почнах да я ползвам ще видим


  24. #299
    Повече от фен Аватара на mihichkaaa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    406
    Здравейте, можете ли да ме насочите към продукт с ефекта на пяна за коса,но по-щадящ...понеже и 1 път да си сложа пяна получавам много пърхот....
    ...един б0клук не м0же да ме сдуха..н0 м0же да ми духа...

  25. #300
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    [quote="mihichkaaa"]Здравейте, можете ли да ме насочите към продукт с ефекта на пяна за коса,но по-щадящ...понеже и 1 път да си сложа пяна получавам много пърхот....[/quote


    някоя пяна ,но с по слаба фиксация? Или да смениш марката, аз не знам за друг продукт ,с който да се постига същия ефект


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си