.
Отговор в тема
Страница 13 от 39 ПървиПърви ... 39101112131415161723 ... ПоследнаПърви
Резултати от 301 до 325 от общо 974
  1. #301
    Аватара на lorastz
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    12
    благодаря Ви за съветите

  2. #302
    Здравейте,исках да попитам за някаква маска,коята спомага за спирането на окапването на косата.Понеже косата ми е много къдрава я изправям всеки ден.Преди когато я изправях стоеше добре,но сега от горе е странно,а долу е като бухнало и много капе.На скоро(преди 2 дни) и направих някаква процедура за възстановяване,но не знам до колко ще помогне,а не искам да ми окапе косата,нито да стои толкова зле. Благодаря предварително.








  3. #303
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Цитирай Първоначално написано от DarkVampireAngel
    Здравейте,исках да попитам за някаква маска,коята спомага за спирането на окапването на косата.Понеже косата ми е много къдрава я изправям всеки ден.Преди когато я изправях стоеше добре,но сега от горе е странно,а долу е като бухнало и много капе.На скоро(преди 2 дни) и направих някаква процедура за възстановяване,но не знам до колко ще помогне,а не искам да ми окапе косата,нито да стои толкова зле. Благодаря предварително.
    Първо спри да я изправяш всеки ден, опитай се да е веднъж седмично- или ако можеш изобщо спри. След това започваш с домашните маски- и още първия месец ще видиш положителна промяна в косата си. Разгледай темата ВСИЧКО ЗА КОСАТА по надолу в страницата
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  4. #304
    и аз подкрепям mynichka - спри да я изправяш всеки ден, и ако ползваш някакви стилизанти, спри и тях.
    Малко трябва да почине косата.
    А иначе, аз пия всяка година - преди пролетта и преди есента профилактично Селен на капсули - по 1 на ден, около месец. Помага за заздравяване на коса, кожа и нокти
    "Само децата знаят какво търсят" Малкият Принц

  5. #305
    Окей,ще поспра пресата.Много хора ми го казваха,ама вие май ще сте първите където ще чуя








  6. #306
    Мацки,помагайте!
    Имам хининова вода.Мажа си се с нея.Обаче се чудех дали ако си купя стимулант за коса на Икаров може да ги комбинирам?Тоест преди къпане -Икаров,а след къпане-хининова вода?
    Да не ми окапе косицата?
    Благодаря ви предварително.

    Едит...на 13 години съм,ако има значение.

  7. #307
    Фен Аватара на ralinka17
    Регистриран на
    Nov 2011
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    131
    Адски добро е , браво .

  8. #308
    на мен ми препоръчаха хранителни добавки заради косата - от няколко месеца вече доста капе, мислех, че е от сезонния косопад, но явно не е.
    Някой пил ли е добавки заради косата, и ако да - какви? (примерно Revalid, Мерц таблетки и прочие)
    "Само децата знаят какво търсят" Малкият Принц

  9. #309
    Цитирай Първоначално написано от hubavotomime
    на мен ми препоръчаха хранителни добавки заради косата - от няколко месеца вече доста капе, мислех, че е от сезонния косопад, но явно не е.
    Някой пил ли е добавки заради косата, и ако да - какви? (примерно Revalid, Мерц таблетки и прочие)
    Аз преди пиех Фитовал комбинирани с шампоан от същата серия. Имах косопад по неизвестни причини, косата ми падаше буквално на кичури. Една лекарка ме светна относно тия добавки и благодарение на тях сега имам отново гъста коса. Някой път даже профилактично си взимам и ги пия.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  10. #310
    Става въпрос за боядисана коса. Лятото се боядисах черна ( всеки сезон си меня цвета на косата). Преди две години пак ми беше черна, но се боядисах с къна и падна много бързо, но този път беше с боя и вече започва да изсветлява в корените и стои много смешно. Преди я изсветлявах с кислородна вода и цвета, който се получаваше беше страхотен, а сега това тъпо черно неиска да пада. Таа въпроса ми е дали някой знае продукт или нещо по на сметка за да си махна черната боя, за да се боядисам светло кестенява???

  11. #311
    Голям фен Аватара на Colombia
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    708
    ^Маските с кисело мляко,спомагат за падането на боята.
    Мисля,че и жълтъкът вършеше такава работа.
    Но за 1 съм сигурна!
    Прави си по 2 пъти в седмица.
    Хем и ще си подхраниш косата.
    I love Johnny Depp,myself and Enrique Iglesias!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  12. #312
    Здравейте, момичета Бихте ли ми препоръчали някаъв спрей за топлинна защита на косата :P
    Ползвали ли сте този на тафт http://taft.bg/index.php?id=2704 , доволни ли сте от него?

  13. #313
    Добре,защо всички момичета в светаааа си мислят,че косата им капе или е "изтощена"
    Много ми е смешно
    На ден косата отделя от 80 до 100 косъма

  14. #314
    Искам да ви попитам как мога да си изправя косата и да се получи така http://www.google.bg/imgres?q=%D0%B8...1t:429,r:1,s:0 . Много ми харесва, но незнам с какви средства .. Пробвах с преса, но не стана тъй като косата ми е много гъста ..

  15. #315
    Хорааа . . давайте съвети, че съм отчаяна . . та косата ми е естествено къдрава и това се оказа проблем . . като се изкъпя седи хубава, а на другия ден е сплескана и все едно не е мина седмици, особено отзад ;хх . . препоръчайте ми някакви шампоани или продукти за да се оправи поне малко . . спешно е ?

  16. #316
    Голям фен Аватара на FreshJuice
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Everywhere
    Мнения
    735
    Шампоан Орзен за къдрава коса или някакъв шампоан специални за къдрава коса. Може да използваш и пяна за коса. Розовата на Тафт е точно за това и е много хубава, мирише страхотно..
    Believe in Yourself !!!

    Продавам МОДЕЛИРАНИ БИЖУТА : http://www.teenproblem.net/f/viewtop...440641#9440641
    Ако има заинтересовани-пишете в темата

  17. #317
    А от пяната косата става ли с голям обем ?

  18. #318
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    РУСЕ
    Мнения
    108
    Здравейте .Може ли да ми препоръчате маски ампули спрейове и други неща за по-бърз растеж на косата.Благодаря предварително.

  19. #319

    Заповядайте!

    Здравейте скъпи приятелки. Остават няколко дни до коледа и нова година, търсите си нова преса/сешоар за коса. Заповядайте в нашия магазин - Солинген. Тук може да намерите подробна информация за него : https://www.facebook.com/SolingenPlovdiv . Ще получите професионална консултация и демонстрация върху самите вас със най подходящия уред избран специално за вашата коса - ние не разчитаме на фалшива телевизионна реклама. Всичко е правено в Германия и има 2 години пълна гаранция. Въпросите си може да задавате тук на тази страница или на страницата в фейсбук, ще ви бъде подробно обяснено.

    http://prikachi.com/images.php?images/747/4153747H.jpg

  20. #320
    Здравейте. Имам нужда от помощта ви. Имам гъста коса, дълга една педя под раменете. Преди доста време се подстригах на пластове, обаче фризьорката беше отвратителна и ме окипази много жестоко. И дължината ми беше взела много - косата ми беше до раменете, съвсем малко над тях... абе, изобщо не се харесвах, даже плаках... Та сега косата ми знаете докъде е дълга, горният ми пласт е до раменете. Косата ми е чуплива и като се изкъпя горният пласт бухва много. Ваканцията ще ходя на фризьор и се чудя да махам ли пластовете? Смисъл... не искам да си режа пак дотам косата и си мислех дали да не кажа на фризьорката(не същата, разбира се) да ми скъси долния пласт повече, горния само да му вземе връхчетата, демек да я поизчисти, че е нацълфтяла илии... Ох, не знам какво да правя, не се харесвам така! Не искам да бухва толкова! (бтв имам и бретон на една страна, ама него си го харесвам XD)
    Бледа кукла си ти,
    която студено ме гледа с очи.

  21. #321
    Аз искам да попитам за начин на изправяне на коса без преса, тъй като ми се равали, а искам да се изправя... (без съвети за ютия, не искам да оставам без коса! ;д ) някакви предложения ? :р

  22. #322
    Голям фен Аватара на Starless
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    604
    Цитирай Първоначално написано от mirchetuuu Виж мнението
    Здравейте, момичета Бихте ли ми препоръчали някаъв спрей за топлинна защита на косата :P
    Ползвали ли сте този на тафт http://taft.bg/index.php?id=2704 , доволни ли сте от него?
    Аз си го купих вчера, но още не съм го ползвала. Днес ще го направя .

  23. #323
    Голям фен Аватара на r0si
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    :) Пловдив (:
    Мнения
    663
    ^ Пиши като го изпробваш И аз се интересувам от него.
    Аз ще бъда единствената, която ще те накара да пълзиш.
    Още нещо преди да започне краят на срещата ни.
    Аз ще бъда единствената, която ще гледа как падаш.

  24. #324
    Цитирай Първоначално написано от SlaDk0b0nb0nChe Виж мнението
    Аз искам да попитам за начин на изправяне на коса без преса, тъй като ми се равали, а искам да се изправя... (без съвети за ютия, не искам да оставам без коса! ;д ) някакви предложения ? :р
    Хм, със сешоар пробвала ли си? Аз преди да си взема преса предимно така се изправях. По-бавно и неудобно е, но върши работа.

  25. #325
    Голям фен Аватара на Starless
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    604
    Ами то от веднъж едва ли бих могла да забележа нещо, но предполагам, че има ефект. Моята коса попринцип (слава богу) не е суха и изгорена.. аз се изправям по 2 пъти в седмицата само на следващия ден след къпане, но все пак исках да имам и някакъв тип предпазване, иначе доста се чудих между Taft и Syoss, но мисля, че е добър продукт - аз съм доволна от продуктите им.

    И един въпрос:
    Някой използвал ли е пудрата за обем на Тафт - http://taft.bg/index.php?id=2700 ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си