.
Отговор в тема
Страница 29 от 39 ПървиПърви ... 19252627282930313233 ... ПоследнаПърви
Резултати от 701 до 725 от общо 974
  1. #701
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    ^^ Аз по-добре на моята да не качвам.
    Имам въпрос относно ампулите с плацента против косопад и пърхот на ''Денис'' - ползвали ли сте? Доволни ли сте? Ако някой има възможност, би ли ми изпратил състава им, тъй като го дирих из нета, но не мога да го открия. Много съм придирчива на тема ''състав''. Още един въпрос: Ако ползвам тези ампули в комбинация със стимулант на ''Икаров'' и брингараж (индийски билки) веднъж в седмицата дали няма да е прекалено много? Питам по-скоро за комбинацията от стумуланта и ампулите (за тях знам, че се слгат 2-3 пъти), тъй като от билките лесно мога да се откажа, а и едва ли много хора са ги ползвали, за да знаят.
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  2. #702
    stelkastel. според мен по добре да не ги смесваш защото всички са много силни и косата ти ще се изтормози

  3. #703
    Цитирай Първоначално написано от stelkastel Виж мнението
    ^^ Аз по-добре на моята да не качвам.
    Имам въпрос относно ампулите с плацента против косопад и пърхот на ''Денис'' - ползвали ли сте? Доволни ли сте? Ако някой има възможност, би ли ми изпратил състава им, тъй като го дирих из нета, но не мога да го открия. Много съм придирчива на тема ''състав''. Още един въпрос: Ако ползвам тези ампули в комбинация със стимулант на ''Икаров'' и брингараж (индийски билки) веднъж в седмицата дали няма да е прекалено много? Питам по-скоро за комбинацията от стумуланта и ампулите (за тях знам, че се слгат 2-3 пъти), тъй като от билките лесно мога да се откажа, а и едва ли много хора са ги ползвали, за да знаят.
    а за тази билка индийската от къде мога да си я поръчам и за какво точно се ползва

  4. #704
    А аз искам да попитам(може би не съм видяла информация за този въпрос), какво да ползвам против омазняване на косата и против цъфтеж?

  5. #705

  6. #706
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    elena-markova, поръчах билките от zoya.bg. Има доста видове, повечето от които са за мазна коса. Аз си взех брингараж, който е също за мазна коса, но да ти кажа не ми помага особено (макар че засега съм си слагала само 2 пъти). Шампоанът с коприва на ''Клоран'', който си препоръчала е хубав. Поне отначалото на мен много добре ми действаше, въпреки че имам чувството, че вече никой шампоан не ми действа. Супер бързо ми се омазнява косата! А ти ползвала ли си тези ампули на ''Денис''? Аз все още не съм сигурна дали да си ги купувам изобщо, не и преди да им проверя състава.
    gerincito, за цъфтеж трябва да си купиш нещо отделно от шампоана, което да слагаш само по краищата. Моя приятелка беше много доволна от серума с арганово масло от ''Ейвън''.
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  7. #707
    Цитирай Първоначално написано от stelkastel Виж мнението
    elena-markova, поръчах билките от zoya.bg. Има доста видове, повечето от които са за мазна коса. Аз си взех брингараж, който е също за мазна коса, но да ти кажа не ми помага особено (макар че засега съм си слагала само 2 пъти). Шампоанът с коприва на ''Клоран'', който си препоръчала е хубав. Поне отначалото на мен много добре ми действаше, въпреки че имам чувството, че вече никой шампоан не ми действа. Супер бързо ми се омазнява косата! А ти ползвала ли си тези ампули на ''Денис''? Аз все още не съм сигурна дали да си ги купувам изобщо, не и преди да им проверя състава.
    gerincito, за цъфтеж трябва да си купиш нещо отделно от шампоана, което да слагаш само по краищата. Моя приятелка беше много доволна от серума с арганово масло от ''Ейвън''.
    https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j...86003065915058 тези съм ползвала за блясък много ги харесвам за тези за които питаш не знам купувала сам и други ампули но не помня как се казват

  8. #708
    Цитирай Първоначално написано от gerincito Виж мнението
    А аз искам да попитам(може би не съм видяла информация за този въпрос), какво да ползвам против омазняване на косата и против цъфтеж?
    Против омазняване на мен много ми помогна шампоана на рене фюртенер и боядисването,тъй като то изсушава косата и на моята се отрази добре.Може и да си вземеш ампули,повечето са ефективни

  9. #709
    Този шампоан на Апивита е много хубав http://bg.strawberrynet.com/haircare...147294/#DETAIL
    Поне на моята коса се отразява добре

  10. #710
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    О, този последния шампоан изглежда много добре! Трябва да взема и аз да го пробвам, въпреки че е доста скъпичък. Обаче тази работа с боядисването на мога да я схвана - не ви ли се омазнява повече дори? Тъй като когато косата е изсушена, жлезите произвеждат повече мастен секрет, за да уравновесят нещата. Може в началото наистина да става по-суха, но с течение на времето логиката е дори да се омазнява повече. Както със сушенето със сешоар например.
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  11. #711
    Страхотна тема! Браво на автора! Ето и нещо от мен една маска подходяща много за този сезон: http://bgstylezone.blogspot.com/2013/11/blog-post.html

  12. #712
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Искам да попитам дали някой е използвал шампоаните на Yves Rocher?Имам проблем с омазняването и искам да си взема този с копривата.
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  13. #713
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    Някой може ли да сподели отзиви за това чудо на козметиката http://static1.framar.bg/product/bil...opad-tonic.jpg ?
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  14. #714
    Хей, здравейте може ли да ми препоръчате някоя маша? Аз съм си харесала на Conair, но мисля че в БГ не се продават. Ето и модела (нещо подобно май беше) http://i44.tinypic.com/3584fsw.jpg.. и това момиче на клипа също са станали хубави къдриците https://www.youtube.com/watch?v=xVA4fIcvC1A ето и още няколко, които ми харесват http://i42.tinypic.com/mjmwko.jpg http://i42.tinypic.com/dnhyk2.jpg http://i43.tinypic.com/j5b5eg.jpg та въпроса ми е как да постигна резултата от снимките? С каква маша?
    Последно редактирано от gab143 : 01-14-2014 на 13:29

  15. #715
    Да, аз съм ползвала техни, но не за мазна коса и съм доволна, но както е при другите шампоани-имат страхотен ефект само в началото. Мазна ли е косата, смятам, че има по-ефективни решения за този проблем и то с дълготраен ефект.

  16. #716
    Цитирай Първоначално написано от teenems Виж мнението
    Искам да попитам дали някой е използвал шампоаните на Yves Rocher?Имам проблем с омазняването и искам да си взема този с копривата.
    да, в по-горния пост съм писала за тези шампоани

  17. #717
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Цитирай Първоначално написано от Психея Виж мнението
    да, в по-горния пост съм писала за тези шампоани
    Благодаря за отговора.Аз си го взех,но все още ми се омазнява косата.Мисля да си купя шампоан за подхранване или нещо такова,което е различно от шампоан за омазняване.Иначе съм пробвала доста работи за омазняване,но продължам да го имам този проблем.Съвети за помощ?
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  18. #718
    Искам да попитам дали сте използвали услугите на Чиликови и по-конкретно боядисване и подстригване и доволни ли сте? Мерси

  19. #719
    Цитирай Първоначално написано от teenems Виж мнението
    Благодаря за отговора.Аз си го взех,но все още ми се омазнява косата.Мисля да си купя шампоан за подхранване или нещо такова,което е различно от шампоан за омазняване.Иначе съм пробвала доста работи за омазняване,но продължам да го имам този проблем.Съвети за помощ?
    Колко често си миеш косата? Имам приятелка, която има страхотна коса-дълга, гъста и много твърда, но и се омазнява на 24 часа, а честото миене активира още повече омазняването от една страна, а от друга - не може и да ходи с мазна коса, защото създава усещане за нехигиеничност и е грозно..... Прпбва какви ли не шампоани, миеше се с хума, каолин, още разни неща..изпробва всичко кой каквото и каза и безрезултатно, до момента, в който й бяха дали имейла на някакъв билкар. спомням си, че си изплакваше косата с някаква отвара против омазняване-изцяло билкова и косата й се нормализира, а след това си взе органичен гребен, с който, решейки се, й попива излишната мазнина от корените и се разпределя равномерно по дължината на косата й. Затова... на колко дни ти се омазнява косата?

  20. #720
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Ами ако се изкъпя (примерно) в четвъртък ,до събота сутрин вече е омазнена.Слагам сух шампоан,за да не си личи толкова.
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  21. #721
    Цитирай Първоначално написано от teenems Виж мнението
    Ами ако се изкъпя (примерно) в четвъртък ,до събота сутрин вече е омазнена.Слагам сух шампоан,за да не си личи толкова.
    Да, бързо се омазнява... Билковите спрейове за коса, за които ти говорех са напълно безвредни - аз ги ползвах, докато бях бременна и кърмех и исках да няма никаква химия. На етикета си пише какви билки има. Доколкото си спомням някъде бяха към 12,50 лв с доставката за Сф. В случай че проявиш интерес, драсни ми на лична. Самата вода също изтощава косата, заради хлора, който съдържа, затова ако не ти е много дълга косата, преварявай водата, за да е по - мека, а за шампоани, използвай без парфюм, оцветители и консерванти.

  22. #722
    Повече от фен Аватара на stelkastel
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    452
    ^^ O, какви са тези билкови спрейове за коса? Марка?
    Аз исках да питам дали някой пие хранителни добавки, витамини или хапчета за заздравяване на косата и за растеж най-вече и има ли доволни?
    Hold on to me. Never let me go. (h)

  23. #723
    Цитирай Първоначално написано от stelkastel Виж мнението
    ^^ O, какви са тези билкови спрейове за коса? Марка?
    Аз исках да питам дали някой пие хранителни добавки, витамини или хапчета за заздравяване на косата и за растеж най-вече и има ли доволни?
    аз пия геритамин нео и съм доволна и косата ми става хубава и ноктите

  24. #724
    Цитирай Първоначално написано от stelkastel Виж мнението
    ^^ O, какви са тези билкови спрейове за коса? Марка?
    Аз исках да питам дали някой пие хранителни добавки, витамини или хапчета за заздравяване на косата и за растеж най-вече и има ли доволни?
    Билковите спрейове, който аз съм ползвала нямат марка, понеже се правят на момента в зависимост от проблема ти-косопад, пърхот(сух или мазен), мазна коса, суха коса ...Затова има имейл на който правиш запитване и ти се приготвя спрея или водата за коса и ти се доставя като срокът на годност и е максимум 3 седмици, защото са изцяло натурални и нямат никакви консерванти - естествено има си състав на билките, които са ползвани за направата им. Аз затова ги ползваха , докато бях бременна и кърмех, а и сега пролет и есен, когато малко или много косата пада малко повече...

    А за витамините за коса...естествено, че имат ефект, та това са си хапчета . Аз не познавам някой, който да е пил витамини за коса и нокти и да не е бил доволен през първия месец-два от вземането им, дори в нета може да намериш и такива, които са на капсули и една капсула я разреждаш с малко течност и става като сокче,... но аз съм си за по-естествените и природни методи и смятам, че с годините има голям ефект.

  25. #725
    Супер фен Аватара на weheartiit
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 529
    Цитирай Първоначално написано от Психея Виж мнението
    Билковите спрейове, който аз съм ползвала нямат марка, понеже се правят на момента в зависимост от проблема ти-косопад, пърхот(сух или мазен), мазна коса, суха коса ...Затова има имейл на който правиш запитване и ти се приготвя спрея или водата за коса и ти се доставя като срокът на годност и е максимум 3 седмици, защото са изцяло натурални и нямат никакви консерванти - естествено има си състав на билките, които са ползвани за направата им. Аз затова ги ползваха , докато бях бременна и кърмех, а и сега пролет и есен, когато малко или много косата пада малко повече...

    А за витамините за коса...естествено, че имат ефект, та това са си хапчета . Аз не познавам някой, който да е пил витамини за коса и нокти и да не е бил доволен през първия месец-два от вземането им, дори в нета може да намериш и такива, които са на капсули и една капсула я разреждаш с малко течност и става като сокче,... но аз съм си за по-естествените и природни методи и смятам, че с годините има голям ефект.
    може ли на лично да ми пратиш имейла ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си